X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 18 maja 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka super, ze z maleństwem wszystko w porządku, to najważniejsze :*
    A jak się czujesz? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2018, 07:49

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Oleczka ten Twój wykres jest tak dziwny, ze ja na Twoim miejscu juz dawno bym testowała, ale rozumiem, ze czekasz do soboty, wiec czekam niecierpliwie i trzymam kciuki :)
    Nie moge juz wytrzymac ... ale chce go zrobic jak najblizej spodziewanej miesiaczki... dzisiaj nie mam juz zadnego kłòcia w brzuchu ale za to czuje jakbym miala dostac okres a temp. Dalej stoji na 36,7... wiec juz nic sama nie wiem...

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 18 maja 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgaxxxx wrote:
    Mieszkasz w polsce? Kup sobie jasmine, mojej znajomej szybko pokazal. Dobry jest tez podobno pink test i bobo test. Trzymam kciuki kochana❤️❤️
    A chodzisz gdzies w uk do ginekologa czy w Polsce? Bo z tego co wiem to u mnie w miescie raczej ich nie ma... no chyba ze prywatnie...

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 18 maja 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Dziewczy ja od kilku dni mam brzuch wzdęty tak, ze mogłoby mnie rozsadzic, w pracy ledwo wytrzymuje...
    Ostatnio zmieniła trochę nawyki żywieniowe i jem więcej ciemnego pieczywa, wiec to może od nadmiaru błonnika, ale..
    Wczoraj ryczałam jak bóbr bez powodu i miałam ochotę na parówki
    :D
    Wiec mój maz już zdążył sobie odpowiedzieć, ze to pewnie ten cykl i to pierwsze objawy, chociaż ja wiem, ze jest za wcześnie :*
    W tym miesiącu poszłam za radą Magdoczki i jak tylko zobaczyłam zwisającego "glutka" braliśmy sie do roboty :D

    Wzdęcia po owulacji to bardzo dobry znak :-) Na zachcianki jeszcze czas :-) Trzymam mocno kciuki :*

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 19 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    U mnie z noszeniem jeansów już jest problem :-/ Czuję się mało komfortowo w nich i w ogóle mam już problem z zapięciem :-P Ostatnio kupiłam kilka większych luźniejszych koszulek, a i tak mam wrażenie, że już i przez nie widać. Nie wiem skąd u mnie taki brzuch tak wcześnie :-P tym bardziej, że na wadze nic nie przybyło, a nawet 1kg ubyło ;-)
    To u mnie podobnie, mam jedną parę spodni, w które jako tako się mieszczę, ale też czuje się niekomfortowo juz :/ ale właśnie wczoraj kupiłam od takiej dziewczyny przez internet spodnie ciążowe, wiec może poczuje ulgę :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 19 maja 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agniecha2101 wrote:
    To są takie regionalne pierogi z nad jeziora Wigierskiego :-) są zupełnie inne niż te klasyczne... zupełnie inne ciasto. To są takie jakby bułeczki na słodko w kształcie dużego pieroga ;-) w środku mogą być przeróżne owoce, w przeszłości były to jagody posypane cukrem. Smaży się je na głębokim oleju. No pyszności powiem Ci :-) Zanim nie spróbowałam, nie miałam przekonania, ale jak już spróbowałam, to się zakochałam :-) Ostatnio ciągle myślę o tym, żeby pojechać do wioseczki Wigry i objeść się tymi pierogami ;-) Już zapowiedziałam mężowi, że jak będziemy w PL, to będzie mmie wiózł prawie 200km po pierogi :-D
    A wyglądają one mniej więcej tak:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a09f641fb1b7.jpg
    A ta Pani robi najsmaczniejsze na świecie:
    http://www.teresabiziewska.pl/products.htm :-)
    Jakbyś kiedyś była w tamtych stronach, to nie zapomnij spróbować, bo naprawdę warto :-) Jest tylko jeden minus... że jak się raz spróbuje, to chce się jeszcze i jeszcze, a te prawdziwe oryginalne mało gdzie można dostać :-(
    Aaa moje ulubione, to z gruszką, budyniem, jagodami, brzoskwinią... ehh w sumie to wszystkie są moje ulubione ;-) Pyszności :-) Ślinka mi cieknie na samą myśl o nich ;-)
    No wiesz co! Ciężarnym robić takiego smaka! Tym bardziej, że nie mamy możliwości spełnić zachcianki? Nieładnie! :D jak słodyczy teraz to wgl nie jem, jakoś ciągle mam smaki na słone i kwaśne to bym opitoliła takiego pieroga mniaaam :D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Daniela21 Przyjaciółka
    Postów: 70 34

    Wysłany: 19 maja 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Daniela21, a gdzie w Warszawie będziesz robiła badania prenatalne?
    Ja będę robić w Premium Medical :)
    Mam refundowane przez NFZ te badania, wiec szukałam miejsca, gdzie będzie najszybciej termin. A i tak byłam zaskoczona, że tam było miejsce, bo ostatnio byłam tam prywatnie na wizycie i bardzo mi się podobało :)

    3jgxyx8dm1ixfkj7.png
    Mama Aniołka [*] 14tc - 25.04.2017
    Niedoczynność tarczycy - Letrox 50mg i 75mg
    Planujemy ślub 10.08.2019 ❤
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dostalam @ :-( a mialam dzisiaj testowac... no coz... ostatnio tez tak bylo, testowalam a po paru godzinach @... czy myslicie ze moge miec za krotka faze lutealna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2018, 11:12

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 19 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny dostalam @ :-( a mialam dzisiaj testowac... no coz... ostatnio tez tak bylo, testowalam a po paru godzinach @... czy myslicie ze moge miec za krotka faze lutealna?
    Przykro mi kochana :((
    A jak długą mialaś fazę lutealną? Bo nie mogę znaleźć Twojego wykresu :(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Przykro mi kochana :((
    A jak długą mialaś fazę lutealną? Bo nie mogę znaleźć Twojego wykresu :(
    OF zaznaczyl na 10 dni.

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 maja 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela21 wrote:
    Ja będę robić w Premium Medical :)
    Mam refundowane przez NFZ te badania, wiec szukałam miejsca, gdzie będzie najszybciej termin. A i tak byłam zaskoczona, że tam było miejsce, bo ostatnio byłam tam prywatnie na wizycie i bardzo mi się podobało :)

    Ja jeszcze się nie łapię na NFZ, więc muszę prywatnie. Dziś się zapisałam do Babka Medica za 5 tygodni :)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    OF zaznaczyl na 10 dni.
    Wiesz co, faktycznie ciut za krotka, chociaż chyba jeszcze w granicach normy :)
    Ale nie sugerowałabym się tym, jak OF wyznaczył Ci owulację, bo Twój wykres w tym miesiącu był bardzo dziwny :)
    Poczekalabym jeszcze do przyszłego miesiąca jak bedzie to wyglądać :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Wiesz co, faktycznie ciut za krotka, chociaż chyba jeszcze w granicach normy :)
    Ale nie sugerowałabym się tym, jak OF wyznaczył Ci owulację, bo Twój wykres w tym miesiącu był bardzo dziwny :)
    Poczekalabym jeszcze do przyszłego miesiąca jak bedzie to wyglądać :)
    Potem albo jutro wrzuce swoje 'zalegle' starsze cykle i zobacze co mi powie OF.:-) w sumie w tym cyklu OF przesuwal mi owulke dwa razy wiec mozr faktycznie, taki dziwny cykl sie trafil. W dodatku dluzszy od poprzednich... szkoda ze mieszkam w Anglii i raczej nie mam mozliwosci sprawdzenia swojego progesteronu... nawet nie wiedzialabym czy wystarczyla by wizyta u zwyklego lekarza, w co watpie..

    10.09.2019 Marcel
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak to jest z ta faza lutealna? Jesli do zagniezdzenia zarodka dojdzie w 6dc a faza lutealna trwa 8 dni, to i tak nic z tego? Pomimo tego ze do zagniezdzenia juz doszlo?

    10.09.2019 Marcel
  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 19 maja 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny;) Wczoraj mialam termin miesiaczki , 12 dpo test nic nie pokazal. Jest sens powtarzac?

  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgaxxxx wrote:
    Hej dziewczyny;) Wczoraj mialam termin miesiaczki , 12 dpo test nic nie pokazal. Jest sens powtarzac?

    U mnie w 12 dpo nic nie było, w 13 dpo blada kreska, w 14 dpo wyraźna kreska :-)
    Ja testowałam codziennie, bo nie mogłam wytrzymać :-D
    Trzymam kciuki!

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    A jak to jest z ta faza lutealna? Jesli do zagniezdzenia zarodka dojdzie w 6dc a faza lutealna trwa 8 dni, to i tak nic z tego? Pomimo tego ze do zagniezdzenia juz doszlo?

    Przez któtką fazę lutealną mogą być problemy z zagnieżdżeniem się zarodka. Po prostu jest za krótki czas, aby w organizmie kobiety zaszły procesy niezbędne do prawidłowego zagnieżdżenia.
    A jeśli doszło już do zagnieżdżenia, to znaczy że faza była wystarczająca i jesteś w ciąży :-)
    Ale zgadzam się z Werką. Poobserwuj swój kolejny cykl, bo ten obecny wykres wydaje się niezbyt wiarygodny.

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 19 maja 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    U mnie w 12 dpo nic nie było, w 13 dpo blada kreska, w 14 dpo wyraźna kreska :-)
    Ja testowałam codziennie, bo nie mogłam wytrzymać :-D
    Trzymam kciuki!
    Zaraz wysle swojego po test i zobaczymy. Chociaz brzuch mnie pobolewa od kilku dni wiec sie jakos bardzo nie nastawiam;(

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgaxxxx
    Chodzisz do ginekologa w UK? Czy raczej w Polsce

    10.09.2019 Marcel
  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 19 maja 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Olgaxxxx
    Chodzisz do ginekologa w UK? Czy raczej w Polsce
    W polsce:) zrobilam clear blue elektroniczny i niestety no pregnant.

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ