X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zabija mnie ciekawość
Odpowiedz

Zabija mnie ciekawość

Oceń ten wątek:
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo... nic... przed nami kolejny miesiac :-)

    10.09.2019 Marcel
  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    U mnie to samo... nic... przed nami kolejny miesiac :-)
    Wlasnie dostalam @

    Oleczka94 lubi tę wiadomość

  • Olgaxxxx Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 19 maja 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jaka u was przyczyna niepowodzen? Ktory cykl staran?

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 19 maja 2018, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie byl dopiero 3... po odstawieniu tabletek.

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olgaxxxx wrote:
    Wlasnie dostalam @
    Przykro mi, trzymam kciuki, żeby kolejny cykl okazał się szczęśliwy :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 21 maja 2018, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak minął Wam weekend? Jak się czujecie? :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 maja 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten weekend nie nalezal do najlepszych. Przyszla @... no ale sie nie poddaje. :-) a wiecie moze czemu kalkulator wyliczyl mi owulke na 17 dni przed @? Bo mi calkiem inaczej to wyszlo.
    Nastepny @ powinnam dostac 18.06 wiec owulka powinna byc 4.06. A wyliczylo mi ze 2.06... wiec juz sama nie wiem..

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety często OF się myli, więc oprócz tego warto prowadzić też swoje obserwacje, też zauważyłam, że OF niekoniecznie dobrze wyznacza datę owulacji :)
    Będę trzymać kciuki za Twój kolejny cykl :*

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 21 maja 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie teraz zmylił ten śluz po owu i już sama nie wiem.. I pewnie przez to OF wyznaczy mi owu później niż 12 maj..

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 21 maja 2018, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Nie poddawajcie się, jeszcze wszystko przed Wami.
    Werka, a Ty kiedy przymierzasz się do testowania? Masz jakieś objawy?
    Ja ostatnio jestem ciągle zmeczona, dziś mam jakieś dziwne wibracje po lewej stronie brzucha, normalnie jakby ktoś mi telefon wsadził i on wibruje. Mam nadzieję, że to normalne..
    W weekend powiedzieliśmy rodzicom i teściom. Było mnóstwo radości i płaczu ze szczęścia. Nawet nie spodziewałam się, że tak zareagują :-D

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 21 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super Magdoczka :-) ciesze sie Twoim szczesciem :-) ja narazie rozpoczelam kejny cykl , juz 4 ;-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 18:58

    Magdoczka lubi tę wiadomość

    10.09.2019 Marcel
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 21 maja 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Cześć dziewczyny :-)
    Nie poddawajcie się, jeszcze wszystko przed Wami.
    Werka, a Ty kiedy przymierzasz się do testowania? Masz jakieś objawy?
    Ja ostatnio jestem ciągle zmeczona, dziś mam jakieś dziwne wibracje po lewej stronie brzucha, normalnie jakby ktoś mi telefon wsadził i on wibruje. Mam nadzieję, że to normalne..
    W weekend powiedzieliśmy rodzicom i teściom. Było mnóstwo radości i płaczu ze szczęścia. Nawet nie spodziewałam się, że tak zareagują :-D
    Ale super, ja juz też nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli pochwalic sie naszym, wszyscy u nas tak czekają na maluszka ;*
    Wiecie nawet nie wiem kiedy miałam owulację, wiec w tym miesiącu to nawet @ może być niespodzianką :D
    Generalnie wydaje mi się, ze najpóźniej owu mogłam mieć 12 maja, wiec jutro byłby 10dpo. Czuję sie zupełnie tak jak zawsze, po owulacji wzdęcia niesamowite, powiększone i obolałe piersi, chociaż jakoś wczesniej w tym miesiącu zaczelam mieć bóle a'la menstruacyjne ale bardzo delikatne, wiec ani nie jestem nastawiona pozytywnie ani negatywnie :)
    A Ty kiedy masz kolejną wizytę u lekarza? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2018, 21:14

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    Ale super, ja juz też nie mogę się doczekać kiedy będziemy mogli pochwalic sie naszym, wszyscy u nas tak czekają na maluszka ;*
    Wiecie nawet nie wiem kiedy miałam owulację, wiec w tym miesiącu to nawet @ może być niespodzianką :D
    Generalnie wydaje mi się, ze najpóźniej owu mogłam mieć 12 maja, wiec jutro byłby 10dpo. Czuję sie zupełnie tak jak zawsze, po owulacji wzdęcia niesamowite, powiększone i obolałe piersi, chociaż jakoś wczesniej w tym miesiącu zaczelam mieć bóle a'la menstruacyjne ale bardzo delikatne, wiec ani nie jestem nastawiona pozytywnie ani negatywnie :)
    A Ty kiedy masz kolejną wizytę u lekarza? :*

    Trzymam mocno kciuki :*
    Ja kolejną wizytę mam dopiero w 12tc. I wtedy będę mieć usg prenatalne. Nie wiem, jak ja wytrzymam tak długo :-)

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdoczka wrote:
    Trzymam mocno kciuki :*
    Ja kolejną wizytę mam dopiero w 12tc. I wtedy będę mieć usg prenatalne. Nie wiem, jak ja wytrzymam tak długo :-)
    To jeszcze ponad miesiąc, faktycznie długo musisz czekać :(

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • werka93 Autorytet
    Postów: 831 243

    Wysłany: 22 maja 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wy (pytanie do dziewczyn, którym juz sie udało) czułoście się jakoś inaczej? Wiedziałyście, że się udało zanim zatestowałyście? :)

    qb3c9vvjanos7puq.png
    ckaidqk3a2bynsca.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka93 wrote:
    A Wy (pytanie do dziewczyn, którym juz sie udało) czułoście się jakoś inaczej? Wiedziałyście, że się udało zanim zatestowałyście? :)

    Mnie w 8, 9 i 10 dpo bolał brzuch. Był to taki ból jak na @, ale jakby trochę mocniejszy. Nigdy wcześniej o tej porze takich bóli nie miałam, więc czułam, że coś się może święcić :-D

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 22 maja 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siemanko kobietki!!! :-) Kilka dni mnie nie było, znów mieliśmy długi weekend, tylko tym razem od soboty do poniedziałku :-) Wracam za to z lepszym już samopoczuciem ;-) Od kilku dni w końcu nie męczą mnie mdłości <huraaa!> :-) :-) Powracam pomału do świata żywych :-P Odzyskałam chociaż część swojej energii i zaczynam normalnie funkcjonować ;-) Wieczory tylko jeszcze są ciężkie i muszę włączać wtedy tryb oszczędzania energii :-P
    W sobotę byliśmy na ślubie u męża kolegi w pracy i powiem Wam, że szwajcarskie wesele przy polskim wypada naprawdę słabo :-P ale fajnie było zobaczyć też inną kulturę i tradycje :-)
    W niedzielę byliśmy na urodzinowym grillu u kolegi, a wczoraj cały dzieņ spędziliśmy w naszym warzywnym ogródku. Powyrywaliśmy zielsko, dosiałam jeszcze trochę warzyw. Mąż zjarał sobie plecy, że nie dał rady spać, a mnie użarła czerwona mrówka i mam dziś taki podpuchnięty rumień na pół dłoni i też nie mogłam spać, bo strasznie swędziało i piekło :-/ Pierwszy raz mam aż taką plamę po ugryzieniu mrówki. Chyba wyjątkowo jadowita była :-P
    Teraz będę Was nadrabiać, bo "lekkie" zaległości powstały :-P
    Już za tydzień wizyta :-) Oby tylko wszystko było w porządku.

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to normalne ze mialam dwa dni lekkiej @ a trzeci i czwarty(obecny dzien) prawie nic... jestem po odstawieniu tabletek juz 4 cykl i nie wiem czy to w porzadku.... podczas tabletek mialam obfite krwawienia, pieciodniowe. A teraz takie cos... dodam ze okres dostalam 3 dni wczesniej niz OF @ wyznaczyl... bo powinnam dostac dzisiaj. normalnie bolal mnie brzuch jak na okres. Robilam nawet test ciazowy w sobote, ale nic nie wykazal.

    10.09.2019 Marcel
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, fajnie, że się lepiej czujesz :-) Kończy się pierwszy trymestr i ustają dolegliwości - dajesz nadzieję :-)
    A idziesz na usg prenatalne? Czasem podobno na tym usg już płeć widać :-)

    agniecha2101 lubi tę wiadomość

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
  • Magdoczka Autorytet
    Postów: 1329 462

    Wysłany: 22 maja 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny czy to normalne ze mialam dwa dni lekkiej @ a trzeci i czwarty(obecny dzien) prawie nic... jestem po odstawieniu tabletek juz 4 cykl i nie wiem czy to w porzadku.... podczas tabletek mialam obfite krwawienia, pieciodniowe. A teraz takie cos... dodam ze okres dostalam 3 dni wczesniej niz OF @ wyznaczyl... bo powinnam dostac dzisiaj. normalnie bolal mnie brzuch jak na okres. Robilam nawet test ciazowy w sobote, ale nic nie wykazal.

    Myślę, że po odstawieniu tabletek organizm musi się "uregulować". A OF nie zawsze wyznacza wszystko prawidłowo, to tylko program :-) A może po prostu umów się na wizytę u lekarza i dopytaj o swoje wątpliwości.

    qdkk3e5eblysdnic.png
    qdkkanliu6452qjx.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ