Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Nikogo nie ma to i ja idę. Muszę futro wysikać i kupić pojemniczki na mocz bo do analizy trza oddać. Ciągle mi ten głupi mocz źle wychodzi :(
    Całuję wszystkie i pewnie do jutra bo wieczorami to ja niedysponowana jestem :D
    A co masz w tym moczu?? Robia z tym cos? :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 października 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    A co masz w tym moczu?? Robia z tym cos? :-(
    Ciągle mi krew wychodzi i jakieś bakterie. W ciąży bakterie się często zdarzają podobno. Nic nie robią. Każą powtarzać badanie na razie.

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    No witaj kochana nareszcie :-) tesknilam :-) co u ciebie???

    Nic nowego :P Czekam na owu, bzycze, obiady gotuje :P

    Amelia to raczej ja muszę od babki odpocząć :P dała mi trochę popalić :P Kobieta ma demencje starczą i lekko z nią nie jest. Wczoraj na przykład weszłam rano do jej domu, a tam na podłodze leży rozwalony pampers, pełno waty dookoła, a ona leży w łóżku, jakoś dziwnie okryta kołdrą, pokrowiec z krzesła w łóżku, zaglądam pod kołdrę a tam nasikane... Albo też jest problem z tabletkami żeby wzięła - powiedziała do mnie "w dupe sobie wsadź te tabletki", ja zaczęłam się śmiać, a babka mnie po łapach bije i takie tam. Nikt nie chce się nią zająć i jest problem. Opiekunka oznajmiła, że będzie tylko do końca roku, a dalej nie wiadomo co...

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 października 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Nic nowego :P Czekam na owu, bzycze, obiady gotuje :P

    Amelia to raczej ja muszę od babki odpocząć :P dała mi trochę popalić :P Kobieta ma demencje starczą i lekko z nią nie jest. Wczoraj na przykład weszłam rano do jej domu, a tam na podłodze leży rozwalony pampers, pełno waty dookoła, a ona leży w łóżku, jakoś dziwnie okryta kołdrą, pokrowiec z krzesła w łóżku, zaglądam pod kołdrę a tam nasikane... Albo też jest problem z tabletkami żeby wzięła - powiedziała do mnie "w dupe sobie wsadź te tabletki", ja zaczęłam się śmiać, a babka mnie po łapach bije i takie tam. Nikt nie chce się nią zająć i jest problem. Opiekunka oznajmiła, że będzie tylko do końca roku, a dalej nie wiadomo co...
    Oj jak ja Cię dobrze rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 22:06

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i droga Izo mam nadzieję , że nie będziecie na mnie wkurwione , że znów wracam do tych wynikow ale właśnie tak sobie weszłam na mojego e-maila i taka pozytywna wiadomość od dr Bartosza Chrostowskiego z kliniki niepłodności w Krakowie ARTVIMED o treści :
    Te badania muszą być wykonane w 3 dc, wyniki są typowe dla 7 dc i nie pozwalaja na żadną interpretację

    proszę powtórzyć FSH i AMH (pozostałe nie maja znaczenia) w 3 dc i przesłac wynik, na pewno będzie niższy,
    pozdrawiam

    chrostowski

    Iza Napisałam do niego w Poniedziałek w nocy nie mogłam spać myśląc jak cię trochę podtrzymać na duchu . Po rozmowie z moją mamą wiedziłam że nadzieja jest więc zaczęłam pisać meile do rożnych klinik i kilka odpowiedziało proszę przyjść zbadamy jeszcze raz ble ble razem z ceną oczywiście i ten jeden dał komentarz co do wyników ... Taka mała iskierka że może być lepiej ... Także jeśli twój doktorek zawiedzie w interpretacji to dla twojego spokoju radziłabym na własną rękę powtórzyć badania i nawet przesłać je Do dr który mi odpisał . jeśli będziesz chciała do niego email napisz to Ci podam . Jest bardzo znanym i dobrym lekarzem co widać po jego opiniach nic straconego :) :) to mój ostatni komentarz co do twoich wynikow nie będę cię już wkurzać (nie chcę być natretna ale nie należę do osób obojętnych , nawet jeśli problem dotyczy osoby zupełnie mi obcej )

    Asha, Iza75, amelia04072006, mik82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Oj jak ja Cię dobrze rozumiem. W kwietniu miałam to samo. U nas niestety babcia się połamała, a my wszyscy pracujemy i nie było wyjścia, trzeba było poszukać domu opieki. Ale przez miesiąc miałam pampersy, smarowanie odleżyn i alarmy przez całą dobę bo babci się w nocy zapomniało że ma pampera i trzeba było do toalety prowadzić.

    Tu jest taki problem, że nikt nie chce się zgodzić na dom opieki. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie chcą wogóle się nią zająć, a mamusia zawsze była dla nich wyrozumiała jak na przykład musiała spłacać długi synka. Zajmują się nią teraz osoby, które najwięcej były kopane w dupe przez babke. Mój mąż nie żywi do niej żadnych uczuć. Nigdy nie usłyszał od niej dobrego słowa. Ja tam zajeżdżam na różne okazje od 10-ciu lat, a nigdy nie usłyszałam żeby dzień dobry mi odpowiedziała. Ot cała babka ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a teraz idę gotować obiad i ogarniać mieszkanie (nie ukrywam , że cholernie mi się nie chce ) Miłego dnia i zaglądne do Was później :) :) :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Tu jest taki problem, że nikt nie chce się zgodzić na dom opieki. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie chcą wogóle się nią zająć, a mamusia zawsze była dla nich wyrozumiała jak na przykład musiała spłacać długi synka. Zajmują się nią teraz osoby, które najwięcej były kopane w dupe przez babke. Mój mąż nie żywi do niej żadnych uczuć. Nigdy nie usłyszał od niej dobrego słowa. Ja tam zajeżdżam na różne okazje od 10-ciu lat, a nigdy nie usłyszałam żeby dzień dobry mi odpowiedziała. Ot cała babka ;)
    zazwyczaj tak jest , że osoby kto,re najwięcej gadają nie robią nic a te co były jak to napisałaś kopane w dupę pomagają ... znam z autopsji . Opiekowalismy się dziadkiem przed śmiercią ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tematem osób starszych, co u Was?

    Asha kiedy zadzwonią z wynikami? Amelia co u Ciebie? Gigsa? Dotik? Katja? Reszta dziewczyn? Opowiadać mi i to już! :) Nie nadrobię teraz wszystkiego.. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 14:05

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 15 października 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Dziewczyny i droga Izo mam nadzieję , że nie będziecie na mnie wkurwione , że znów wracam do tych wynikow ale właśnie tak sobie weszłam na mojego e-maila i taka pozytywna wiadomość od dr Bartosza Chrostowskiego z kliniki niepłodności w Krakowie ARTVIMED o treści :
    Te badania muszą być wykonane w 3 dc, wyniki są typowe dla 7 dc i nie pozwalaja na żadną interpretację

    proszę powtórzyć FSH i AMH (pozostałe nie maja znaczenia) w 3 dc i przesłac wynik, na pewno będzie niższy,
    pozdrawiam

    chrostowski

    Iza Napisałam do niego w Poniedziałek w nocy nie mogłam spać myśląc jak cię trochę podtrzymać na duchu . Po rozmowie z moją mamą wiedziłam że nadzieja jest więc zaczęłam pisać meile do rożnych klinik i kilka odpowiedziało proszę przyjść zbadamy jeszcze raz ble ble razem z ceną oczywiście i ten jeden dał komentarz co do wyników ... Taka mała iskierka że może być lepiej ... Także jeśli twój doktorek zawiedzie w interpretacji to dla twojego spokoju radziłabym na własną rękę powtórzyć badania i nawet przesłać je Do dr który mi odpisał . jeśli będziesz chciała do niego email napisz to Ci podam . Jest bardzo znanym i dobrym lekarzem co widać po jego opiniach nic straconego :) :) to mój ostatni komentarz co do twoich wynikow nie będę cię już wkurzać (nie chcę być natretna ale nie należę do osób obojętnych , nawet jeśli problem dotyczy osoby zupełnie mi obcej )

    jezu staraczka kocham Cie :-) zryczalam sie jak glupia teraz...bardzo bardzo Ci dziekuje :-) nie moge teraz pisać bo maly...podczytuje tylko...nie wiem aż co powiedzieć w tej chwili..dziekuje, naprawdę podnioslas mnie na duchu

    Asha, mik82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    A tak poza tematem osób starszych, co u Was?

    Asha kiedy zadzwonią z wynikami? Amelia co u Ciebie? Gigsa? Dotik? Katja? Reszta dziewczyn? Opowiadać mi i to już! :) Nie nadrobię teraz wszystkiego.. :/


    U mnie nic kochana...my czekamy ;-) maja zadzwonic w tym tygodniu :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    jezu staraczka kocham Cie :-) zryczalam sie jak glupia teraz...bardzo bardzo Ci dziekuje :-) nie moge teraz pisać bo maly...podczytuje tylko...nie wiem aż co powiedzieć w tej chwili..dziekuje, naprawdę podnioslas mnie na duchu


    Izunia....sie usmiecham :-) i tulam :-)

    mik82 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka...:-) wiesz co....:-)

    mik82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Tu jest taki problem, że nikt nie chce się zgodzić na dom opieki. Najwięcej do powiedzenia mają osoby, które nie chcą wogóle się nią zająć, a mamusia zawsze była dla nich wyrozumiała jak na przykład musiała spłacać długi synka. Zajmują się nią teraz osoby, które najwięcej były kopane w dupe przez babke. Mój mąż nie żywi do niej żadnych uczuć. Nigdy nie usłyszał od niej dobrego słowa. Ja tam zajeżdżam na różne okazje od 10-ciu lat, a nigdy nie usłyszałam żeby dzień dobry mi odpowiedziała. Ot cała babka ;)
    Jak to noe chce ....domy opieki od tego sa do cholery....moja babcia ma demencje....ale chyba w szpitalu jest...nie wiem dokladnie jaka tam jest sytuacja ...w kazdym razie napewno jest jakies wyjscie z sytuacji

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Nic nowego :P Czekam na owu, bzycze, obiady gotuje :P

    Amelia to raczej ja muszę od babki odpocząć :P dała mi trochę popalić :P Kobieta ma demencje starczą i lekko z nią nie jest. Wczoraj na przykład weszłam rano do jej domu, a tam na podłodze leży rozwalony pampers, pełno waty dookoła, a ona leży w łóżku, jakoś dziwnie okryta kołdrą, pokrowiec z krzesła w łóżku, zaglądam pod kołdrę a tam nasikane... Albo też jest problem z tabletkami żeby wzięła - powiedziała do mnie "w dupe sobie wsadź te tabletki", ja zaczęłam się śmiać, a babka mnie po łapach bije i takie tam. Nikt nie chce się nią zająć i jest problem. Opiekunka oznajmiła, że będzie tylko do końca roku, a dalej nie wiadomo co...


    Ja pracowalam w domu opieki i w szpitalu wiec cie doskonale rozumiem, co prawda to inaczej jak sie czlowiek zajmuje bliska osoba, ale wiem jaka to choroba i ciezko jak osoba nie pamieta, jest gresywna ...no juz o wdziecznosci to nawet nie zaczynam tematu...znaczy o braku wdziecznosci :-( ciezka robota :-( i przykro jak cholera :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma was to ide , do pozniej ;-)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia....wyslalas mi juz ten kapusniak??? Bo sie glodna robie ;-)

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 15 października 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Amelia....wyslalas mi juz ten kapusniak??? Bo sie glodna robie ;-)
    no :) jeszcze nie doszedł ????

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 15 października 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25staraczka25 wrote:
    Dziewczyny i droga Izo mam nadzieję , że nie będziecie na mnie wkurwione , że znów wracam do tych wynikow ale właśnie tak sobie weszłam na mojego e-maila i taka pozytywna wiadomość od dr Bartosza Chrostowskiego z kliniki niepłodności w Krakowie ARTVIMED o treści :
    Te badania muszą być wykonane w 3 dc, wyniki są typowe dla 7 dc i nie pozwalaja na żadną interpretację

    proszę powtórzyć FSH i AMH (pozostałe nie maja znaczenia) w 3 dc i przesłac wynik, na pewno będzie niższy,
    pozdrawiam

    chrostowski

    Iza Napisałam do niego w Poniedziałek w nocy nie mogłam spać myśląc jak cię trochę podtrzymać na duchu . Po rozmowie z moją mamą wiedziłam że nadzieja jest więc zaczęłam pisać meile do rożnych klinik i kilka odpowiedziało proszę przyjść zbadamy jeszcze raz ble ble razem z ceną oczywiście i ten jeden dał komentarz co do wyników ... Taka mała iskierka że może być lepiej ... Także jeśli twój doktorek zawiedzie w interpretacji to dla twojego spokoju radziłabym na własną rękę powtórzyć badania i nawet przesłać je Do dr który mi odpisał . jeśli będziesz chciała do niego email napisz to Ci podam . Jest bardzo znanym i dobrym lekarzem co widać po jego opiniach nic straconego :) :) to mój ostatni komentarz co do twoich wynikow nie będę cię już wkurzać (nie chcę być natretna ale nie należę do osób obojętnych , nawet jeśli problem dotyczy osoby zupełnie mi obcej )
    staraczka - NIECH CI BOZIA W DZIECIACH WYNAGRODZI :)

    Asha, mik82, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21728

    Wysłany: 15 października 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    no :) jeszcze nie doszedł ????
    No nie wlasnie :-(. Ktos na poczcie zerzarl :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 14:46

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
‹‹ 1559 1560 1561 1562 1563 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ