X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 13 września 2015, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    krótko i na temat ;)

    EDIT: Ania, super kot!!

    a do mnie szmata przyjdzie jak nie jutro, to w poniedziałek.


    Cos chyba nie dzisiaaj przyjdzie Dotik :-P

    Ania_84, dotik lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik moze sa siknij dla swietego spokoju ;) jajak siknelam to zawsze ..nooprocz jednego razu przchodzila pok ilku godz :D

    ja dzis sie zalamalam tydz antybiotyku a CRP wzroslo z 11 na 13 ..niby niewiele ale powinno spasc.. a nie wzrosnac jedyne co to OB troche spadlo z 45 na 35
    no a morfologia wszytskook .

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 13 września 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Cos chyba nie dzisiaaj przyjdzie Dotik :-P

    no dziś już na pewno nie :P nawet plamienia nie było, ale temp już spada więc lada dzień.

    Ania, nie mam na co siknąć, może jutro kupię ;) i taki wzrost crp to nie wzrost, daj antybiotykom zadziałać! to jakaś mała infekcja więc muszą ją znaleźć najpierw. a może coś z zębami masz?

    EDIT: i jeszcze mnie coś na choróbsko bierze, mleko z miodem i czochnem odpalę wieczorem chyba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 17:52

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 14 września 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, proszę zrobić burzę mózgów i powiedzieć mi gdzie jest moja szmata. bo już mnie to przestaje bawić powoli. temp spadła na ryj, a tu nawet najmniejszych oznak plamienia. nie brałam żadnych prochów, więc nie wiem co jest. obcy się ze mną w ciuciubabkę bawi? ciążę wykluczamy bo w niepokalane poczęcie nie wierzę ;)

    Całuję!

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 14 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik a może infekcja Ci coś porąbała w cyklu bo widzę że przeziębienie Cię złapało? :-/

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 14 września 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Dotik a może infekcja Ci coś porąbała w cyklu bo widzę że przeziębienie Cię złapało? :-/

    Wiesz, nie sądzę bo właściwie to tylko katar mam, wcześniej to i gorączkę miałam a @ i tak przychodziła w terminie.
    może ja owu tydzień później miałam? :P

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 14 września 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z wykresu to mi na owu tydzień później nie wygląda ale faktycznie mocno ciekawy ten Twój cykl... A naprawdę nic a nic szansy nie ma na ciążę? Bo jak jest to może siknij sobie co? :-D

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 14 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    No z wykresu to mi na owu tydzień później nie wygląda ale faktycznie mocno ciekawy ten Twój cykl... A naprawdę nic a nic szansy nie ma na ciążę? Bo jak jest to może siknij sobie co? :-D

    taka zagadka :) testować nie ma sensu przy takiej temp,@ pewnie mnie z zaskoczenia weźmie!

    Madzia, trzymam kciuki za ten cykl! :)

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 15 września 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik ale dzisiejsza temp to już bardziej ciążowa ;-) Dzięki za kciuki...przydadzą się. Miałabym fajny prezent na urodziny :-) Chociaż w moim przypadku II kreski na teście to jeszcze żaden sukces. A po ostatnich wynikach wiem, że utrzymanie ciąży w moim przypadku to nie lada wyzwanie, no ale jak nie zaryzykujemy i nie spróbujemy to się nie dowiemy czy da radę to osiągnąć z lekami... ale nie będę czarować że perspektywa ewentualnych 9 miesięcy na bolesnych zastrzykach mocno mnie przeraża :-/

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 15 września 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła menda! w końcu.

    no ale wiem, że zacisniesz zęby i dasz radę!! będzie dobrze bo musi być :)

    mik82 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 15 września 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki...Mikus ja tu trzymam mocno <3

    Dotik a jednak ;-)

    Ja wczoraj w szpitalu wyladowalam bo mialam bole straszne :-/ porobili mi badania i nic nie znalezli, dali mi prochy, chcieli mnie zostawic ale sie nie zgodzilam ;-) dzisiaj juz troche lepiej, najwazniejsze ze maly wierzga itd, zobaczymy co dalej...kazali wracac jak dalej bedzie tak kiepsko :-)

    Poza tym luz hahahaha

    Tyle u mnie hahhaha

    mik82, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 15 września 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha:( ale co Cię bolało? brzuchol czy to spojenie nieszczęsne? :/

    no wierzga, wierzga bo to mały urwis będzie! <3

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 15 września 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Czesc dziewczynki...Mikus ja tu trzymam mocno <3

    Dotik a jednak ;-)

    Ja wczoraj w szpitalu wyladowalam bo mialam bole straszne :-/ porobili mi badania i nic nie znalezli, dali mi prochy, chcieli mnie zostawic ale sie nie zgodzilam ;-) dzisiaj juz troche lepiej, najwazniejsze ze maly wierzga itd, zobaczymy co dalej...kazali wracac jak dalej bedzie tak kiepsko :-)

    Poza tym luz hahahaha

    Tyle u mnie hahhaha

    Asia like za kciuki nie za szpital... Trzymaj się dzielnie Kochana <3
    Już z górki teraz więc dasz radę słońce...pamiętam o Was cały czas <3 i trzymam kciuki żeby Ci bezboleśnie i bez przygód te ostatnie miesiące mijały... Niech młody wierzga, rozpycha się i rośnie zdrowo...forumowa ciotka go mocno całuje przez brzuch <3

    dotik lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 16 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane <3 asha mocno kciukam by bole juz ustaly do porodu :-) dotiku kurcze zdolowalam sie normalnie bo twoj wykres byl taki inny :-\ bum...ale nic dalej mocno kciukam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-) aniu <3 <3 izusia <3 <3 cwalinko <3 <3 <3 redka napisz co u ciebie :-) mikus uda sie uda i bedzie dobrze bo musi byc dobrze...KAZDA Z WAS ZASLUGUJE TU NA DZIDZIE I NIE WIDZE INNEJ OPCJI :-D a ja od wczoraj wieczorem nosze okulary DZIWNIE teraz mega :-( ale musze sie przyzwyczaic...pozatym juz niebawem bo w piatek bardzo wczesnie rano wyjazd..powrot w niedziele i w poniedzialek wyjazd...eh...dobra koncze me pisanie i bede troszke czekac az ktoras sie pojawi i bede miala z kim sobie troszke popisac :-) buziaki :-*

    dotik lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 16 września 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    hejka kochane <3 asha mocno kciukam by bole juz ustaly do porodu :-) dotiku kurcze zdolowalam sie normalnie bo twoj wykres byl taki inny :-\ bum...ale nic dalej mocno kciukam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :-) aniu <3 <3 izusia <3 <3 cwalinko <3 <3 <3 redka napisz co u ciebie :-) mikus uda sie uda i bedzie dobrze bo musi byc dobrze...KAZDA Z WAS ZASLUGUJE TU NA DZIDZIE I NIE WIDZE INNEJ OPCJI :-D a ja od wczoraj wieczorem nosze okulary DZIWNIE teraz mega :-( ale musze sie przyzwyczaic...pozatym juz niebawem bo w piatek bardzo wczesnie rano wyjazd..powrot w niedziele i w poniedzialek wyjazd...eh...dobra koncze me pisanie i bede troszke czekac az ktoras sie pojawi i bede miala z kim sobie troszke popisac :-) buziaki :-*

    Kochana Ty też się doczekasz!!!! podziwiam Cię że dajesz radę tak pracować, ja bym zrezygnowała po miesiącu chyba...
    widzisz, z tego wynika że wróżenie z wykresu nic nie daje ;) no ale z tego akurat nic wyjść nie miało :P
    ja się do okularów nie mogę przekonać, mam w domu, leżą i się kurzą. zdecydowanie wolę soczewki.

    menda w tym cyklu to jakiś potwór jest, chce mnie wykończyć. nie jestem przyzwyczajona do takich ekscesów. dziwny ten cykl był i tyle.

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 17 września 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski, co z Wami? trza się obudzić!!!

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 września 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane :) ja ostatnio mało bywamna Ovu :) a od dziś szkolenie wiec zaglądam sporadycznie :)

    my po wizycie u Wolskiego zadowolony w ynikow :) M ma brac test co 3 tyg wbrew tego co myslala test 260 3 tyg po zastrzyku tobardzo dobry wynik dr powiedział ze jakMichal będzie czul to może częściej brac.. w zaleznosci od tego czy np. jest przed dużym wysiłkiem fizycznym itp. itd. :)
    mielimsy fajna wpadke bo dr porpsil Pa Michal i ( nazwisk tak cicho powiedział z enie uslyszelismya ze popatrzyl się na nas to weszliśmy .. ) przychdzi do badania a dr mowi.. yyy a co się stało z pana blizna po biopsji :P a michal ale ja nie miałem biopsji popatrzylamna karte a tu chodzilo o innego Michala a my się wbiliśmy :)
    usmial się my tez ale git przeanalizowal na nowo michla wyniki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2015, 13:55

    dotik lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ehh ja nie urok..to .. od wczoraj tylko rycze..
    na 90% po wejsciu w zycie ustawy czyli 1.11 kazdy kto korzysta z dawcy bedzie musial przed zabiegiem poteirdzic ta sytuacje w USC bedzie to w USC zapisane ze maz bedzie ojcem spolecznym dziecka i ze uznaje je jako swoje :(
    ta infromacja bedzie tez w numerze Pesel dziecka, w akcie urodzenia, itp itd .. nie wiele mozna dodac czy ujac zeby sie domyslec ze za chwile wszyscy beda wiedzieli ze korzystamy z dawcy :(

    jelsi to sie potwierdzi to sa dwie opcje..albo rezygnujemy z IUI aid .. i zostajemy sami .. albo IUI robimy w Czechach ..

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 18 września 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :( ojcem społecznym? co za paranoja :/ a jesteś pewna że informacje będą w akcie urodzenia i pesel? bo może to jeszcze niepotwierdzone?

    nie rezygnujcie!!! może się okaże że w czechach taniej i łatwiej? a jak nie czechy to gdzieś indziej...

    Kochana tulam przemocno, rozumiem jakie to bezsensowne, niesprawiedliwe i dołujące!@#$ ale głowa do góry! musi się jakieś wyjście znaleźć!!!!! :* <3 <3 <3 <3

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 18 września 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co wygląda to żle dotik :(

    niby mozlwie ze malzenswa nie beda musiały.. ale i tak ewidencja samego dawsta bedzie obowiazywala w MZ .. w peselu moze to byc widoczne przez jakas cyfre..tak ja to jest w przypadku plci przedostatnia cyfra mowi o tym czy plec zenska czy meska ..
    nibyw akcie skrconym nie bedzie nego ..ale w momencie kiedy bedziesz chcila miec alcakowity to bedzie to ujete.. chodzi o to ze niby na to zabezpieczyc matki przed ewentualnym zaprzeczaniem ojcostwa..tyl eze to bardziej tyczy sie kobiec nie bedacych w zwiazkach formalnych .. w malzenstwie z gory mezowi zony jest przydzielane ojcostwo.. a my podpisujemy zgody wklnikach i wystarczylo by po porstu te zgody potiwerdzic notarialnie ze moj maz uzaje dziecko .. niestety wszytsko zacyzna zmierzac do teog ze bedzie to widoczne w dokumentach :(

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 3925 3926 3927 3928 3929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ