X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 10 października 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    jestem zła na siebie .. bo czuje ze zaczynam sie poddawac ..


    :-( <3

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 11 października 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się mogę odezwać:) chociaż nikt na to pewnie nie czeka :D mam sentyment do Was dziewczyny i czasem coś nadrobię ;)

    Nie wolno się poddawać. Nigdy. Żeby nie wiem jak było chooyowo. Walcz Aniu. Odpocznij chwile, wyrycz wszystkie emocje i walcz bo chociaż po urodzeniu dziecka tracisz swoje życie to nic innego nie da Ci tego co maleństwo. Bez względu na to czy jest spod serca czy z serca.

    Asha, mik82, dotik, amelia04072006, Redhotka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 października 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście dalej trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 12 października 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer <3 co tam u Was??

    Ania, nie poddawaj się! przecież już tak daleko zaszliście, oby to tylko chwila słabości była i dalej do boju!

    Całuję Dziewczyny!

    Redhotka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 12 października 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Ja się mogę odezwać:) chociaż nikt na to pewnie nie czeka :D mam sentyment do Was dziewczyny i czasem coś nadrobię ;)

    Nie wolno się poddawać. Nigdy. Żeby nie wiem jak było chooyowo. Walcz Aniu. Odpocznij chwile, wyrycz wszystkie emocje i walcz bo chociaż po urodzeniu dziecka tracisz swoje życie to nic innego nie da Ci tego co maleństwo. Bez względu na to czy jest spod serca czy z serca.
    shimmer a ty nadal masz za.... je fajne usta :)
    no własnie- co tam u was ??

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 października 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) trzeba światu kawałek siebie pokazać :)

    Nawet nie wiem co Wam napisać :) Basia w piątek kończy pół roku :) nie mogę w to uwierzyć :)

    Całe moje życie uległo zmianie :) jej pierwszego miesiąca życia prawie nie pamiętam, taka byłam zmęczona :) karmiłam ja dosłownie co pół godziny i w dzień i w nocy a i tak laktacji nie rozkrecilam tak jakbym chciała. Teraz jest łatwiej i trudniej zarazem :) rozszerzamy dietę :) młoda je wszystko poza owocami tak, że jej się uszy trzęsą :) jest słodka dziewczyny :) i do mnie podobna :) czasami tęsknię za czasami kiedy spala pół dnia ;) teraz ma dwie drzemki po 30 min w ciągu dnia :)

    A ja mam krótkie paznokcie bez lakieru :) zero makijażu i włosy zwiniete w koczek :) kiedyś bym tak z domu nie wyszła a teraz mam to głęboko w doopie :) idę i głośno gadam do tej istoty w wózku, wydaję z siebie głupie dźwięki tylko po to żeby znowu zobaczyć ten szczerbaty uśmiech :) trochę mamy krucho z kasą ale mimo to nie mogę przestać myśleć o kolejnym dziecku :)

    Jeśli chcecie o coś zapytać pytajcie śmiało :) jz pewnie zapomniałam napisać połowę tego co chciałam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 19:42

    mik82, Asha, Foto_Anna, Redhotka, dotik lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 13 października 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    :) trzeba światu kawałek siebie pokazać :)



    A ja mam krótkie paznokcie bez lakieru :) zero makijażu i włosy zwiniete w koczek :) kiedyś bym tak z domu nie wyszła a teraz mam to głęboko w doopie :) idę i głośno gadam do tej istoty w wózku, wydaję z siebie głupie dźwięki tylko po to żeby znowu zobaczyć ten szczerbaty uśmiech :) trochę mamy krucho z kasą ale mimo to nie mogę przestać myśleć o kolejnym dziecku :)
    Shimmer przypomniałaś mi jak to było :-) I powiem Ci że nie myśl o drugim dziecku tylko je rób :-) Ja przez zmęczenie przy Mikołaju dłuuuugo zwlekałam z myślą o kolejnym dziecku...za długo. 14 pobudek w nocy przez 4 lata skutecznie mnie zniechęcało do kolejnego dziecka. Gdzie by mi przyszło do głowy że 3 lata będę się bujać z próbą zajścia w ciążę skoro młody był spłodzony w pierwszym cyklu :-) A jednak... i pewnie na tych trzech latach u mnie się nie skończy więc Ty też nie myśl Kochana tylko działaj. Dwa lata różnicy miedzy dzieciakami to ideał moim zdaniem. Wiem, że kasa to jest jakaś przeszkoda, ale dacie radę. Jak to się mówi...skoro jedno się utrzyma to i dwoje da się radę utrzymać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 09:31

    Asha, shimmer_lip, dotik lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 13 października 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red....jak sie czujesz? Jakies objawy????

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Red....jak sie czujesz? Jakies objawy????
    Żadnych... :)

    Tylko krowa nie zmienia zdania, dlatego piszę.
    Głupio mi by było nie wspierać dalej reszty, zwłaszcza ile ciepła ja otrzymałam...

    Dla jasności: Dalej utrzymuję, że nic złego nie zrobiłam, ponieważ nie usuwałam całych postów - wynikało to jedynie z błędu systemu moderowania. Ale to już przeszłość - z tego powodu z moderowania zrezygnowałam, więc co złego od tej pory, to nie ja...
    Kto chce, niech mi wierzy, kto nie chce niech nie wierzy - trudno.
    Co do mocnych słów: przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale niestety mi też kiedyś nerwy puszczają i w pewnym momencie na pewno się "odszczeknę"...

    mik82 lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 13 października 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ano to git....jeszcze bedzie czas na objawy....ja dopiero w 6/7 tyg mialam...ciesz sie kochana ze bezobjawowo :-D

    Ale sie ciesze :-P

    <3

    Redhotka lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 października 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja :) gratki :)

    Ja rzygalam jak kot do 5 miesiąca a mdłości miałam do samego końca :) tylko od 7 miesiąca doszła do nich mega zgaga :) a i tak dużo bym dała żeby chociaż przez 15 minut czuć małą znowu w brzuchu :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 14 października 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Żadnych... :)

    Tylko krowa nie zmienia zdania, dlatego piszę.
    Głupio mi by było nie wspierać dalej reszty, zwłaszcza ile ciepła ja otrzymałam...

    Dla jasności: Dalej utrzymuję, że nic złego nie zrobiłam, ponieważ nie usuwałam całych postów - wynikało to jedynie z błędu systemu moderowania. Ale to już przeszłość - z tego powodu z moderowania zrezygnowałam, więc co złego od tej pory, to nie ja...
    Kto chce, niech mi wierzy, kto nie chce niech nie wierzy - trudno.
    Co do mocnych słów: przepraszam, jeśli kogoś uraziłam, ale niestety mi też kiedyś nerwy puszczają i w pewnym momencie na pewno się "odszczeknę"...
    redziu , przepraszam, wiem ze mnie to nie usprawiedliwi ale gdybym wiedziala ze to ty, nie napisałabym tego.
    z drugiej strony to co napisalam to nie byly zyczenia nie powodzenia w dzialaniu. nigdy nie przyszloby mi do glowy zeby tak postapic.
    nie gniewaj sie na mnie :(

    mik82 lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    redziu , przepraszam, wiem ze mnie to nie usprawiedliwi ale gdybym wiedziala ze to ty, nie napisałabym tego.
    z drugiej strony to co napisalam to nie byly zyczenia nie powodzenia w dzialaniu. nigdy nie przyszloby mi do glowy zeby tak postapic.
    nie gniewaj sie na mnie :(
    Bardziej niż słowa rzucane w nieznaną osobę, ruszyło mnie kapo i inne, pomimo iż napisałam Ci co jest grane... I właśnie na te słowa zareagowałam w taki, a nie inny sposób.
    Ale cóż, masz prawo odbierać to jak chcesz, Twoja wolna wola...

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 14 października 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Bardziej niż słowa rzucane w nieznaną osobę, ruszyło mnie kapo i inne, pomimo iż napisałam Ci co jest grane... I właśnie na te słowa zareagowałam w taki, a nie inny sposób.
    Ale cóż, masz prawo odbierać to jak chcesz, Twoja wolna wola...

    rowniez mnie wyzwalas a jednak wyciagnelam pierwsza reke na zgode i przeprosilam.
    powtórzę za toba: odbierz to jak chcesz.

    mialam tego nie robic ale zrobie- na FB. bedzie to ostatni moj wpis na tym forum i w grupie FB. stad zniknę kiedy skasuje moje wpisy

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ..ojjwidze sie podziało :(


    my dzis podpisalismy umowe odofinansowanie od poniedzialku M zaczyna :)

    My bylismy wczoraj u suistry Michala Macius jest cudny :D Michal stal nad nim i gadal gawrzyli :0 jak go zobaczylam to az mi sie cieplo zrobilo na serduchu :)
    wiecie co jest najsmieszniejesze o ile bratanek Michala jest i bylo od razu po porsodzie wypany Michal tak siostrzeniec Mihala jest wogole nie podobny do nikgo ani do mmay ani do taty ani nawet rodziny ;)
    Michal wychodza c powiedzial widzisz .. u nas nawet sie nie zjarna ze z dawstwa :D
    Przy okazji nie omieszkalam podejsc na IP tamtejsza zapytac sie o histeroskopie ..jakie bylo moje zdziwienie gdy pani powiedziala " niech pani przyzjdzie w godzinach dopoludniowych obojetnie ktorego dnia lekarz Pania zbadaustali histeroskopie okolo tygodnia czasu maxymalnie czekac trzeba w wyznaczoym temrinie pani przyjdzie o 7 na doddzial .. i zrobia bez problemu ... tyle ze bede musiala na dobe zosta czyli ide na 7 rano wychodze o 7 rano nastepnego dnia :O

    Redhotka, Asha lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    rowniez mnie wyzwalas a jednak wyciagnelam pierwsza reke na zgode i przeprosilam.
    powtórzę za toba: odbierz to jak chcesz.

    mialam tego nie robic ale zrobie- na FB. bedzie to ostatni moj wpis na tym forum i w grupie FB. stad zniknę kiedy skasuje moje wpisy
    Amelia, przeprosiny przyjmuję, za "betona" w odpowiedzi również przepraszam. Jeśli tylko w jakimś stopniu przebywanie na forum Ci pomaga, to zostań, tak jak pisała Ci już Dotik na fb.


    Ania_84 wrote:
    Hej kochane ..ojjwidze sie podziało :(


    my dzis podpisalismy umowe odofinansowanie od poniedzialku M zaczyna :)

    My bylismy wczoraj u suistry Michala Macius jest cudny :D Michal stal nad nim i gadal gawrzyli :0 jak go zobaczylam to az mi sie cieplo zrobilo na serduchu :)
    wiecie co jest najsmieszniejesze o ile bratanek Michala jest i bylo od razu po porsodzie wypany Michal tak siostrzeniec Mihala jest wogole nie podobny do nikgo ani do mmay ani do taty ani nawet rodziny ;)
    Michal wychodza c powiedzial widzisz .. u nas nawet sie nie zjarna ze z dawstwa :D
    Przy okazji nie omieszkalam podejsc na IP tamtejsza zapytac sie o histeroskopie ..jakie bylo moje zdziwienie gdy pani powiedziala " niech pani przyzjdzie w godzinach dopoludniowych obojetnie ktorego dnia lekarz Pania zbadaustali histeroskopie okolo tygodnia czasu maxymalnie czekac trzeba w wyznaczoym temrinie pani przyjdzie o 7 na doddzial .. i zrobia bez problemu ... tyle ze bede musiala na dobe zosta czyli ide na 7 rano wychodze o 7 rano nastepnego dnia :O
    Anula SUPER WIEŚCI! Mówiłam Ci, że to żadne znaki na niebie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2015, 17:43

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ehhh tak bym chcilaa podejsc do IUI w grudniu..

    mik82 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    ehhh tak bym chcilaa podejsc do IUI w grudniu..
    Podejdziesz! I Dotik i Mik też w grudniu zajdą i będziecie wszystkie "wrześniaczki". :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Podejdziesz! I Dotik i Mik też w grudniu zajdą i będziecie wszystkie "wrześniaczki". :D
    heheh no jakby wszytsko szlo wedle planu to testowala bym miedzy swietami a sylwkiem :P

    Redhotka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    heheh no jakby wszytsko szlo wedle planu to testowala bym miedzy swietami a sylwkiem :P
    Piękny czas na testy :D

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 3932 3933 3934 3935 3936 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ