X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Hejkochane :)

    Rybcia co tam u Ciebie ?? :)

    Mikuś wiesz że mi ostatnio też lepiej było jak ograniczyłam OVU :P wiecej czasu z mezusiem spedzamy :) moge się bardziej skoncentrowac ..tak ogólnie :)

    co do refundacji .. no cóż musza skas kase wytrzasnac na swoje "obietnice" ja zawsze bede stala po stronie refundacji..z prostej przyczyny widze ile bezplemnikowców dzieki refundacji ma swoje biologicznie dzieci.. i dla mnie to cud ..normalnie by tej szansy nie mieli 9,5 tys biopsja ( ktora ni ejest refundowana ) ale pozniej juz IVF maja refundowane jak znajda plemniki .. prywatnie niestety 90% z nich by nie podołałą finansowo bo 9,5 + min 15 tys plus wizyty, badania leki ..
    wiem ze nie ma finansowania takiego dobrego na diagnostyke i tu jest ból.. bo powinno byc tak.. ze najpierw finansuja diagnostyke , a pózniej jesli wszytskie mozliwosci sa wyczerpane IVF .. ale to moje zdanie ;)

    dlatgeo my do IUI bedziemy podchodzic max 3 razy .. jesli sie nie uda myslimy nad komercyjnym IVF .ale wtedy bedziemy musieli z rok odkłądac :(
    bo za samo nasienie bedziemy musieli zaplacic 3 tys plus 15 za IVF :/
    Właśnie dlatego Aniu napisałam o tym że mam mieszane uczucia co do refundacji in vitro DLA WSZYSTKICH. Bezplemnikowcy to raczej jeden z cięższych przypadków i tutaj akurat wątpliwości co do refundacji nie mam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2015, 13:52

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Mikuś... <3 Jeśli masz potrzebę wygadania się, to pisz na priv (np. na fejsie). Wysłucham i nie będę zrzędzić. <3

    Do
    Dzięki Kochana <3 Póki co takich potrzeb nie mam i nawet nie koniecznie chce mi się gadać ale będę pamiętała jak mnie najdzie ;-)

    Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 grudnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wszystko ok, dawca podpisak zgode wiec spokojjie, najprawdopodobniej pokiculkalo sie cos i to krwawienie bylo @ bo teraz jestem w czasie owulacji bawet jest pechetzyk ;-) pobrala mi posiew kupr badan jak dostanę @ zrobić usg czy nie ms torbieli i brac od 3-7 lamette w 11 dc wizyta i okreslenie terminu iui ;-)
    Wtope zaliczylam bo nie zaplacilam za posiew :-) ale zarzwonilam i moge przekewem :-)
    teraz tylko musze zrobic szybko wymaz z kanału szyjki na chlamydie i ta insuline :)

    bo resztae to moge nawet kilka dni przed IUI :)
    noo tylko zobaczymy kiedy przyjdie @ ..bo endometrium miałąm 13 mm , pecherzyk 16 mm na lewym jajniku :)
    bo skoro owulki nie było ...to teoretycznie 2-3 dni i owulka plus 14 dni :/ to 11 dc przypadał by na 27 grudnia :P wiec na ostatnia chwile przed sylwkiem by była iui

    Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, super wieści! <3 Nie ważne czy na Mikołaja, czy nie - ważne, że pierwsze podejście jest tuż, tuż! ;)

    rybka, Ania_84 lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :-) pytacie co u mnie a wiec szczerze to ??? moze byc...bywalo lepiej...spowodowane jest to tym ze jak pisalam wczesniej jestem juz bezrobotna :-( doluja dwa fakty to ze niemam wlasnych many many(czytaj kaski) dwa mialam super ekipe i brakuje mi tych dziewczyn :-( praca bywala ciezka ale bylo super towarzystwo super smiechy i wyglupy..fajnie bylo wstac po nocce wypic z nimi kawe itp.niby niemieszkamy od siebie daleko i przy dobrych wiatrach mozemy sie spotykac ale to niebylo by juz to :-\ pozatym,wzielam sie znowu za siebie :-) jestem na diecie od poniedzialku,minus 1,5 kilo :-D tu rybka jest z siebie dumna :-) co do staran to olalam je na maksa w tym cyklu poniewaz chce miec swieta i przygotowania do nich w spokoju nieobserwuje sie niemierze i serduszkuje kiedy sie chce....luz w du...i h... :-D aniu trzymam mocno kciuki za ciebie aby sie udalo za pierwszym podejsciem :-) &&&&&&&&&&&&&&& mikus ja chyba ciebie niemam na fb :-( ale napisze ci zaraz priv i sobie mnie znajdz :-) rozumie cie ze niechcesz zagladac tu za czesto itp.ja tez bywam tu rzadko a jak bywam to podejrze wykresy znajoomych i uciekam <3 tule slonce <3 asha <3 <3 redka zycze by wymioty i mdlosci juz odpuscily :-) &&&&&&&&&&& izus <3 amelka <3 pa pa kochane spadam prasowac i ogarniac dom <3 :-)

    Ania_84, Redhotka lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze na chile ja wie moze ktos cos co slychac u doticzka???? 8-)

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    Ania, super wieści! <3 Nie ważne czy na Mikołaja, czy nie - ważne, że pierwsze podejście jest tuż, tuż! ;)
    heheh ne no nie chozi o date tylko mam nadzieje ze nie wypadni mi np w swieta IUI albo w sylwka :D


    Rybciu mamnadzieje ze znajdziesz szybko prace i sie odbijecie :) wiem jak jest trudno jak kasy brak :(

    Dotik co tam u Was ??

    Redhotka, rybka lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    heheh ne no nie chozi o date tylko mam nadzieje ze nie wypadni mi np w swieta IUI albo w sylwka :D


    Rybciu mamnadzieje ze znajdziesz szybko prace i sie odbijecie :) wiem jak jest trudno jak kasy brak :(

    Dotik co tam u Was ??
    kochana ja mam prace tylko od kwietnia to teraz te cztery miesiace jestem bezrobotna :-\ dobra spadam bo zatrzymal mnie fb i informacje o tej dziewczynie zaginionej w poznaniu ewie tylman(pochodzi z moich okolic)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    pozatym,wzielam sie znowu za siebie :-) jestem na diecie od poniedzialku,minus 1,5 kilo :-D tu rybka jest z siebie dumna :-)
    To trochę szybko... Jasne każdy spadek wagi cieszy, ale dbaj o siebie!

    rybka lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 3 grudnia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki!!! przepraszam że się nie odzywam ale jakoś mnie praca pochłonęła no i w ogóle... starania odpuscilam, nie mam na to chwilowo mocy, zapominam żeby się do gina zapisać... już mi chyba wszystko jedno - może z nowym rokiem znajdą się nowe siły.
    jedynie z pracy jestem zadowolona :)

    pamiętam o Was, trzymam kciuki, współczuję no i wiecie ;)

    rybka, Redhotka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 4 grudnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    redka kochana dbam o siebie spoko :-) od soboty przygotowywalam sie do diety,w poniedzialek dieta zaczeta jem duzo mniej nie objadam sie jem duzo warzyw owocow pije litry wody nie jem ziemniakow i makaronow chleb tez znikomy jest nie podjadam zero slodyczy,zamiast cukru do kawy slodzik....fajnie ze sie martwisz...<3 ale spoko jak bym sie zle czula itp.koncze z dieta wiem ze zdrowie najwazniejsze a chce troszke zgubic :-) wiec spoko :-) dotiku kochana prosze odzywaj sie czesciej :-) asha pisz co tam u ciebie?? amelcia <3 mikus <3 izus napisz pare slow :-) pa pa kochane zycze milego dnia :-)

    Redhotka lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka kibicuję!!!!!! też się muszę za siebie wziąć. mam już multisporta to teraz wypadałoby z niego korzystać ;)

    zapisałam się do gienka na 7 stycznia :)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    rybka kibicuję!!!!!! też się muszę za siebie wziąć. mam już multisporta to teraz wypadałoby z niego korzystać ;)

    zapisałam się do gienka na 7 stycznia :)
    A jak tam praca, prócz tego że pochłania Cię do reszty? :)

    dotik lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 8 grudnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    A jak tam praca, prócz tego że pochłania Cię do reszty? :)

    jestem naprawdę zadowolona, przede wszystkim fajna atmosfera, młodzi ludzie, niezłe benefity/socjal plus spore opcje rozwoju ;) tylko siedzę po godzinach niestety.
    ale teraz na szczęście siedzę w wannie!
    buziakersy :*

    Redhotka, mik82, Asha lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam laseczki....

    Jako ze zadko zagladamy tutaj....a ja jestem na wylocie praktycznie i nie wiadomo kiedy sie moge znalezc w szpitalu juz teraz :-P....chcialam wam zyczyc wesolych Swiat i wszystkiego dobrego w Nowym Roku....spelnienia wiadomo czego i wszystkiego tego czego same sobie zyczycie i duzo duzospokoju bo bez tego wszystkie oszalejemy :-/

    Mam nadzieje ze u was wszystko dobrze i jakos dajecie rade z tym wszystkim pomimo wszystkiego :-/

    U mnie jak to w 9 miesiacu hahhaha juz tylko gorzej mozej byc ...kulam sie pomalu i czekam do 5.01 obymaly wytrzymal bo tez juz meczy biedny isie nie miesci bidulek :-P

    Kocham i tesknie za wami....za 4 tygodnie wpadam tu zwodeczka kochane :-D i pijemy hahha no ja napewno bo juz wymiekam z tego wszystkiego i wpierdole jakies zwierze konkretne po tej cholernej diecie :-P trzymajcie sie kochane...caluje was i mysle o was i czekam na wasze testy i bobaski....nie zapomnialam pomimo tego ze sie nie odzywam to zagladam <3

    mik82, Redhotka, dotik, Ania_84, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Asieńko!
    Myślałam o Tobie <3
    Cieszę się że choć przez łzy ;-) to jednak humor Ci dopisuje. Wiem, że te trzy tygodnie choć to mało to i tak dla Ciebie to wieczność :-/ Trzymaj się jakoś...nie będę pisała że dzielnie bo w dupie z tym hahaha...po prostu trzymaj się Kochana :-)
    Za 4 tygodnie piję razem z Tobą...no mus opić to wyczekane dziecię chociaż ja to już w święta zacznę za Was pić ;-) Doczekać się nie mogę jak zobaczę tego Waszego wielkoluda <3
    U nas na razie wir świątecznych porządków, zakupów no i ja jeszcze dodatkowo w pracy te cholerne przygotowania do zamykania roku podatkowego zaczynam więc świra idzie dostać ale mam plan żeby sobie w tygodniu między świętami a Nowym Rokiem przywagarować i nie przyjść do pracy (moi Prezesi jeszcze tego nie wiedzą i się dowiedzą jak nie przyjdę bo planuję im zwolnienie lekarskie zapodać :-D )

    Buziaki dla Was wszystkich laseczki <3
    Ja życzenia jeszcze Wam zdążę złożyć :-)

    Redhotka, Asha lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to tu codziennie zaglądam! ;) <3

    Asha, również wszystkiego najlepszego dla Was, jakbyśmy nie zdążyły życzyć sobie w przyszłym tygodniu! :*
    Reszcie jeszcze zdążę pożyczyć... ;)

    U mnie w robocie wreszcie względny spokój... Zakończyła się największa impreza na koniec roku, więc możemy odetchnąć! ;)

    Buziaki laski! :)

    mik82, Asha, dotik lubią tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia :* trzymam za Ciebie kciuki no i myślami wspieram, Ty wiesz :)

    Mik, my chyba miałyśmy na Gwiazdkę zachodzić! może przełożymy to na Wielkanoc? :P

    mik82 lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotik mi już wszystko jedno... W sumie świata to swieta wiec może być i Wielkanoc ;-)

    dotik lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Dotik mi już wszystko jedno...
    :(
    Mik, a jak "wizje" Waszego doktorka?

‹‹ 3944 3945 3946 3947 3948 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ