X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Dotik mi już wszystko jedno... W sumie świata to swieta wiec może być i Wielkanoc ;-)


    <3

    mik82 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Redhotka wrote:
    :(
    Mik, a jak "wizje" Waszego doktorka?
    Red ale mnie naprawdę nie smuci już fakt że mi wszystko jedno. Wręcz przeciwnie. Lepiej mi znacznie odkąd przestało mi zależeć. Doktorka mam fajnego i się go trzymam i tyle w temacie. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz nawet jak masz najbardziej kompetentnego lekarza. Robi chłopina co może i chyba teraz to jemu bardziej zależy niż mi :-D

    Redhotka, Asha lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    <3
    <3 <3 <3 kiss.gif

    rybka lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Red ale mnie naprawdę nie smuci już fakt że mi wszystko jedno. Wręcz przeciwnie. Lepiej mi znacznie odkąd przestało mi zależeć. Doktorka mam fajnego i się go trzymam i tyle w temacie. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz nawet jak masz najbardziej kompetentnego lekarza. Robi chłopina co może i chyba teraz to jemu bardziej zależy niż mi :-D
    To rzeczywiście dobrze, przynajmniej spokój ducha... <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mik82 wrote:
    Red ale mnie naprawdę nie smuci już fakt że mi wszystko jedno. Wręcz przeciwnie. Lepiej mi znacznie odkąd przestało mi zależeć. Doktorka mam fajnego i się go trzymam i tyle w temacie. Pewnych rzeczy nie przeskoczysz nawet jak masz najbardziej kompetentnego lekarza. Robi chłopina co może i chyba teraz to jemu bardziej zależy niż mi :-D


    Wiem o czym mowisz kochana <3 czlowiek odzywa w pewnym sensie...bo to cholernie meczace jest zycie nadzieja ciagle i strachem :-/


    Kocham i tulam <3

    mik82 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 15 grudnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :)

    Asiulka wszytskiego dobrego, szczególnych swiąt :) zdrówka i obyś lekko zniosła poród :) i szybko wróciła do domku z maluchem :)


    Mik- dobrze ze jesteś zadowolona z doktorka a co do podejscia wszytsko mi jedno ;) to mam nadzieje ze przyniesie ono ylko plusy :)



    mik82, Asha, rybka, dotik lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - do mojego pamiętnika dodałam resztę zdjęć, które wczoraj udało nam się zrobić... :)

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane <3 asha juz niebawem i bedziesz miec dzidzie obok siebie wiem ze ci juz mega ciezko i zle tule i wiem ze 5.01.2016 bedziemy mega maga kciukac <3 redka kochana fotki super <3 przeczucia jakies co do pleci dzidzi?? ;-) mikus rozumie cie doskonale ja tez mam czesto takie cykle olewkowe...ale teraz wzielam sie w garsc i robie ostatnia probe czyli wszystkie badania plus jakis madry ginek i jak sie nieuda do kwietnia odchodze z owu kazda ktora bedzie chciala lub chce ma lub bedzie miec ze mna kontakt przez fb lub telefon...dotiku super ze z pracy jestes zadowolona :-) ja tez z swojej bylam teraz czekam na dalsze od kwietnia wyjazdy :-) aniu <3 izus <3 amelko <3 a teraz wielka do was prozba mianowicie prosze bardzo o wszelkie dane podania mi jakie i w ktorym dniu cyklu badania musze zrobic...juz czesc wiem ale jeszcze niewszystkie bede bardzo wdzieczna za pomoc..<3 dobra slonka koncze me pisanie :-) pamietam o was <3

    mik82, dotik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rybka wrote:
    redka kochana fotki super <3 przeczucia jakies co do pleci dzidzi?? ;-)
    Przeczuć chyba jako takich nie mam, choć osobiście marzę o dziewczynce, ale jak będzie chłopiec to przecież jajec mu nie wytnę. :P Więc staram się nie nastawiać. :)
    Paradoksalnie łatwiej nam chyba będzie wybrać imię dla chłopca. :P
    rybka wrote:
    a teraz wielka do was prozba mianowicie prosze bardzo o wszelkie dane podania mi jakie i w ktorym dniu cyklu badania musze zrobic...juz czesc wiem ale jeszcze niewszystkie bede bardzo wdzieczna za pomoc..<3
    W moim pamiętniku jeszcze przedciążowym miałam wymienione moje badania, łącznie z dniami cyklu. Jedyne co miałam chyba zrobione nie tego dnia (albo nawet dwa razy), to progesteron. Ale tu najlepiej chyba mik i Ania odpowiedzą. <3

    rybka lubi tę wiadomość

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybciu wwszystko Ci napisałam na priv ale możesz sobie jeszcze w dowolnym dniu cyklu zbadać hormony tarczycy czyli TSH, ft3 i ft4

    dotik, rybka lubią tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś na USG już udało się dokonać pomiaru NT i z tego co można było wyczytać, to wszystko jest w porządku. :)

    dotik, rybka, Asha, mik82 lubią tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Red, to jak będzie chłopiec - dasz go mi ;)

    Redhotka lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    Red, to jak będzie chłopiec - dasz go mi ;)
    No-way, będę go po prostu ubierać w sukienki, ku załamaniu nerwowego męża. :P
    Oczywiście joke... :>

    Asha, dotik lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEST TAKI CZAS,CO ŁZY W ŚMIECH ZMIENIA JEST TAKA MOC,CO SMUTEK W RADOŚĆ PRZEMIENIA JEST TAKA SIŁA,CO SPEŁNIA MARZENIA TO WŁAŚNIE MAGIA BOŻEGO NARODZENIA <3 <3 Kochane z okazji zbliżających się świat pragnę zlożyć wam najszczersze życzenia zdrowia,radości,miłości,żadnych mdlości,leniuchowania i wszystkich marzeń spełnienia...<3 <3 <3 <3

    Redhotka, mik82, Asha lubią tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 21 grudnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1745841lkstk92xl9.gif

    Redhotka, mik82, Asha lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10-Best-New-Year-Animated-Gif-Picture-2016.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 15:45

    rybka lubi tę wiadomość

  • rybka Autorytet
    Postów: 2331 2494

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka :-) i jak tam po swietach?? jak po sylwku??? pisac mi tu :-) ja przezarta kulam sie juz :-\ wiec od dzis dieta idzie znowu w ruch :-D jutro wielki dzien <3 asha mocno kciukam i pamietam i prosze jak bedziesz mogla napisz i daj nam znac tu :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha pisze na fb grupie.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski ;)

    Całuję Wszystkie i myślę o Was!

    Madzia, ja Cię chyba ozłocę - Twój castagnus chyba cuda robi. drugi już normalny cykl się zapowiada, ostatni 31 dni i też wygląda nieźle :) gdybyś mi nie wysłała to pewnie bym nie brała, prl niby w normie ale coś chyba jest na rzeczy. dostałam receptę na dupka i nie wiem kiedy zacząć go brać.
    kolejną wizytę u gina mam 21.01, zobaczymy.

    Ania, trzymam przemocno kciuki! <3

    mik82, Ania_84, Redhotka lubią tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • mik82 Autorytet
    Postów: 4529 4848

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę Kochana że Ci pomogło. Ja też mam prolaktynę w normie a jednak muszę się wspomagać farmakologicznie bo ta z obciążeniem jest za wysoko tylko że ja się o tym dowiedziałam tylko dlatego że mam mlekotok. W przeciwnym razie nawet by mi nie zrobili prolaktyny z obciązeniem bo się odchodzi od tego badania. Może u ciebie jest ten sam problem? Mi castagnus bardzo pomógł bo w ciążę w końcu zaszłam ale niestety po poronieniu już mi nie wystarczał. Skoro masz teraz normalne cykle to na pewno coś jest na rzeczy z tą prolaktyną.
    Nie wiadomo jakie masz temp. wcześniejsze więc ja bym na Twoim miejscu zaczęła brać dupka od 3 dnia bez płodnego śluzu. Z tego co spojrzałam na Twoje poprzednie wykresy to ta Twoja dzisiejsza temp to już taka poowulacyjna raczej więc wydaje mi się że jak weźmiesz dupka środa/czwartek to będzie ok :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2016, 10:28

    dotik lubi tę wiadomość

    wrzesień 2008 - Mikołaj <3
    Starania od 12.2012
    maj 2014 - córeczka 16 tc [*]
    maj 2015 - cb
    grudzień 2016 - cb
    201709292743.png
‹‹ 3945 3946 3947 3948 3949 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ