X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz Rudzia - Kitaja jest szczesliwa i Ty tez będziesz. Nic nie dzieje się bez przyczyny...zreszta wiesz co naprawdę uwazam, ze lepiej byc sama niż z takim chujem..przepraszam ale nie znajduje innych slów na określenie tego pana

    Rudzia, amelia04072006 lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy krwotokach muszą wyłyżeczkować. Ale jeśli samo się wszystko oczyści stopniowo to najprawdopodobniej nie będą musieli. Wiem jak Ci jest teraz ciężko. Myślami jestem z Tobą Rudzia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u mnie co do tego było jeszcze to zostawił mnie tydzień przed końcem umowy o wynajem mieszkania, mieliśmy inne już nagrane i zostałąm na lodzie bo nie było mnie samą stać. Mam 8 letnią córkę z poprzedniego małżeństwa którą sama wychowuje, z siostrami najlepiej tylko na zdjęciu, mama nie żyje, ojciec ma swoją nową rodzinę daleko od mojej miejscowości i nie mamy kontaktu. myślałam że jestem sama na szczęście tutaj miałam mega wsparcie na forum no i przyjaciół na których zawsze mogę liczyć! :) teraz podjełam pracę jako niania, mam mieszkanie niedrogie niezbyt piękne ale mam, kończę studia we wrześniu bo w lipcu nie obroniłam się bo nie miałam głowy przez to rozstanie. teraz jestem szczęśliwa nawet jakbym była w ciąży :) a on nie...
    Ty też zobaczysz że ochłonie i przemyśli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 08:26

    Rudzia, Iza75, amelia04072006 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra ale już koniec o mnie... Przepraszam mam nadzieje że nie jesteście złe że się tak rozpisałam...

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    a u mnie co do tego było jeszcze to zostawił mnie tydzień przed końcem umowy o wynajem mieszkania, mieliśmy inne już nagrane i zostałąm na lodzie bo nie było mnie samą stać. Mam 8 letnią córkę z poprzedniego małżeństwa którą sama wychowuje, z siostrami najlepiej tylko na zdjęciu, mama nie żyje, ojciec ma swoją nową rodzinę daleko od mojej miejscowości i nie mamy kontaktu. myślałam że jestem sama na szczęście tutaj miałam mega wsparcie na forum no i przyjaciół na których zawsze mogę liczyć! :) teraz podjełam pracę jako niania, mam mieszkanie niedrogie niezbyt piękne ale mam, kończę studia we wrześniu bo w lipcu nie obroniłam się bo nie miałam głowy przez to rozstanie. teraz jestem szczęśliwa nawet jakbym była w ciąży :) a on nie...
    Ty też zobaczysz że ochłonie i przemyśli...

    kochana szacun...kobieta potrafi

    Katjaa, amelia04072006, mik82 lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa podziwiam, że się tak pozbierałaś i ogarnęłaś. Musisz być silną osobą. Grunt to walczyć o swoje...

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza bo uświadomiłam sobie że na facecie świat się nie kończy... że zdrowie i dziecko jest ważniejsze. bez faceta mozna zyc a bez dziecka chyba bym umarła...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 08:36

    Iza75 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emka życie nauczyło mnie bycia silną, mój były mąż prał mnie jak worek treningowy bo zupa była za słona nawet w 9 miesiącu ciąży... powiedziałm sobie że więcej nie dam się tak... nie powiem że to rozstanie półtpora miesiąca temu spłyneło po mnie, bo przez 5 dni ryczałam dniami i nocami tak że nie widziałam na oczy ale 6 dnia wstałam i powiedziałam sobie że tak żyć nie mogę nie przez faceta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 08:41

    Iza75, mik82, emka@ lubią tę wiadomość

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Tyle skrobiecie że nie nadążam. ....u mnie też lipa. Ten cykl juz spalony. Wczoraj pozytywny test owu i co z tego jak nie było przytulnej. Mój mąż od wczoraj chodzi na masaże z kręgosłupem. Do tego ma infekcje pęcherza i jakieś krostki na pytonie.no i przytulanek nie było; ( i do końca tyg. , czyli dokładnie do końca moich dni płodnych nie będzie ; (((( a ja się tak nastawialam na ten cykl ;((((

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :-)

    Iza75, Katjaa lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę. Będę się sama oczyszczać.

    mik82, gigsa lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno tutaj z rana :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Witajcie. Tyle skrobiecie że nie nadążam. ....u mnie też lipa. Ten cykl juz spalony. Wczoraj pozytywny test owu i co z tego jak nie było przytulnej. Mój mąż od wczoraj chodzi na masaże z kręgosłupem. Do tego ma infekcje pęcherza i jakieś krostki na pytonie.no i przytulanek nie było; ( i do końca tyg. , czyli dokładnie do końca moich dni płodnych nie będzie ; (((( a ja się tak nastawialam na ten cykl ;((((

    zabka przytulam:* ja tez ryczałam bo po poz teście ovu nam nie wyszlo i wiem co czujesz...no ale faktycznie za dużo spadlo na Twojego, nie macie na to wplywu akurat...a moze zolnierze poczekaja

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Wychodzę. Będę się sama oczyszczać.

    To chyba dobrze, nie?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam na wyniki grupy krwi czy mam wziąć zastrzyk czy nie...

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Smutno tutaj z rana :-(
    ano

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza75 wrote:
    zabka przytulam:* ja tez ryczałam bo po poz teście ovu nam nie wyszlo i wiem co czujesz...no ale faktycznie za dużo spadlo na Twojego, nie macie na to wplywu akurat...a moze zolnierze poczekaja


    Witaj kochana i co wczoraj, pogadaliscie?

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Wychodzę. Będę się sama oczyszczać.
    to dobrze

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze Asha. Głupi lekarz powiedział że rozsądnie byłoby poczekać pół roku teraz... Nie ma takiej opcji...

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Witaj kochana i co wczoraj, pogadaliscie?
    witaj witaj, a pogadaliśmy i to dogłębnie bardzo

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ