X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic. Dupa. Czekam do poniedziałku. Mam nadzieję że nie oszaleję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uważam tak jak Amelia ze Twój organizm " żyje" jeszcze tym ze był w ciąży... do dnia kiedy się wszystko unormuje... daj mu trochę odpocząć...

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mówię że na 100% jestem w ciąży, teraz to już w ogóle wiem że nic nie wiem. Tylko po prostu jestem poirytowana faktem że testy wychodzą różnie, a @ brak, jak ma być to niech już cholera przyjdzie, a jak nie to niech te testy pokażą jednak te 2 krechy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Uważam tak jak Amelia ze Twój organizm " żyje" jeszcze tym ze był w ciąży... do dnia kiedy się wszystko unormuje... daj mu trochę odpocząć...
    Co to znaczy daj mu odpocząć? W sensie że co? Że mam się nie starać czy co?

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała pamiętasz? Ostatnio też tak było. Jednego dnia test wyszedł, a długiego nie,a potem znów wyszedł

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A śluzem zalało mnie wczoraj, to co nagle po trzydziestu-paru dniach sobie organizm przypomniał że był w ciąży? Nie no bez sensu przecież.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Mała pamiętasz? Ostatnio też tak było. Jednego dnia test wyszedł, a długiego nie,a potem znów wyszedł
    Tak, było tak gdy byłam w ciąży. Tylko wtedy było o wiele wcześniej. 10 dpo wyszedł, 11 dpo nie wyszedł, 12 dpo wyszedł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz mam 15dpo. 14dpo wyszedł, a 15dpo nie? Ja wiem, tam jest inna czułość, ale dziwne.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 września 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    I co ten śluz typowo ciążowy to też z zeszłej ciąży? Normalnie masakra jakaś. Organizm jedno, testy raz jedno raz drugie...
    Przepraszam mala, ale ja nieslyszalam o tym co jest typowe dla poczatku ciazy, kazda kobieta przechodzi wszystko inaczej wiec sorry ale nie wiem o czym mowisz. Mozesz miec cykl rozregolowany po poronieniu albo test do niczego

    Katjaa lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie dziwne

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 września 2014, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Ja nie mówię że na 100% jestem w ciąży, teraz to już w ogóle wiem że nic nie wiem. Tylko po prostu jestem poirytowana faktem że testy wychodzą różnie, a @ brak, jak ma być to niech już cholera przyjdzie, a jak nie to niech te testy pokażą jednak te 2 krechy...
    Zeby to bylo takie proste :-(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 września 2014, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    A śluzem zalało mnie wczoraj, to co nagle po trzydziestu-paru dniach sobie organizm przypomniał że był w ciąży? Nie no bez sensu przecież.
    To rownie dobrze mogl byc sluz ktory zamyka szyjke a teraz bedzie sie ona otwierala. Skoro lekarz powiedzial ze mozesz sie starac to tak rob ,ale pamietaj ze organizm moze miec inne zdanie

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, nie ważne. Na dzień dzisiejszy test negatywny. Czekam na poniedziałek, wizyta u ginekologa, jeśli będzie coś widać to beta, jeśli nie to czekam na @.

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 września 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie pij ziolek

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 6 września 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do pozniej , pa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 września 2014, 07:40

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Tylko nie pij ziolek
    Nie no w razie w będę grzeczna.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "U mnie test z krwi dał wynik 26mlU/ml a kilka dni później test sikany o czułości 25 mlU/ml nadal nie wykazał ciąży." i jak czytam takie rzeczy to zaczynam się zastanawiać cholera! :P

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Co to znaczy daj mu odpocząć? W sensie że co? Że mam się nie starać czy co?
    Nie nie masz przestać się starać, po prostu tak nie przeżywać tego! Co ma być to będzie... bedziesz w ciąży będziemy z Tobą, nie będziesz w ciąży a my nadal będziemy!!!
    Testy to po prostu testy... mogą mylić więc poczekaj Kochana do poniedziałku wtedy już raczej beta jasno powinna określić wszystko...

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie zamierzam czekać do poniedziałku, nie przeżywam, tylko wku***** mnie te testy i tyle. Nie mam parcia że w tym cyklu koniecznie musi być ciąża. Byłam już nastawiona że nie po becie, więc ciąża jednak byłaby lekkim szokiem.

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 6 września 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna bez stresu w ogóle. Ja mam swoje zdanie, ale nie będę Cie nieotrzebnie nakręcać. Dla mnie logiczne jest po prostu, że 25 mogla jeszcze nie wyjsc skoro na 10 zobaczylac bladziocha!!!! Mi np. pink ładnie okazal, bladziutka o bladziutka ale w poprzedniej ciąży 13 dpo jedynym stosunku czyli owu musiala byc tego dnia albo pozniej i w tej ciąży już ładna kreska wyszła 16 dpo. Więc możesz jutro spróbować, wiem, że shimmer mówiła, że to gówno, ale mi akurat dobrze wyszly. Albo postaraj się już poczekać do poniedziałku. Trzymam kciuki, żeby to jednak nie były urojenia organizmu tylko kropek. :) A i dzięki za te kosmetyksy. A jakieś konkretne możesz mi napisać jakich Ty np używałaś i ew. będziesz używać ?

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ