X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "W 1 ciąży robiłam 10 dni po planowanym okresie i wynik był negatywny. Kilka dni później powtórzyłam i były 2 krechy." Cholera mnóstwo jest takich wypowiedzi...
    Ja po prostu chciałabym wiedzieć czy jest ciąża czy nie. Jest ok, nie ma ok. I tyle. A nie takie gdybanie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarna tylko spokój może nas uratować;)też jakiejś 3 miesiące temu miałam na teście blada kreskę, już się cieszyliśmy i co poszłam na betę wynik 0,00... czułam się jak to 0 gdy M dzwonił jak wyniki... dlatego do poniedziałku zero testów i najpierw rozmowa z ginem...

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 6 września 2014, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za to dziewczyny czuje sie kurcz dramatycznie, gardłoo boli jeszcze bardziej, całe zawalone, musze chrząkać a nie mam czym, głos straciła prawie całkiem. masakra :( chyba musze sie z lekarzem skontaktowac. Boje sie zeby to aktycznie zadnego wplywu nie mialo.

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    MalaCzarna bez stresu w ogóle. Ja mam swoje zdanie, ale nie będę Cie nieotrzebnie nakręcać. Dla mnie logiczne jest po prostu, że 25 mogla jeszcze nie wyjsc skoro na 10 zobaczylac bladziocha!!!! Mi np. pink ładnie okazal, bladziutka o bladziutka ale w poprzedniej ciąży 13 dpo jedynym stosunku czyli owu musiala byc tego dnia albo pozniej i w tej ciąży już ładna kreska wyszła 16 dpo. Więc możesz jutro spróbować, wiem, że shimmer mówiła, że to gówno, ale mi akurat dobrze wyszly. Albo postaraj się już poczekać do poniedziałku. Trzymam kciuki, żeby to jednak nie były urojenia organizmu tylko kropek. :) A i dzięki za te kosmetyksy. A jakieś konkretne możesz mi napisać jakich Ty np używałaś i ew. będziesz używać ?
    Możesz śmiało używać siarkowych firmy Barwa, są bezpieczne w ciąży, używałam ich ale wolę z Ziaji. Ziaja Med (dostępne w aptekach) żel anybakteryjny i tonik antybakteryjny (po 10 zł około - jedno i drugie). Olejek z drzewa herbacianego (dostępne w aptekach, koszt około 10zł), peeling robię sama z cukru i miodu. Robię sobie też tonik z plasterka cytryny (co drugi dzień). Przydatka i bezpieczna w ciąży jest też zielona glinka z Ziaji (maseczka, kosztuje kilka złotych 3 zł chyba). Jeśli chodzi o maści to używam Benzacne ale tu są sprzeczne informacje na temat bezpieczeństwa w ciąży, więc lepiej poradzić się lekarza (ja w ciąży nie używałam). No a jeśli o krem chodzi to dupa bo sama szukam, fajny jest z Zaji z białą herbatą (ok. 5 zł),(ale on zawiera retinol, którego nie wolno w ciąży i używałam go tylko do owu), teraz używam albo siarkowego z Barwy (ok. 20 zł) albo Nivea matującego (ok. 15 zł). Podkład Revlon (ok.60 zł) do cery tłustej i puder antybakteryjny jakiś zwykły z Rossmana (ok.12 zł), ale zamówiłam sobie bambusowy puder i czekam na niego podobno jest świetny do problematycznej cery.

    pompon lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Ja za to dziewczyny czuje sie kurcz dramatycznie, gardłoo boli jeszcze bardziej, całe zawalone, musze chrząkać a nie mam czym, głos straciła prawie całkiem. masakra :( chyba musze sie z lekarzem skontaktowac. Boje sie zeby to aktycznie zadnego wplywu nie mialo.
    Biedactwo. :( :( :( Trzymaj się Kochana!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katjaa wrote:
    Czarna tylko spokój może nas uratować;)też jakiejś 3 miesiące temu miałam na teście blada kreskę, już się cieszyliśmy i co poszłam na betę wynik 0,00... czułam się jak to 0 gdy M dzwonił jak wyniki... dlatego do poniedziałku zero testów i najpierw rozmowa z ginem...
    Nie, nie robię już testów, bez sensu i tak już im nie ufam.

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 6 września 2014, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaCzarna wrote:
    Możesz śmiało używać siarkowych firmy Barwa, są bezpieczne w ciąży, używałam ich ale wolę z Ziaji. Ziaja Med (dostępne w aptekach) żel anybakteryjny i tonik antybakteryjny (po 10 zł około - jedno i drugie). Olejek z drzewa herbacianego (dostępne w aptekach, koszt około 10zł), peeling robię sama z cukru i miodu. Robię sobie też tonik z plasterka cytryny (co drugi dzień). Przydatka i bezpieczna w ciąży jest też zielona glinka z Ziaji (maseczka, kosztuje kilka złotych 3 zł chyba). Jeśli chodzi o maści to używam Benzacne ale tu są sprzeczne informacje na temat bezpieczeństwa w ciąży, więc lepiej poradzić się lekarza (ja w ciąży nie używałam). No a jeśli o krem chodzi to dupa bo sama szukam, fajny jest z Zaji z białą herbatą (ok. 5 zł),(ale on zawiera retinol, którego nie wolno w ciąży i używałam go tylko do owu), teraz używam albo siarkowego z Barwy (ok. 20 zł) albo Nivea matującego (ok. 15 zł). Podkład Revlon (ok.60 zł) do cery tłustej i puder antybakteryjny jakiś zwykły z Rossmana (ok.12 zł), ale zamówiłam sobie bambusowy puder i czekam na niego podobno jest świetny do problematycznej cery.

    Super, bardzo pomocne. dziękuję <3 ( ten z białej herbaty własnie mam i lubię, ale odstawiłam)

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No podobno retinyl palmitate nie przenika tak jak retinol i można go stosować w ciąży, ale tu też wiele sprzecznych info przeczytałam więc nie wiem... Ja się boję go używać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczyny uciekam. Idę się odstresować tym wszystkim, ależ jestem wściekła na ten cykl, na te testy... I dalej nie wiem na czym stoję.

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Mała

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 6 września 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała trzymam kciuki żebyś dotrwala do poniedziałku!! wspieram :*

    MalaCzarna lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reszta śpi?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dotik:-) jak tam? Idę oblukac Twoją tempke:-)

    dotik lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane. Ciężko będzie. :(

    Katjaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa pa. <3

    dotik lubi tę wiadomość

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 6 września 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrabialam cały czas co nasmarowalyscie wczoraj, trochę mi to zajęło ;)

    Cześć gigsa! :)

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch mnie dziś boli od rana:-(

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 6 września 2014, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Hej Dotik:-) jak tam? Idę oblukac Twoją tempke:-)

    gigsa - texas ranger ;) czujna jak czajnik!

    gigsa lubi tę wiadomość

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • dotik Autorytet
    Postów: 3173 3658

    Wysłany: 6 września 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Brzuch mnie dziś boli od rana:-(

    owulkowo, malpowo czy na kupę? :P

    jestem w ciąży, urojonej i spożywczej.

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 6 września 2014, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    owulkowo, malpowo czy na kupę? :P
    Bardziej na owu, ale dziwnie, bo jakby szpilki ktoś wbijał

    Katjaa lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ