X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Zdziska i Elbieta
Odpowiedz

Zdziska i Elbieta

Oceń ten wątek:
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dotik wrote:
    no się okaże :) ale takich temp w 2 fazie to ja nie miałam nigdy. zawsze nierówno. ten cudolic jednak zrobił porządek :)

    bry Katja!

    To fajnie, ze dziala....ja sprobuje w przyszlym cyyklu :-) zadziwia mnie to co zrobil u ciebie i Ameli :-) tyle ze ja mam regularne i nie wiem czy to cokolwiek da u mnie...u mnie moze byc problem u mojego bardziej wiec to bez sensu z jednej strony

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2014, 09:40

    Katjaa, dotik lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Lasencje :)

    Asha czytałam wczorajsze posty, przykro mi, że tak wyszło... :( Trzeba chyba ustalić pewne zasady panujące na Zdziśka i Elżbieta, bo człowiek na prawdę się cyka powiedzieć co myśli, bo nie chce być źle odebranym i nie daj boże kogoś urazić... :/

    U mnie w miarę pozytywnie, bo @ przeszła :D W końcu! Wczoraj organizowaliśmy ostatniego [chyba] w tym sezonie grilla, posiedzieliśmy ze znajomymi, pośmialiśmy się ;)

    A te inocudo można zacząć brać w środku cyklu czy mija się to z celem? Bo chcę kupić i nie wiem czy mam czekać do @.

    Asha, Katjaa lubią tę wiadomość

  • Iza75 Autorytet
    Postów: 6738 5949

    Wysłany: 7 września 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laski, dzis ja na odwyku będę bo to moja ostatnia niedziela, jutro do roboty i chce sie rodzinka na luzie jeszcze nacieszyć...a poza tym poogarnaic rozne rzeczy w chacie, pazury pomalować ito. Żeby sobie nie pomyśleli, ze sie zapuscilam haha...ale zajrzę jeszcze do Was

    Sylwia87, Asha, Katjaa, MalaCzarna lubią tę wiadomość

    1usaj44jvarwjr6x.png
    km5stv7309by4rqk.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :-)
    Ja już wstałam, potem znów zasnełam, a teraz głowa mnie boli :-(
    Katyniu sądzę, może zaraz przejdzie.

    Co tu są na robiło wczoraj:-(

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia powodzenia:-)
    Iza wypoczywaj i ciesz się wolnym dniem:-)
    Asha tempka spada:-) Chyba organizm szykuje się do owu:-)

    Asha, Iza75, Katjaa lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 7 września 2014, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi jeszcze czym się różni wykres II fazowy od III fazowego?

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia...zasada moze byc tylko jedna...wszyscy mowia to co mysla i czuja...nikt sie nie obraza..iw razie niedomowien poprostu pyta i wyjasnia...ja nie widze innej zasady...moze wy macie inne pomysly?? :-)

    Izka odpoczywaj kochana :-)gigsa do pospalas jeszcze lepiej niz ja ;-) no moze na owu spada...zobaczymy ;-)

    dotik, Iza75, gigsa lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Powiedzcie mi jeszcze czym się różni wykres II fazowy od III fazowego?

    II fazowy to taki gdzie w fazie lutealnej masz dwa skoki temp jakby dwa duze schody....a trzy to trzy duze schody

    ..................
    .........................


    ..............
    ................
    ...............

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera nie pokazalo tak jak chcialam :-(

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 7 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Cisza jak makiem zasial tutaj. Ja wczoraj nie mialam mocy i czasu na zagladanie wieczorem. Wracajac z pracy cukiernia sie so mnie usmiechala. Na robienie ciasta nie mialam sily ale dwie rurki z bita smietana wpalaszowalam. Pizzy sama nie tobilam tez ale zamowiona wciagnelam i szybko odpadlam. Gardlo juz lepiej dzisiaj katar z kolei cieknie ale mysle ze to juz koncowka i wszystko okej bedzie. Opowiadajcie jak u was humorki, objawy i owulacje? Co porabiacie? Bo ja niestety kisze sie w pracy.

    Asha, dotik lubią tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Sylwia...zasada moze byc tylko jedna...wszyscy mowia to co mysla i czuja...nikt sie nie obraza..iw razie niedomowien poprostu pyta i wyjasnia...ja nie widze innej zasady...moze wy macie inne pomysly?? :-)

    No i o to mi chodzi... Tylko pytanie czy wszystkie tu zebrane baby dźwigną to? Ale wydaje mi się, że mamy tu same mądre dziewczyny i damy radę :)

    dotik, gigsa lubią tę wiadomość

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    No i o to mi chodzi... Tylko pytanie czy wszystkie tu zebrane baby dźwigną to? Ale wydaje mi się, że mamy tu same mądre dziewczyny i damy radę :)

    Nie wiem...trzeba zapytac? ;-)

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    II fazowy to taki gdzie w fazie lutealnej masz dwa skoki temp jakby dwa duze schody....a trzy to trzy duze schody

    ..................
    .........................


    ..............
    ................
    ...............

    No i idąc tą myślą, to który wykres jest "lepszy"?

  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    No i idąc tą myślą, to który wykres jest "lepszy"?

    Wszyscy niby twierdza ze trzy fazowy to wykres ciazowy..ale widzialam juz tyle wykresow, ze to nie ma znaczenia tak naprawde

    Sylwia87 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Nie wiem...trzeba zapytac? ;-)

    Przecież takie słodzenie sobie na wzajem jest bez sensu i nic nie wnosi.. Szczerze, wolę powiedzieć co myślę niż przytakiwać czy milczeć...

    Asha, dotik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Wszyscy niby twierdza ze trzy fazowy to wykres ciazowy..ale widzialam juz tyle wykresow, ze to nie ma znaczenia tak naprawde

    Aha, to tu o ciążę chodzi... Jeszcze jestem niedouczona :P

  • pompon Autorytet
    Postów: 711 690

    Wysłany: 7 września 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pompon wrote:
    Czesc dziewczyny. Cisza jak makiem zasial tutaj. Ja wczoraj nie mialam mocy i czasu na zagladanie wieczorem. Wracajac z pracy cukiernia sie so mnie usmiechala. Na robienie ciasta nie mialam sily ale dwie rurki z bita smietana wpalaszowalam. Pizzy sama nie tobilam tez ale zamowiona wciagnelam i szybko odpadlam. Gardlo juz lepiej dzisiaj katar z kolei cieknie ale mysle ze to juz koncowka i wszystko okej bedzie. Opowiadajcie jak u was humorki, objawy i owulacje? Co porabiacie? Bo ja niestety kisze sie w pracy.


    Hahahahaha. Dobry mam zaplon ;) szybka kestem jak odrzutowiec

    Sylwia87, Asha lubią tę wiadomość

    dqprpx9ipz8r5pqs.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Aha, to tu o ciążę chodzi... Jeszcze jestem niedouczona :P

    Ale to naprawde nie ma znaczenia, widzialam wykresy gdzie nawet drugiej fazy nie bylo a byla ciaza...jak ma byc to bedzie...dlatego temp po skoku owu nie ma znaczenia jako takiego tylko sie czlowiek wkurwia...takie moje zdanie ;-)

    Sylwia87, gigsa lubią tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • Asha Autorytet
    Postów: 30167 21726

    Wysłany: 7 września 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia87 wrote:
    Przecież takie słodzenie sobie na wzajem jest bez sensu i nic nie wnosi.. Szczerze, wolę powiedzieć co myślę niż przytakiwać czy milczeć...

    O to to to ;-)

    Iza75 lubi tę wiadomość

    135f715c72957d8fe22ac1293c05f629.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2014, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asha wrote:
    Wszyscy niby twierdza ze trzy fazowy to wykres ciazowy..ale widzialam juz tyle wykresow, ze to nie ma znaczenia tak naprawde

    A może tak jest, ale w warunkach laboratoryjnych :P Mierząc temperaturę nawet o tej samej godzinie, moim zdaniem jest miarodajne, ale nie dokładne. Wystarczy, że w pokoju będzie chłodniej i temperatura będzie niższa.

    Asha lubi tę wiadomość

‹‹ 842 843 844 845 846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ