X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Martek&M Autorytet
    Postów: 816 664

    Wysłany: 11 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Nie było mnie tutaj od początku bo miałam przerwę w staraniach...

    ale wracam z najlepszymi wieściami pod słońcem. Dzisiaj zaskoczył mnie pozytywny test <3 a nawet dwa

    cudowne uczucie :*
    https://zapodaj.net/8eddc10017daf.jpg.html

    Niecierpliwa..., Magduullina, DzulkaJ, Nuch, Salome, Irvine90, Pati96, Weronikaaa, Kittinka83, Malgonia, agge, Malinaa90, syllwia91, APrzybylska, Tele...79, Iseko, Karolina, moni05, gusiaa, Szczesliwa_mamusia, szona, buba123, Ania_85_, MonikA_89!, 5ylwian, Shadow, Sasanka55, ElfiaKsiężniczka, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    0d1yflw1hjz2sp8e.png
    ❤️Mikuś❤️
    relgjw4z4aumzjx4.png
    ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Pati96 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Nie było mnie tutaj od początku bo miałam przerwę w staraniach...

    ale wracam z najlepszymi wieściami pod słońcem. Dzisiaj zaskoczył mnie pozytywny test <3 a nawet dwa

    cudowne uczucie :*
    https://zapodaj.net/8eddc10017daf.jpg.html
    Gratulacje :)

  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 11 maja 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M wrote:
    Cześć dziewczyny.
    Nie było mnie tutaj od początku bo miałam przerwę w staraniach...

    ale wracam z najlepszymi wieściami pod słońcem. Dzisiaj zaskoczył mnie pozytywny test <3 a nawet dwa

    cudowne uczucie :*
    https://zapodaj.net/8eddc10017daf.jpg.html
    Gratulacje!

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis znow swiruje, bo sie oczywiscie zaczelam dobrze czuc, a dovre samopoczucie to ostatnia rzecz ktora mi do szczescia potrzebna :/
    Niech wroca te mdlosci bo oszaleje.

    Nie znam swojej wagi sprzed samej ciazy ale na przestrzeni ostatnich 3 miesiecy udalo sie zrzucic jakies 3 kg (po tym jak sie dowiedzialam
    o torbielach odstawilam slodkie buly) i zaczynam swoje wazenie ciazowe od poziomu 60.2 kg
    Mam nadzieje, ze na 70 zakoncze ;)

    A wizyta na 18.30.. oszaleje do tego czasu. Juz przeprowadzilam rozmowe dyscyplinujaca z moim bomblem ze tak sie nie robi, ze nie wolno tak mamusi denerwowac i żeby sie ogarnal i zorganizowal jakies wymioty czy bol cyckow co tam se chce.

    Bylam zobaczyc jak tam moj remont idzie i orzez 3 tygodnie udalo sie pomalowac sciany.. i to tak, ze trzeba to bedzie poprawiac. Dramat :/


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 maja 2019, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :* u mnie piękne słoneczko dzisiaj świeci :)

    Dziękuję za miłe słowa!  Ja tu myślę jak się rozwijać w krawiectwie cały czas, więc jesteście dla mnie motywacja:)

    Nikodemka, jak będę miała kolekcje to chętnie z Tobą będę współpracowała :D forumowe dzieciaki zbierzemy i wio hehe :D PS. Nie lubię za @:( przykro mi cholernie, ale czerwiec musi być Twój :* no i żeby nie bolało aż tak bardzo:/ bo nie dość że @ to człowiek nie do życia... A czemu Niepokalanek tylko do owu? Ja biorę cały czas, ale może źle robię.


    Szczęśliwa mamusia, dziękuję :) egzaminy dopiero 18 czerwca i 25!  Także będę Was prosiła o kciuki mocne :) z maluszkiem napewno wszystko ok, mam nadzieję że następne badanie Cie uspokoi!

    Sasanko miło że do nas napisałaś, bo tak cicho bez Ciebie! Mam nadzieję że wszystko sobie w głowie ulozysz i wrócisz zezdwojona mocą :*  zakyntos brzmi rewelacyjnyjnie także napewno będziesz się dobrze bawiła :) poza tym, ja wiem jak to sobie wmawiam że będziemy szczęśliwe bez dzieci, ale wiem że to jest tylko mówienie... Ból w sercu pozostaje. Wierzę że po wakacjach wrócisz pełna energii i gotowa do dalszej walki kochana :* która nie będzie i tak długo trwała bo zaraz zobaczysz II:*

    Tele79 dobrze ze mąż się angażuje w starania :) no i mam nadzieję że to zaowocuje II!!

    Małgonia, każda ma inne tempki, u mnie standardowo temp. Dochodzila max do 37.25 i dzisiaj np. Miałam prawie 37. 20 a podstawowa mam 36,6, przed owu spada do 36,4 :) kochana fasolę dał Ci chwilę wytchnienia. Napewno jest dobrze :* proszę nie stresuj się! To co to za ekipa, że się tak opitala??
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b42273d53746.png

    Mój wykres taki piękny, bez spadków itd, że nie daje żadnych szans na II. Serio. Piękne wykresy nigdy nic nie przynosiły.



    Monik89 i bardzo dobrze, że masz malucha pod opieką, musisz się szkolić, bo za 9 miesięcy egzamin z życia :D

    Kingulla nie myśl że się nie udało tylko bądź pełna nadzieji :* ja kciukow nie puszczam. Mam nadzieję że się pozytywnie zaskoczysz!!

    Dzulka a może zrób jutro tescik??


    Magdulina to niezły musiał być ten pecherzyk że Cie tak rozsadzalo z bolu:D owocnych igraszek zatem życzę :D

    Maria wiosna sprzyja aktywności fizycznej, a ta zawsze jest wskazana także smigaj na spacer albo rower :) ja też na wakacje zawsze mam doła że powinnam była zacząć ćwiczyć z rok temu :p hahah

    Sylwia oby wredna @ była ta ostatnia!! Na 9 miesięcy of kors :p no i odliczam już z Tobą dni do laparoskopi!!

    Szoneczko, a może jednak nie przyjdzie :D


    U mnie dzisiaj na spokojnie. Trochę tak jakby czasem brzuch po olewa @, dziwne uczucie, ale najbardziej dziwne to jest nie testowanie w 9 dpo :D hahah.... Byle do środy. Testy jeszcze muszę zamówić. Trzeba się wyrobić jakoś.



    Salome, DzulkaJ, Pati96, syllwia91, Tele...79, agge, Magduullina, szona, MonikA_89!, Sasanka55, aeiouy lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 11 maja 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza haha sama nie testujesz, a mnie namawiasz babo jedna 😘 cierpliwie czekam z nastawieniem na nie 😜 poczekajcie ze mną !

    Masz bardzo ładne te temperatury ☺️

    Martek gratulacje 😘!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 14:43

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

    Malgonia, okularnica91, moni05, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko no jak przytyje 30 to jakos to mentslnie zniose. Ale chcialabym miec sile to dziecko nosic, a moj kregoslup ledwo z ta waga dobie radzi. Ale to tak jak mowienie czy sie chce chlopca czy dziewczynke. Wiadomo, ze wezme kazde :)

    Iza to po rodzibie i tak mi glupio bylo opitolic, ale juz mnie w takie straty wpedzili ze trzeba sie rozliczyc. A tak w ogole to moze Ci wysle zawirusowany test. Proioryterem to bedzie na poniedzialek :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 11 maja 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka u mnie test nie ma sensu teraz, bo jestem na ovi, jutro ostatnia dawka i w środę test!

    Małgonia chętnie przygarne zawirusowany test! 😍 Nie musisz wysyłać priorytetem bo do środy by doszedł normalnie tak czy siak :D

    Znajomej mieszkanie remontowala rodzina, z piwem nie nadazala latać do robotników :p

    Ja lece z siostrą na pokrzywobranie :D wish me luck!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 15:19

    DzulkaJ, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza wyslalam Ci zaproszenie :)

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Mama_Zuzia Autorytet
    Postów: 2536 3957

    Wysłany: 11 maja 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martek&M- ogromne gratulacje 😘 rośnijcie zdrowo!

    Nikodemko- trzymam kciuki za łaskawa małpę, niech Ci chociaż ona odpuści, bo już długo nie będziesz się z nią widziała, ja w to głęboko wierze!

    Sasanko- a nie wiem nawet, w ciąży brzuch mi rośnie to może na łeb mi się rzuciło hahha ❤️ Poza tym kochana, Twój mąż brał z Tobą ślub, a nie z wyobrażeniem o Tobie, nie dlatego żebyś mu dała dzieci w określonym czasie, żebyś zachowywała się tak jak sobie życzy. On kocha Ciebie i nic się w tym zakresie nie zmieniło, po prostu zawsze przychodzą lepsze i gorsze momenty w związku, czy to akurat chodzi o dziecko, o prace, o cokolwiek innego. Nikt nie ma zawsze najwyższych lotów, wiec spokojnie 💋 dziękuje kochana, ze pytasz co u mnie- czuje się dobrze, oprócz tego ze dalej najwygodniej mi w nogach Tzta w nocy na narożniku i czuje się jak jego kundel i pomijając fakt ze sapie jak stary zboczony chłop wieczorami bo nie mogę się ułożyć to naprawdę myśle nie mam na co narzekać!

    Tele- cieszę się, ze mąż zaangażowany! Taki mąż to skarb :*

    Iwona28- no i prawidłowo, myśle ze pozycja na jeźdźca jest bardzo dobra do tworzenia potomka 🤪


    Nie wiem która z Was (przepraszam!!) mówiła mi w zeszłym tygodniu żebym może jadła więcej warzyw - ale melduje, ze cały ten tydzień naprawdę ładnie jadlam, nie opychalam się g*wnami i przede wszystkim regularnie, a nie cały czas sięgałam do lodówki- i zarówno nie mam zaparć jak i moje +5kg w zeszłym tygodniu od początku ciąży okazało się jednak +4kg- zeszły mi te kamienie z żołądka, jelit, woda przestała się zatrzymywać i jestem na dobrej drodze żeby się super czuć, a nie jak chodzący Ziemniak z zaparciami!:)

    Malgonia, Tele...79, Iwona28, Sasanka55, aeiouy lubią tę wiadomość

    ojxeroeqgm6z29wi.png
    Rok starań i..świąteczny cud!
    Syn - 2013 ❤️ Pierwsza miłość
    ————————
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:19

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a bierzesz juz cos, czy wczesniej bylo ok?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:20

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 11 maja 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jak teraz nadrobić, ale melduję - zaczęłam 7 cs, a 7 to moja ukochana i szczęśliwa liczba - będzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 18:02

    agge, Mama_Zuzia, Salome, Malinaa90, syllwia91, DzulkaJ, Izape_91, Malgonia, Ania_85_, Iseko, MonikA_89!, Pati96, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Nie mam jak teraz nadrobić, ale melduję - zaczęłam 7 cs, a 7 to mona ukochana i szczęśliwa liczba - będzie dobrze!
    Idziemy w takim razie łeb w łeb 😘

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Odebrałam wyniki i niestety tsh 2,67 :/ w poniedziałek mam wizytę u endo.
    Organizm przełączyl sie na tryb ciąża. Ja w lutym mialam tsh 0,78. A w marcu juz 2,26-jak juz bylam w ciazy. Potwm w kwietniu 1,11 i teraz w maju 0.54. Bez zadnych zmian w lekach. Ft4 w normie.
    Wiec nie ma co sie smutasac. Wizyta blisko,więc na pewno po,bedziesz spokojniejsza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 17:18

    okularnica91, Malinaa90, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka-tak czytam o tych Twoich bolesnych miesiaczkach , nie masz przypadkiem endometriozy? Badalas sie pod tym kątem?

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 11 maja 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/21ee334b7660.jpg
    Hahaha jak bym widziała swój wykres na OvuView, idziemy łeb w łeb, tak więc w piątek 25.05.testujemy?!
    Dziewczyny bardzo Wam dziękuję za miłe słowa.

    Malinaa super niespodziankę zrobicie rodzicą.Na pewno bardzo się ucieszą.

    Sylwia91 a czy Ty teraz będziesz brała przed laparo jakąś antykoncepcje? Ja miałam zaplanowaną laparo na 16.08.18r w7dc żebym była przed owulacją,ale pózniej mi się wszystko pochrzaniło bo zamiast dostać @ 10.08 to dostałam już tydzień wcześniej,no i lekarz nie chciał ryzykować i brałam do laparoskopii antykoncepcję.

    Szona NIIIIIEEEE!!!! Tak bardzo liczyłam że wysikasz te dwie kreski.

    Martek&M Wielkie Gratulacje!

    szona, Magduullina lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ