X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 11 maja 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko no wyglada na to, ze albo wszystko przed Toba albo cykl bez owulacji. Gdyby zrobila sie torbiel po owulacji to prog bylby wyzszy.

    Mildred moze to tluszczak? Ja z kolei mam mala torbielke, ale zazwyczaj jak wyczuwam cos w piersiach to gruczoly. Nie ma wyboru musisz isc na usg i to sprawdzic.

    Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Mój i Sylwi ginekolog zabrania współżycia do laparo :) także anty niepotrzebne!

    Sylwia pamiętaj żeby odstawić leki już teraz!

    My po pokrzywach już, 3 torby uzbierane :D będzie suszone pite i płukane!

    I jaka piękna pogoda się dzisiaj zrobiła, aż milutko.
    Dokładnie.
    Tak tak. Biorę tylko furagine bo mi kazał i letrox i kwas foliowy 😊

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 11 maja 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny.
    Podglądam Was od kilku dni. Ja mam zamiar zatestować chyba 18.05 o ile się odważę..
    Mam nadzieję że ten cykl będzie w końcu łaskawy choć jakoś tak coraz bardziej w to zaczynam wątpić.

    Niecierpliwa..., Malinaa90, Shadow, malamisia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 11 maja 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    U mnie maj nie przyniósł szczęścia. Małpa przylazła wczoraj...

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 11 maja 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred koniecznie zrób usg. Nawet jeśli to tylko gruczoł to zawsze lepiej sprawdzić.

    kasiasiasia przykro mi :( mam nadzieję, że zostaniesz z nami na kolejny cykl :*

    Misiaa witaj :)

    Martek&M gratulacje! bardzo sie cieszę, że przerwa pomogła i się udało :*

    Szona, Syllwia przykro mi :( kurcze, myślałam, że lepiej zaczaruję ten wątek :( ale 7cs musi być szczęśliwy!

    Maria mi lekarz powiedział, że przy niedoczynności i IO nie jest wskazany intensywny wysiłek, właśnie mogą się pojawić omdlenia. I w ogóle mnie wtedy nastraszył, że niejeden sportowiec nie wiedząc, że ma IO zmarł podczas intensywnego treningu :O więc ja zawsze trenuję tak, że jak mi się zaczyna oddech rwać to robię przerwę ;)

    Izape ja się jakoś nigdy nie mogę zabrać za zbieranie pokrzyw, mam chyba uraz z dzieciństwa :P Twoje uszytki jak zawsze cudowne :*

    hej, Emma, fajnie, że się pokazałaś :* co u Ciebie? :)

    Pati ale Ci zazdroszczę rowerów :D pojechałabym w taką trasę chociaż raz w tygodniu, ale muszę sobie najpierw kupić nowy rower, bo stary mnie do szału doprowadza i mam więcej szkody niż pożytku bo jest za niski dla mnie, źle dobrany ;)

    Sasanko podjęłaś bardzo dobrą decyzję, pomyśl teraz o sobie, zregeneruj organizm i psychikę, a jak będziesz gotowa to dzidziuś się pojawi od razu i zostanie z Tobą tak długo jak powinien :*

    Przepraszam, że nie odniosę się do wszystkich, podczytywałam na bieżąco ale brzuch mnie tak boli już drugi dzień, że nie mam siły na nic i nie myślę nawet :* To prawda, że po laparo jest @ mega ciężka.. Zawsze miałam bolesne ale teraz to już przegięcie. Do tego zalewa mnie masakrycznie, jak nigdy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 22:37

    syllwia91, Ochmanka, szona, Kittinka83, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Shadow Znajoma
    Postów: 20 34

    Wysłany: 11 maja 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarza Wam się czasem, że się w jednym czasie nawali mnóstwo problemów? W ciągu ostatnich dni: bankomat połknął nam kartę, zgubiłam bardzo ważne hasło, mąż przewrócił się na schodach z małą na rękach i obtłukł sobie bardzo plecy, była awantura z teściami i szykuje się nieprzyjemna rozmowa z wychowawczynią syna.Mam mega stresa, a tu ciągle podbrzusze boli, ciągnie w pachwinach, piersi też bolą. Albo hormony mi powariowały z nerwów bo ja się strasznie wszystkim przejmuję albo może coś się udało... Na razie próbuję się odprężyć, a za kilka dni wszystko się samo wyjaśni.
    A z miłych rzeczy - u nas jest mnóstwo bocianów i już odkąd tu mieszkamy to obserwuję taki wysyp ciąż co roku 😀, że hoho !!! Także tego, bociany na pewno Wam też szczęście przyniosą 😘

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 11 maja 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, sprawdze ale i tak jestes cudowna :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2019, 23:35

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 12 maja 2019, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko i szona, Sylwia i Misia zaczynam z Wami nowy cykl ☺️ u mnie 7 cs

    Miska _a lubi tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 maja 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nastepny miesiac bedzie szczesliwy dla tych co im sie nie udalo. Serio, ja juz dlugo te watki ovserwuje i zazwyczaj jest tak, ze jest miesiac na bogato, a potem posucha i znow.. wiec jesli sie nie udalo w maju to w czerwcu bedzie lepiej.
    Mi sie udalo pospac do 6 i nawet specjalnie nie chce mi sie wdtaac. Moze bedzie dzis ciut lepiej. Podobno na jazda godzibe potrzeba jednego dnia, to za dwa powinnam byc juz przestawiona.

    Tele...79, Sasanka55, szona, Mama_Zuzia, malamisia, Ochmanka, Nuch lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 12 maja 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w niedzielę 😘
    Mimo że jestem wyspana, to jak patrzę pogodę za oknem to mam ochotę zakopać się pod kołdrą i już tam zostać 😂
    Po wczorajszym intensywnym dniu spalam w nocy jak zabita. Widać organizm potrzebował regeneracji :P

    Jakieś dwie kreski dzisiaj będą? Ktoś, coś? Kciuki w pogotowiu✊✊

    Tele...79, Malgonia, Mama_Zuzia, moni05 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 12 maja 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nadrabiam was od soboty, więc przygotujcie się na elaborat.

    Kingulla, przytulam mocno kochana, jaki masz teraz plan działania?

    Sasanko, super ze jedziesz na wakacje. Ja dostałam okres wczoraj, więc nasze cykle się schynronizowaly 😜
    Kochanie, co do posiadania potomostwa i relacji z mężem. Jest to mega ciężka próba dla waszego związku. Jak miałam wyniki amh to nie wiedziałam jak mężowi o tym powiedzieć, bo bałam się że mnie znienawidzi, bo jestem wybrakowana. Podjęliśmy decyzję o az i nie możemy się doczekać 😉. Sasanko, a czy mysleliscie o leczeniu w klinice? W końcu trzy poronienia to nie są przelewki

    Nikodemko,bardzo mi przykro. 🙁

    Magdullina, trzymam kciuki za zolnierzyki. ✊✊

    Martek, gratuluję ❤

    Maria, ja sie czuje czasami jak wieloryb, brzuchol, cellulit, grube trzesace sie uda. Zeby schudnąć to muszę radykalnie obciąć sobie kalorie i robić 10 tys kroków. W lutym udalo mi się dzieki temu zrzucić 4 kg, ale potem nadrobilam slodlosciami i objadaniem się.

    Malgoniu, mam nadzieję ze kropek posłuchał mamusi ❤

    Szona, Sylwia, Misia, dzulka, Nikodemko, idziemy leb w leb ❤

    Witaj shadow, czasami życie zwala na nas problemy, żeby później zawalic nas szczęściem ❤

    syllwia91, Miska _a, Malgonia, szona, Sasanka55, Shadow, malamisia, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • xKalax Przyjaciółka
    Postów: 82 83

    Wysłany: 12 maja 2019, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu pisałam, ze jestem w ciąży.. Otoz właściwie w ciąże udało sie zajść, ale niestety w 10tc wyslano mnie do szpitala z pustym jajem plodowym. W szpitalu w czwartek dali mi 4 tabletki dopochwowo, w ten sam dzień przy mega bolach i skurczach sie bez zabiegu oczyscilam i w piatek mnie wypuscili. Do dzisiaj szczególnie rano bardzo boli mnie brzuch, dalej mocno krwawie. Ale to nie o to chciałam pytać.
    Otóż chciałabym starania zacząć najlepiej jak najszybciej, ale nie wiem jak bedzie bezpieczniej.. pytałam 3 ginekologow, jeden powiedział, ze 6 mkesiecy, drugi, ze 3, a trzeci ze z 2 miesiace.
    Dziewczyny, ktore mialy poronienie..
    Po jakim czasie sie znowu starałyście?
    Ile od poronienia przyszła wlasciwa miesiaczka?

  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xKalax wrote:
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu pisałam, ze jestem w ciąży.. Otoz właściwie w ciąże udało sie zajść, ale niestety w 10tc wyslano mnie do szpitala z pustym jajem plodowym. W szpitalu w czwartek dali mi 4 tabletki dopochwowo, w ten sam dzień przy mega bolach i skurczach sie bez zabiegu oczyscilam i w piatek mnie wypuscili. Do dzisiaj szczególnie rano bardzo boli mnie brzuch, dalej mocno krwawie. Ale to nie o to chciałam pytać.
    Otóż chciałabym starania zacząć najlepiej jak najszybciej, ale nie wiem jak bedzie bezpieczniej.. pytałam 3 ginekologow, jeden powiedział, ze 6 mkesiecy, drugi, ze 3, a trzeci ze z 2 miesiace.
    Dziewczyny, ktore mialy poronienie..
    Po jakim czasie sie znowu starałyście?
    Ile od poronienia przyszła wlasciwa miesiaczka?
    Ja wprawdzie nie oczyscilam się sama i mialam łyżeczkowanie... miesiączka przyszła po 24 dniach. Po tej pierwszej właściwej miesiaczce zaczęłam już się starać. Udało się w drugim cyklu :) Najpierw byłam oczywiście na kontroli, ale okazało się, że wszystko wygląda ok - dlatego wcale nie czekałam kilku miesięcy. Mój gin akurat mówił, że te 3 czy 6 miesięcy wynika głównie z przyzwyczajenia ludzi do liczb, a organizm i tak zajdzie wtedy, kiedy będzie gotowy.

    malamisia lubi tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xKalax wrote:
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu pisałam, ze jestem w ciąży.. Otoz właściwie w ciąże udało sie zajść, ale niestety w 10tc wyslano mnie do szpitala z pustym jajem plodowym. W szpitalu w czwartek dali mi 4 tabletki dopochwowo, w ten sam dzień przy mega bolach i skurczach sie bez zabiegu oczyscilam i w piatek mnie wypuscili. Do dzisiaj szczególnie rano bardzo boli mnie brzuch, dalej mocno krwawie. Ale to nie o to chciałam pytać.
    Otóż chciałabym starania zacząć najlepiej jak najszybciej, ale nie wiem jak bedzie bezpieczniej.. pytałam 3 ginekologow, jeden powiedział, ze 6 mkesiecy, drugi, ze 3, a trzeci ze z 2 miesiace.
    Dziewczyny, ktore mialy poronienie..
    Po jakim czasie sie znowu starałyście?
    Ile od poronienia przyszła wlasciwa miesiaczka?
    Przykro mi :(

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki. Piękne słoneczko a ja zamiast na rowerek to do pracy. Bawię się dzisiaj w kelnerke pierwszy raz w życiu 😂 okres jest okropny i siedzę co chwile na kibelku także nieźle 😂 miłego dnia!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalax slyszalam ze po tabletkach mozna od razu sie starac ale z uwagi ze to juz 10 tydzien to bym poczekala 2-3 miesiace. Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Usciski

    Nikodemko Szona Syllwia Dzulka kasiasia
    czerwiec musi byc dla Was szczesliwy

    Sasanko dobrze Ci zrobi ten wyjazd i przerwa. Pozniej do staran podejdziesz ze swiezym umyslem. Ale przed nimi moze faktycznie warto porobic jakies badania, w koncu to 3 poronienie

    Malgonia wizyta juz niedlugo ktora na pewno da Ci wielka radosc, jeszcze 3 dni tylko. Jestesmy z Toba 😃

    Martek wielkie gratulacje

    Misia witamy i czekamy na 2 kreski

    Cos mowilyscie o bolu owulacyjnym. Wczoraj miala klucie silne z boku, ale nie w jajniku tylko centralnie z samego boku miedzy zebrami a biodrem, pozniej doszedl bol podbrzusza. Dzis juz przeszlo. Mam nadzieje ze wlasnie wtedy byla owulacja bo sluzu bylo tyle jakiego dawno nie mialam. Wiesiolek jednak dobra rzecz. Sam z siebie nie wyplywal ale za to przy toalecie to musialam duzo papieru zuzyc zeby to wytrzec. Tak bym chciala zeby w tych warunkach ten plemnik przetrwal. Jak sie okres pokaze to zwatpie we wszystko albo pojde jeszcze raz przebadac mojego. Nasienie ogolnie nie bylo zle jak kiedys badalismy bo duzo plemnikow tylko tych w ruchu postepowym troche za malo i plynnosc tez za dluga. Choc widze ze ona sie poprawila bo normalnie wycieka ze mnie niedlugo po seksie a wczesniej musialam z 2 godziny czekac. A i przezywalnosc po 8 godzinach tylko 8% bylo ale moze w tym sluzie wytrwa co? Jak po hsg sie nie uda to juz wcale.
    Dobra czas powiedziec oficjalnie ze jak bede czula ze cos jest na rzeczy to testuje 26 maja. Oby to byl najwspanialszy dzien matki w moim zyciu

    Tele...79, Malgonia, DzulkaJ, szona, Sasanka55, Ania_85_, MonikA_89!, Iseko, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xKalax wrote:
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu pisałam, ze jestem w ciąży.. Otoz właściwie w ciąże udało sie zajść, ale niestety w 10tc wyslano mnie do szpitala z pustym jajem plodowym. W szpitalu w czwartek dali mi 4 tabletki dopochwowo, w ten sam dzień przy mega bolach i skurczach sie bez zabiegu oczyscilam i w piatek mnie wypuscili. Do dzisiaj szczególnie rano bardzo boli mnie brzuch, dalej mocno krwawie. Ale to nie o to chciałam pytać.
    Otóż chciałabym starania zacząć najlepiej jak najszybciej, ale nie wiem jak bedzie bezpieczniej.. pytałam 3 ginekologow, jeden powiedział, ze 6 mkesiecy, drugi, ze 3, a trzeci ze z 2 miesiace.
    Dziewczyny, ktore mialy poronienie..
    Po jakim czasie sie znowu starałyście?
    Ile od poronienia przyszła wlasciwa miesiaczka?
    Współczuję Ci bardzo bo wiem co czujesz. Ja także miałam puste jajo, bardzo ciężko mi było się z tym pogodzić. Wiedziałam od samego początku ale cały czas miałam nadzieję że się pojawi zarodek, jak byłam w 9tc lekarz dał mi skierowanie do szpitala, nie pojechałam bo nie chciałam być czyszczona. Odstawiłam wszystkie tabletki i tydzień później samo poszło, odczekalam 2 tyg bo tyle krwawilam i pojechalam na kontrol. Było już czysto. Jeden lekarz mi powiedział żebym odczekała 3 m-ce a mój lekarz z kliniki niepłodności powiedział że jak się organizm sam oczyścił to w kolejnym cyklu mogę się już starać. Po 6 tyg od poronienia dostałam @ i już były normalne cykle.

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam łyżeczkowanie, w szpitalu powiedzieli, ze można się starać od 3 cyklu, mój gin kazał od razu po okresie, mówił ze jak się dobrze czuje psychicznie to nie ma co czekać. Chyba najnowsze badania mówią raczej o tym, ze jeżeli nie było jakiejś przyczyny fizycznej + komplikacji typu zaśmiad itd to nie ma co czekać, bo statystycznie chyba do pół roku po poronieniu jest trochę łatwiej zajść, ale tez statystycznie jest z tego okresu więcej donoszonych ciąży nic normalnie :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Paulinakrk Koleżanka
    Postów: 41 14

    Wysłany: 12 maja 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xKalax wrote:
    Cześć dziewczyny. Jakiś czas temu pisałam, ze jestem w ciąży.. Otoz właściwie w ciąże udało sie zajść, ale niestety w 10tc wyslano mnie do szpitala z pustym jajem plodowym. W szpitalu w czwartek dali mi 4 tabletki dopochwowo, w ten sam dzień przy mega bolach i skurczach sie bez zabiegu oczyscilam i w piatek mnie wypuscili. Do dzisiaj szczególnie rano bardzo boli mnie brzuch, dalej mocno krwawie. Ale to nie o to chciałam pytać.
    Otóż chciałabym starania zacząć najlepiej jak najszybciej, ale nie wiem jak bedzie bezpieczniej.. pytałam 3 ginekologow, jeden powiedział, ze 6 mkesiecy, drugi, ze 3, a trzeci ze z 2 miesiace.
    Dziewczyny, ktore mialy poronienie..
    Po jakim czasie sie znowu starałyście?
    Ile od poronienia przyszła wlasciwa miesiaczka?

    Bardzo mi przykro, ja mialam ciaze zatrzymana serduszko zatrzymalo sie w 9 tygodniu ale dopiero w 12 na usg sie o tym dowiedzialam. Dostalam tabletki oczyscilam sie sama. Pierwsza miesiaczke dostalam po 5 tygodniach od poronienia i juz po niej sie staralismy. W sumie lekarz tez kazal odczekac jedna miesiaczke. Ten cykl zakonczony ciaza. Jesli czujesz ze z twoim cialem jest ok i z psychika to jak najbardziej probujcie po pierwszej miesiaczce.

    Paulinakrk
‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ