X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qastera wrote:
    24dc,10dpo...
    Jestem w takim szoku, wręcz przerażona... nie chce się jeszcze cieszyć. .. nie spodziewałam się ze tak szybko uda się!
    Kochana ciesz sie :* na bete idziesz?

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika1313 wrote:
    MamaZuzia cudowna córcia:* tak jak w Nuski synku tak i w twojej jestem przeogromnie zakochana 😍❤

    O rany rany czyżby mój Kubuś miał pierwsze adoratorki? 😉 Dziękujemy, ogromny buziak dla Ciebie 😘😘😘

    Magduullina, Sasanka55, Iseko, MonikA_89!, Angelika1313, Pati96, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Qastera Autorytet
    Postów: 281 317

    Wysłany: 23 maja 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Kochana ciesz sie :* na bete idziesz?
    Wybiorę się jutro :)
    Mialam jechać i tak zrobić TSH profilaktyczne jutro, wiec zamiast tego narazie beta... :)

    O ile wgl dam rade wstać bo cos czuje ze szykuje się nie przespana noc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 maja 2019, 23:53

    Magduullina lubi tę wiadomość

    wniddf9h3z94xhvt.png
  • JaSzczurek Autorytet
    Postów: 2733 2905

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    A ja ide jutro na konsultacje do W. Bylam u tego genetyka. Odebralam ta pappe. Ryzyko niewiele sie zmniejszylo. Może nie jest jakos wysokie,ale lekarz zalecił amniopunkcje. Dał mi od razu skierowanie. Pytalam sie o ryzyko poronienia. To mi powiedział,ze wynosi od 0,5-1%. Robia to pod scisla kontrola usg i ryzyko jest dosc niskie. Oczywiście opowiedzial mi o pozytywnych jak i negatywnych wynikach,o terminacji ciazy itd. Jeju. Myślałam, że sie rozrycze na tej wizycie. Oczywiście jak wyszlam,to sie poryczalam. Zadzwonilam zapytac sie o szanse na wizyte jutrzejsza u mojego lekarza i okazalo sie,ze jest wolny termin. Pojde, pogadam z nim. Niech mi zrobi jeszcze raz usg. Potym bedziemy podejmowac decyzje co dalej.

    Przepraszam, ze nie odniose sie na wieczór do żadnej z Was, ale nie umiem na razie o niczym myśleć.
    Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze! A jak usg? Bo sama pappa ma ogromną granicę błędów!

    zi13flw1mwerwam8.png
    💙 19/07/19 (42+0) 3625g, 50 cm <3
    💗 6/02/21 (39+5) 3710g, 49 cm <3
    💙 14/08/22 (39+5) 4070g, 53 cm <3
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa kochana wiem, że pewnie wejdziesz jeszcze przeczytać wiadomości... Wiesz, że my tu jak rodzina i martwimy się o Ciebie. Jeżeli możesz napisz proszę co się stało, że podjęłaś taką decyzję. Czy to jest kryzys czy coś się wydarzyło? 😢 Jeżeli postanowiłaś po prostu odpocząć od forum to doskonale Cię rozumiem. Sama miałam przerwę, na szczęście u mnie zakończyła się dwoma kreskami. Życzę Ci z całego serca tego samego i zdrowej donoszonej ciąży. Ale jeżeli jest inny powód to napisz proszę, pocieszymy Cię jak tylko będziemy umiały... Trzymaj się 😘

    Szczęśliwa_mamusia rany dlaczego lekarz chce Ci robić amnio? 🙁 przez wynik pappy? A w obrazie usg wszystko ok? Warto jeszcze przemyśleć decyzję, dobrze że idziesz do innego lekarza... Są jeszcze inne testy, a pappa jak wiadomo nie jest bardzo miarodajnym badaniem. Trzymam bardzo za Was kciuki oby jednak nie było trzeba...

    MamaZuzia jaką masz śliczną córeczkę ❤️ kurcze to Twoje zdjęcie 3D to jest czad, a te które ja dostałam takie trochę średnie. Mamy też jakieś bez rąk na buzi ale nie są takie dokładne. Mój Kubuś wygląda trochę jak żelek położony na słońcu xD Oczywiście wiem, że jest śliczny i w rzeczywistości ma dużo wyrazniejsze rysy twarzy. Chyba to zależy od sprzętu a może jeszcze bardziej od wyczucia lekarza do zdjęć...

    Magdulina podczytuje o Twojej sytuacji i bardzo Ci współczuję... A na jak długo mąż wyjechał i co ile czasu się będziecie widzieć? Wybacz jeżeli pisałaś a przeoczyłam albo jak nie chcesz odpowiadać... Co do trzeciego dziecka to myślę że będziesz je mieć. Jesteś jeszcze młoda, milion rzeczy może się wydarzyć w życiu których się nie spodziewasz. Może trzecie będziesz mieć koło 30-stki?☺️ Nie traktuj tego jako złą wróżbe, sama jestem już blisko 30-stki i to dobry wiek 😉 A co do tych evapów... Trudna sprawa, dziwne że tak często u Ciebie wychodzą. Może na wczesnym etapie coś u Ciebie styka ale się nie utrzymuje. Jeżeli dalej będzie się tak u Ciebie działo w trakcie starań to myślę że warto się temu przyjrzeć medycznie. Mocno trzymam kciuki za Ciebie, żeby Ci się wszystko ułożyło prywatnie i oby w tym miesiącu te słabe cienie jednak się zmieniły w kreskę 😘

    Sasanko w takie dni jak Boże Ciało właśnie robię zdjęcia na ślubach xD spoko, odliczam dni do l4 😍 Jak wakacje? ❤️

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    Questera trzymam kciuki!!!
    Jak ja sobie pomysle ze wy macie niektore naprawde problemy itd... Nir wspomne o przezyciach i chorobach.. Kurde nie wiem co tu robie ..... ?!?; serio.... Nie bede wam pisac o zyciu prywatnym ale doszlam do wniosku ze jezeli jutro amil nie pokaze nic lub tylko cos tam ,odstawiam luteine czekam na @ i badam sie powtornie na kmrakowe, dziwne to wszystko , moj scenariusz mnie nie szczedzi dzis bo juz dzis koncze 24 lata, nie karzdy ma o czym marzy moze akurat wyjdzie to na dobre... Dzis myjac wlosy przerazilam sie ... 2 garscie doslownie wyszlo.... To mam nadzieje nerwy. .. Mam dosc jutro rano jezeli amil nic nie. Pokaze do 5 min zmywam sie ....

  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 24 maja 2019, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle dziewczyny chciałbym Wam napisać, że bardzo boli mnie serce jak czytam o Waszych problemach. I tych zdrowotnych i prywatnych... oraz często o tej bezsilności kiedy nie można się doczekać na upragnione dzieciątko. Wiem co to znaczy, bo sama przez to przeszłam. Tulę Was wszystkie z całych sił.

    Sama już trochę mniej się udzielam tu na forum, głównie przez brak czasu spowodowany moim życiem zawodowym. Ale też dlatego, że na razie nie jestem testerką.

    Mimo wszystko chciałbym żebyście nigdy się nie poddawały. Nie ma w internecie drugiego takiego forum z tak silnymi i wspaniałymi kobietami. Wiedzcie, że codziennie ogromnie Wam kibicuje i nigdy nie przestanę 😘😘😘

    Jeżeli będziecie mnie znosić i sobie tego życzycie to co jakiś czas będę Wam dawać znać co u mnie i mojego Kubusia ☺️ Dobrej nocy Kochane 😘

    DzulkaJ, Tele...79, Madziandzia, szona, Salome, MonikA_89!, malamisia, Angelika1313, Pati96, Ania_85_, aeiouy, Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    Niecierpliwa kochana wiem, że pewnie wejdziesz jeszcze przeczytać wiadomości... Wiesz, że my tu jak rodzina i martwimy się o Ciebie. Jeżeli możesz napisz proszę co się stało, że podjęłaś taką decyzję. Czy to jest kryzys czy coś się wydarzyło? 😢 Jeżeli postanowiłaś po prostu odpocząć od forum to doskonale Cię rozumiem. Sama miałam przerwę, na szczęście u mnie zakończyła się dwoma kreskami. Życzę Ci z całego serca tego samego i zdrowej donoszonej ciąży. Ale jeżeli jest inny powód to napisz proszę, pocieszymy Cię jak tylko będziemy umiały... Trzymaj się 😘

    Szczęśliwa_mamusia rany dlaczego lekarz chce Ci robić amnio? 🙁 przez wynik pappy? A w obrazie usg wszystko ok? Warto jeszcze przemyśleć decyzję, dobrze że idziesz do innego lekarza... Są jeszcze inne testy, a pappa jak wiadomo nie jest bardzo miarodajnym badaniem. Trzymam bardzo za Was kciuki oby jednak nie było trzeba...

    MamaZuzia jaką masz śliczną córeczkę ❤️ kurcze to Twoje zdjęcie 3D to jest czad, a te które ja dostałam takie trochę średnie. Mamy też jakieś bez rąk na buzi ale nie są takie dokładne. Mój Kubuś wygląda trochę jak żelek położony na słońcu xD Oczywiście wiem, że jest śliczny i w rzeczywistości ma dużo wyrazniejsze rysy twarzy. Chyba to zależy od sprzętu a może jeszcze bardziej od wyczucia lekarza do zdjęć...

    Magdulina podczytuje o Twojej sytuacji i bardzo Ci współczuję... A na jak długo mąż wyjechał i co ile czasu się będziecie widzieć? Wybacz jeżeli pisałaś a przeoczyłam albo jak nie chcesz odpowiadać... Co do trzeciego dziecka to myślę że będziesz je mieć. Jesteś jeszcze młoda, milion rzeczy może się wydarzyć w życiu których się nie spodziewasz. Może trzecie będziesz mieć koło 30-stki?☺️ Nie traktuj tego jako złą wróżbe, sama jestem już blisko 30-stki i to dobry wiek 😉 A co do tych evapów... Trudna sprawa, dziwne że tak często u Ciebie wychodzą. Może na wczesnym etapie coś u Ciebie styka ale się nie utrzymuje. Jeżeli dalej będzie się tak u Ciebie działo w trakcie starań to myślę że warto się temu przyjrzeć medycznie. Mocno trzymam kciuki za Ciebie, żeby Ci się wszystko ułożyło prywatnie i oby w tym miesiącu te słabe cienie jednak się zmieniły w kreskę 😘

    Sasanko w takie dni jak Boże Ciało właśnie robię zdjęcia na ślubach xD spoko, odliczam dni do l4 😍 Jak wakacje? ❤️
    Dziekuje kochana ale jak napisalam wyzej ... A i tak wyglada to tak z mojej perspektywy... Dziekuje ze sie mna zainteresowalas... Twoj dzidzius tak slodki ze az serce sie kraje :* chce was razem po porodzie zobaczyc :* kochana choc boli jak diabli warto :* ja taka malolata majac dwoje juz wam tu mowie ze nigdy nie wpadlam ze wzgledu na wiek mozecie nie ufac ale.... Alr to ale zostawie..,. Jutro jak test wyjdzie negatywny znikam tzn dzis ... Najgorsze urodzinny jakie mialam juz to wiem uciekam spac ... Co do badan nie chce i nie robie bo jak robie wychodza zle.... Przepraszam ze tak wam mace moje fanaberie.... Spijcie dobrze

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 05:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullinko, wszystkiego najlepszego :* Duzo szczescia, zdrowia, cierpliwosci, sil, spelnienia marzen, w tym tego, ktorego kazda z nas tak pragnie :* Glowa do gory!

    Ja na razie na szybko, ale chcialam Wam tylko pokazac, ze moje bocki juz maja pakunek dla ktorejs z Was :) :* Milego dnia :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c9a3103519c3.jpg

    DzulkaJ, Iseko, Tele...79, Madziandzia, Malgonia, szona, MonikA_89!, malamisia, Angelika1313, Pati96, Ania_85_, Nuch, Kittinka83, Magduullina, agge, Linka90, aeiouy lubią tę wiadomość

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 24 maja 2019, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Dziewczyny
    Questera trzymam kciuki!!!
    Jak ja sobie pomysle ze wy macie niektore naprawde problemy itd... Nir wspomne o przezyciach i chorobach.. Kurde nie wiem co tu robie ..... ?!?; serio.... Nie bede wam pisac o zyciu prywatnym ale doszlam do wniosku ze jezeli jutro amil nie pokaze nic lub tylko cos tam ,odstawiam luteine czekam na @ i badam sie powtornie na kmrakowe, dziwne to wszystko , moj scenariusz mnie nie szczedzi dzis bo juz dzis koncze 24 lata, nie karzdy ma o czym marzy moze akurat wyjdzie to na dobre... Dzis myjac wlosy przerazilam sie ... 2 garscie doslownie wyszlo.... To mam nadzieje nerwy. .. Mam dosc jutro rano jezeli amil nic nie. Pokaze do 5 min zmywam sie ....
    To na te urodziny życzę ci by te kreski na teście było to . Spełnienia marzeń 😘

    Magduullina lubi tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 24 maja 2019, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin mój roczniku😁 mam nadzieję, że to jednak dzidzi, a nie wadliwe testy! Piękny prezent by był z tego ☺️

    Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Tele...79 Ekspertka
    Postów: 205 429

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, dużo zdrowia, szczęścia, pociechy z dzieci i z całego serca życzę Ci oby ta kreseczkami na teście pociemniała.

    Ja testuję jutro, a na chwilę obecną jest całkowita cisza zero plamień, a dziś już 26dc.😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 06:22

    okularnica91, szona, Kittinka83, Magduullina, aeiouy lubią tę wiadomość

    31 cykl starań, listopad 2017- CB, Styczeń 2018- PJP Euthyrox.
    HBS+ Niskie AMH
    Krótkie cykle ok.24-26dni.
    w sierpniu 2018 laparo,histero i HSG
    Wiek 40lat.
  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina spełnienia marzeń i dużo siły :*

    Tele no to trzymam kciuki ✊

    Qastea gratulacje😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2019, 06:30

    Tele...79, Magduullina lubią tę wiadomość

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrabiam Was od wczoraj dziewczyny! I jeszcze przerwa techniczna mi przeszkodziła.
    Sasanko bardzo Ci dziękuję, że pytasz 😘 jest dobrze, już nie mam takich dziwnych akcji, nawet tabletki odstawiłam ;) ogromnie się cieszę, że Twoja uparta beta już sobie poszła i oby wróciła i zachowywała się jak należy ;)

    Magduullina, rozumiem jak Ci ciężko, przytulam mocno i życzę ciemnej krechy, oby to było to ❤

    Mama Zuzia piękny dzidziuś ❤❤❤❤ oj schrupałabym 😊

    Ktoś tu jeszcze dwie krechy gdzieś wrzucał, gratulacje dziewczyny!

    Gdzieś mi mignęło coś o suplementach typowo na płodność dla mężczyzn. Mój mąż bierze a właściwie już kończy androvit. Nie wiem czy to one czy pełnia księżyca, ale nie dość że mnie stale molestuje to dodatkowo jakoś armia zgęstniała. I nie wiem... to dobrze czy nie? Kupować mu jeszcze?

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina spełnienia marzeń! 😚

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 24 maja 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwona28 wrote:
    Na krzepliwosc robilam te podstawowe inr aptt i mam tez w normie. Cytologia ok choc musze za jakis miesiac isc powtprzyc. A tamte badania wiesz ile moga kosztowac i czy w diagnostuce zrobie bo na tablicy nie widzialam ich?
    Diagnostyka jest droga. Najlepiej robić badania w szpitalu albo w jakiś małych labach. Ja przeciwciała przeciwplemnikowe i jajnikowe robiłam akurat w klinice Invimed, więc na pewno przepłaciłam. Jak wrócę do domu to mogę sprawdzić ceny, ale pewnie koło 100zł za każde.

    Magduullina lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nuśka91 wrote:
    O rany rany czyżby mój Kubuś miał pierwsze adoratorki? 😉 Dziękujemy, ogromny buziak dla Ciebie 😘😘😘
    Rozkochał w sobie wszystkie staraczki 😂

    okularnica91, Iseko, Angelika1313, Magduullina lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia_a no ciezko Ci cos po samym ruchu radzic. Musisz spojrzec na te wyniki troche szerzej. Jaka masz ilosc? Jaka jest morfologia? Zazeyczaj jesli tylko jeden parametr kuleje, to jest to do naprawy. Pusalas se masz lepkosc podniesiona. Jak ejakulat sie skleja to plemniki sa mniej ruchome. Dawaj mezowi acc w okresie owulacji i niech duzo pije. Jak spadnie lepkosc to i ruch sie podniesie.

    Mamunia wspolczuje Ci stresu i tego ze musisz podjac taka devyzje. Wiem jak sie czujesz bo sama mysle o tym codziennie i to az paralizuje. Mam nadzieje ze na usg wyjdzie wszystko ok. A jakie Ci to wyzyko wyszlo? Ostatnio meggs pisala ze przy zmienie tylko jednego parametru zmienialo sie z 1/100 do 1/5000.

    Nuska to ja sie dalej czuje jak staraczka. Dalej sid obserwuje, a wizyta u lekarza to takie sikanie × 10
    Nie wiem kiedy w koncu dotrze do mnie, ze sie udalo.

    Madziandzia cale szczescie ze juz Ci lepiej :) moze lepsze pogoda ustabilizuje Twoje samopoczucie na wyzszym poziomie.

    Magdulina wszystkiego najlepszego, oby test nie zostawil watpliwosci :)

    Tele kciuki za testownie :)

    Madziandzia, Tele...79, Magduullina lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuska 💚 serduszko zielone jak nadzieja, którą budzi Twój post, dzięki za wsparcie.

    Szczesliwa_mamusua, przykro mi. Nie umiem Ci doradzić bo jestem zielona w temacie. Mam nadzieję, że to tylko straszaki i po USG okażę się, że wszystko jest ok. Trzymam kciuki.

    Magduulina, sto lat l! I spełnienia Tego marzenia :)

    Ja pierwszy raz cieszę się z przerwy w staraniach bo rozłożyło mnie przeziębienie. I nie martwię się o nic tylko łykami tabsy 😅

    szona, Madziandzia, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Pauliśka Autorytet
    Postów: 1557 2139

    Wysłany: 24 maja 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina sto lat kochana, upragnionego dzidziusia! :* czekamy na fotkę testu :)
    Ja sikalam na kolejny, biało więc u mnie to tylko jakiś evap. Bez parcia więc biorę to na klatę. Może nawet lepiej, bo emek ma dużo wątpliwości...

    Magduullina lubi tę wiadomość

    8p3os65gp79cy9ly.png
‹‹ 194 195 196 197 198 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ