X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdulina powinno już na pewno ściemniec, zrób ta betę, to wyglada jakbyś miała jakaś mała wartość we krwi tylko coś nie rośnie.

    A co do Dinkow to ja myśle ze tez żaden się nie obrazi jak macie jakieś ważne pytanie czy wynik czy coś - żeby u nas zapytać albo zawołać na miesięczny :D. Faktycznie sporo tam wiedzy, jeszcze więcej na ex-ach :).

    Magduullina, Ochmanka, Sasanka55, Sasanka55, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buba123 wrote:
    No niby powinien ciemnieć ale dziwne że coś widać już tak długi czas :(
    Ja juz niewiem co myslec czekam do poniedzialku...

  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po wczorajszym tescie, ktory po 30 minutach cos tam pokazal dzisiaj z porannego moczu biel vizira 😂
    No nic czekam na @ i wrzucam totalny luz 😛

    Magduullina lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7429

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko udanej zabawy!

    Ja już testom nie wierzę i dlatego idę od razu na betę.. a test zrobię sobie na pamiątkę jak już będzie ciąża betą potwierdzona gdyż testy mnie nerwowo wykończą. Też często miałam tak jak Magduuulina. Na testach niby jakiś cień który po jakimś czasie ciemniał - ja oczywiście narobiłam sobie nadziei a beta pokazała brak ciąży..

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko od wczoraj jestem w domu 😘

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dlaczego tak jest, ale niektórzy tak maja ze po dłuższym czasie prawie zawsze im wychodzi jakiś cień na testach, dlatego jest wszędzie napisane ze wiarygodny wynik pojawia się tylko w przepisowym czasie. Ja np jeżeli nie mam bety we krwi to nawet po kilku dniach mi się nic nie pojawi, ale np chyba Hope zawsze coś po czasie miała

    MarLenka, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, udanej imprezy :) Moni ma ślub za tydzień w piątek 31.05. Pamiętam, bo my tego dnia świętujemy 5 rocznicę ślubu 😊😍

    Sylwia, jak się dzisiaj czujesz? Ból trochę mnie dokuczliwy?

    Magdulina, poczekaj do poniedziałku i leć na betę. Na pewno będzie piękna ✊

    Czarodziejskie łapki cioci właśnie ululały do snu małego brzdąca :) Śpi jak aniołek!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 11:10

    okularnica91, Magduullina, Ochmanka, Iseko, Ania_85_, aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie dziewczyny, nie patrzy się na testy po 30 minutach czy na drugi dzień i nie bierze tego za wynik 😳 Nakręcacie sie a potem płacz, po co to 🤔

    A z tym okresem też miałam probkem jak zaznaczyć, zawsze był pierwszy dzień juz normalne krwawienie a ostatnio piatek sobota jakies plamienie krwia malo, niedziela bialo a w pon dopiero cos ruszylo. Wiec co 1dc w pon? A te 3 dni wcześniej to co to było 🤔

    Magduullina, Malinaa90, Salome lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 maja 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :*

    Angelika właśnie tak myślałam co u Was bo podtapia juz dość mocno... Mam nadzieję że jednak pogoda się poprawi i nie będzie powtórki sprzed kilku lat... Jak potrzebujesz odpocząć to odłącz się od internetow i odetchnij! :*

    Sylwia całe szczescie że już po, przykro mi że masz takie komplikacje po operacji... Ja się czułam naprawdę dobrze, ale ja się nastawilam pozytywnie, nie bałam się w ogóle.. . To było coś czego nie mogłam się doczekać. Ja aż tak mocno tej endometriozy nie przeżywam, przy staraniach nic na to nie poradzisz. Dieta przy endomendzie jest tak restrykcyjna, że nawet nie chce sobie zawracać nią głowy, próbowałam ale no niestety, nie dałam rady. Ograniczam pewne rzeczy, ale wszystkiego wyeliminować się nie da. No trudno, najwyżej się odnowi...
    Co do krwawienia to ja mocno krwawilam przez ok. 3 dni po wypisie, potem plamienia. Pamiętam że po HSG też krwawilam więc podpaski obowiązkowo zabrałam do szpitala. A mówił Ci jaki stopień endometriozy???
    Musisz teraz zadbać o organizm, dużo witamin i zdrowych rzeczy, ale dietę lekkostrawne chwilę potrzymaj, zwłaszcza że miałaś komplikacje.

    Sasanko udanej imprezki :*

    Szczęśliwa gratuluję synka, babelek jest silny i napewno zdrowy jak rydz!

    Magdulina, ale ten bobek wygląda dziwnie... Ta kreska jest szara, mi często takie wychodziły po czasie jak test wysechl. Tylko przy ciąży wychodził o czasie. Idź na betę albo poczekaj na @

    U mnie już @ się kończy na szczęście. Wreszcie jakieś słońce wyszło! I chce się żyć :) aktualnie leżę i myślę co by tu zrobić dzisiaj. Napewno skoczymy na rowerki!

    Ochmanka, Angelika1313, nowa na dzielni, Szczesliwa_mamusia, Ania_85_, aeiouy, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 maja 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja przy pierwszym bladziochu podeszlam bardzo sceptycznie do wyniku. Za duzo widzoalam tu juz takich cieni cieni by od razu w nie uwierzyc.

    Ja dziewczynki mam dzis gosci wiec kupe roboty. Pewnie jutro zajrze.

    Milej soboty :)

    Ochmanka, agge, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2019, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się w ogóle czujesz Malgon? :)

    Weszłam w ogóle w ten kalkulator księżycowy który tu podsylalyscie i ten kalendarz mówi, ze w czerwcu zachodzę i będzie dziewczyna ;). Sprawdzimy! W każdym razie wyskakuje mi tam tez 5 tych całych tranzytów czy zagrożeń czy co tam. Nie wierze za bardzo w astrologię ale nie podoba mi się takie wygrażanie gwiazd :P

    Izape_91, szona, Ochmanka, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Jak się w ogóle czujesz Malgon? :)

    Weszłam w ogóle w ten kalkulator księżycowy który tu podsylalyscie i ten kalendarz mówi, ze w czerwcu zachodzę i będzie dziewczyna ;). Sprawdzimy! W każdym razie wyskakuje mi tam tez 5 tych całych tranzytów czy zagrożeń czy co tam. Nie wierze za bardzo w astrologię ale nie podoba mi się takie wygrażanie gwiazd :P

    Z tego co pamietam - wg tego kalendarza powinnam zajść w ciaze w listopadzie. To miesiąc moich urodzin. Noooo już jak się nie udaaaaaaa wcześniej, to dawajcie ten listopad ;)

    nowa na dzielni, GrubAsia, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa co to za kalkulator?

    Malgon tylko tam nie szalej! Na spokojnie wszystko rób :)

    Czy jest tu ktoś kto pije zakwas buraczany? Mam hopla na tym punkcie bo próbuje zrobić go tak, żeby mi się nie zepsuł! 2/3 razy zaczął się psuć i teraz postanowiłam że go rozbije na dwa słoiki - jeden nowy z uszczelka a drugi stary bez uszczelki bo takie miałam. Wcześniej zawsze robiłam w kamionce przykrytej pokrywką i się psul. No i ten szczelny się nie zepsuł, a ten ze stara zakretka się zepsuł. No i chyba mam patent żeby zakwas zawsze wyszedł... Duży słoik i bardzo dobrze zakręcony, koniecznie czymś uszczelnic wieczko i codziennie otwierać żeby wypuścić gaz i wybierać piankę. Będę się jutro delektować! I pędem jadę po kolejne buraki. Haha wiem że jestem walnieta, ale czuję, że ten zakwas mi pomaga:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 13:16

    Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten ;)

    https://horoscopes.astro-seek.com/pregnancy-fertility-days-calculator-astrology-online-prediction

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ten ;)

    https://horoscopes.astro-seek.com/pregnancy-fertility-days-calculator-astrology-online-prediction

    Śmiesznie. Wychodzi tu, że najlepszy czas w listopadzie będzie dokładnie w czasie mojej owulacji i tylko w tym miesiącu mam najniższe przeciwskazania (1x). Mój racjonalny mózg się ze mnie śmieje, ale jeśli nie będzie się udawało to sobie powiem „spoko luzik, przecież czekasz na listopad”. A w grudniu znajdę sobie coś nowego 😂

    Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, Iseko, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:

    Sylwia całe szczescie że już po, przykro mi że masz takie komplikacje po operacji... Ja się czułam naprawdę dobrze, ale ja się nastawilam pozytywnie, nie bałam się w ogóle.. . To było coś czego nie mogłam się doczekać. Ja aż tak mocno tej endometriozy nie przeżywam, przy staraniach nic na to nie poradzisz. Dieta przy endomendzie jest tak restrykcyjna, że nawet nie chce sobie zawracać nią głowy, próbowałam ale no niestety, nie dałam rady. Ograniczam pewne rzeczy, ale wszystkiego wyeliminować się nie da. No trudno, najwyżej się odnowi...
    Co do krwawienia to ja mocno krwawilam przez ok. 3 dni po wypisie, potem plamienia. Pamiętam że po HSG też krwawilam więc podpaski obowiązkowo zabrałam do szpitala. A mówił Ci jaki stopień endometriozy???
    Musisz teraz zadbać o organizm, dużo witamin i zdrowych rzeczy, ale dietę lekkostrawne chwilę potrzymaj, zwłaszcza że miałaś komplikacje.
    !

    Nie mówił mi nic dlatego nie mogę doczekać się wtorkowej wizyty bo mówił też coś o jajniku lewym no i jestem ciekawa najbardziej tej endomendy. Ale to znaczy że już co jakiś czas będę musiała wracać na laparoskopie i znowu usuwać ogniska? Ja miałam przed tą operacje 3 wcześniej i czułam się super bo i na drugi dzień to ja autem jechałam a teraz... Do łazienki ledwo chodzę a w nocy płakałam bo się przekręcić nie mogłam na bok... Nie wiem co mi się stało ale już budzenie źle przeszłam... Ciekawa jestem co on powie na to wszystko. Wczoraj nie miałam w sumie nic krwawienia, przed wczoraj jak wyciągnęla cewnik to dużo poleciało a dzisiaj już dużo i takie skrzepy ale skoro tak ma być to jestem spokojna 😊 aż taka dieta jest restrykcyjna? Ja nawet nie czytałam jeszcze bo się boję... A powiedd mi okres normalnie dostałaś? Dzisiaj mam 15dc.

    Monika bez zmian... 😘

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona w grudniu to Ty już będziesz gdzies na połowce :D także znajdziesz sobie zajęcie jakim jest syzkowanie wyprawki!

    szona lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poraz kolejny wchodzę na ten kalkulator i wpisuje swoja datę urodzenia godzinę i co i nie kumam nic😂 Może mi ktoś powiedzieć kiedy zajde? 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 13:43

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 25 maja 2019, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Nie mówił mi nic dlatego nie mogę doczekać się wtorkowej wizyty bo mówił też coś o jajniku lewym no i jestem ciekawa najbardziej tej endomendy. Ale to znaczy że już co jakiś czas będę musiała wracać na laparoskopie i znowu usuwać ogniska? Ja miałam przed tą operacje 3 wcześniej i czułam się super bo i na drugi dzień to ja autem jechałam a teraz... Do łazienki ledwo chodzę a w nocy płakałam bo się przekręcić nie mogłam na bok... Nie wiem co mi się stało ale już budzenie źle przeszłam... Ciekawa jestem co on powie na to wszystko. Wczoraj nie miałam w sumie nic krwawienia, przed wczoraj jak wyciągnęla cewnik to dużo poleciało a dzisiaj już dużo i takie skrzepy ale skoro tak ma być to jestem spokojna 😊 aż taka dieta jest restrykcyjna? Ja nawet nie czytałam jeszcze bo się boję... A powiedd mi okres normalnie dostałaś? Dzisiaj mam 15dc.

    Monika bez zmian... 😘
    Mi na wizycie ze zdjęciem szwów niewiele powiedział, wręcz nic nie mówił .. Więcej mowil w szpitalu. Niestety ale dieta jest bardzo ciężka. Ogólnie to człowiek powinien wyprowadzić się gdzies w środek lasu, żeby nie wdychac toksyn i zanieczyszczeń, co nie jest możliwe niestety w dzisiejszych czasach. No chyba że się jest Ochmanką:D do U się teraz wybiorę jak już będę w ciąży, bo nie widzę żeby mógł mi coś więcej zaproponować w leczeniu. Ogólnie tak trochę przestaje mi zależeć na tej ciąży, może dlatego że póki co wyczerpalam możliwości. Może po laparoskopii jeszcze zaskoczy a może nie. Nie chcę się już zadreczać.

    Aaa no i u mnie w cyklu z laparoskopia był ten biochem, ale @ przyszla o czasie. Żadnych plamien pomiędzy @ nie miałam. Także powinno być ok. Ja też się niepokoilam tymi krwawieniami zwłaszcza już w 3 dniu kiedy było tego nadal sporo. W 4 dniu już prawie nic nie bylo. Za to teraz te @ są jakieś dziwne. Bolące i obfite, wcześniej takich nie miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 13:49

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 25 maja 2019, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa to nie ma opcji, łapiesz brzuszek w czerwcu😃

    Izape a smacznego!😉 nawet jeśli to placebo to skoro czujesz że Ci pomaga to wszystko jest w jak najlepszym porządku 😙

    Szona kurczę a do tego pisałaś że uwielbiasz jesień. Ale razem z Izą na listopad to ja Ci połówkowych życzę!

    Syllwia to czekamy razem na Twoją wtorkową wizytę. A teraz dużo odpoczywaj🤗

    Sasanka zrób fote jak się odpierdzielisz i dawaj tutaj. Niech Was nogi jutro bolą!

    Malgonia nie forsuj się za bardzo. Miłego wieczoru!

    A ja czekam na wyniki. Ostatnio były dokładnie o 14.50, mam nadzieję że dziś też tak będzie...

    Edit: Iza szczególnie jak używam leśnej farby, która ma być nietoksyczna ale wali jak w lakierni😉 co nie zmienia faktu, że oprócz wysokiego zagrożenia boreliozą to uważam że moja praca jest "zdrowa" zarówno dla ciała jak i ducha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2019, 14:04

    Izape_91, szona, syllwia91, nowa na dzielni, aeiouy lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ