X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 2 maja 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - ale fajnie! Tyle nowych zyc :) To teraz odpoczywaj i czekaj az sie kropus zagniezdzi.

    MonikA_89!, Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • buba123 Autorytet
    Postów: 679 922

    Wysłany: 2 maja 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa :( kurde .... Tak mi przykro

    21.06.2017 - 1 iUi udana :) - syn
    mhsvx1hp39vz818l.png
    21.01.2019- 2 iUi - udana :)
    02.02.19 - beta 67.5,
    03.02.19 - beta 138,5
    04.02.19 214,7 :)
    05.02.19 343.9
    11.02.2019 3477.8 - rośnij kropku rośnij :D
    w4sqcsqvswtczzdq.png
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa, ściskam Cię mocno, tak bardzo mi przykro... 😢

    Dziewczyny, dziękuje za Wasze ogromne wsparcie w sprawie babci. Jeszcze nic nie wiem, siedzę z młoda w domu, bo jest chora. Moja mama pojechała szukać tego lekarza... babcia jest już na zwykłej sali, została przeniesiona tam z tego intensywnego nadzoru.

    Odebrałam wyniki swoich badań z krwi i moczu.
    Żelazo - 50 (norma 60-180), nie pamietam już, której z Was mam dziękować za podsunięcie tego badania. Proste, tanie, a jednak jest z tym problem.
    Hemoglobina 11,8 (chyba nie tak zle, ale spadła z 12,7)
    Toksoplazmoza... hit. Będę dzwonić w poniedziałek, bo już zgłupiałam. Zrobiłam w tym samym labo i ta sama technika, jak zleciła pani Docent. I IgG było 18.02 - 167,98 a teraz jest 111,92. Ja już nic nie rozumiem, ale z tego, co wiem to przy świeżej infekcji powinno wynosić kilkaset lub nawet kilka tysięcy. 🤔

    No i mocz mnie niepokoi, ale nie wiem co to oznacza, infekcja (?):
    PH - 6.0,
    Białko - ślad,
    Kwas askorbinowy - obecny (+)
    Nabłonki płaskie pojedyncze
    Bakterie nieliczne
    Pasma śluzu - dość liczne.

    TSH spadło z 4 na 2,243.

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika 89, trzymam kciuki,żeby kropusie zostały z Tobą na całe 9 miesięcy ✊✊

    Moni05, u mnie toksoplazmoza igg wyszła 44.00 i lekarz mi mówił, że nie mam nic z tym robić. Koleżanka, która miała aktywną tokso to miała wynik 10 tys. Tsh ładnie spadło :)

    Malinowa, bardzo mi przykro :(

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Malinowa, ściskam Cię mocno, tak bardzo mi przykro... 😢

    Dziewczyny, dziękuje za Wasze ogromne wsparcie w sprawie babci. Jeszcze nic nie wiem, siedzę z młoda w domu, bo jest chora. Moja mama pojechała szukać tego lekarza... babcia jest już na zwykłej sali, została przeniesiona tam z tego intensywnego nadzoru.

    Odebrałam wyniki swoich badań z krwi i moczu.
    Żelazo - 50 (norma 60-180), nie pamietam już, której z Was mam dziękować za podsunięcie tego badania. Proste, tanie, a jednak jest z tym problem.
    Hemoglobina 11,8 (chyba nie tak zle, ale spadła z 12,7)
    Toksoplazmoza... hit. Będę dzwonić w poniedziałek, bo już zgłupiałam. Zrobiłam w tym samym labo i ta sama technika, jak zleciła pani Docent. I IgG było 18.02 - 167,98 a teraz jest 111,92. Ja już nic nie rozumiem, ale z tego, co wiem to przy świeżej infekcji powinno wynosić kilkaset lub nawet kilka tysięcy. 🤔

    No i mocz mnie niepokoi, ale nie wiem co to oznacza, infekcja (?):
    PH - 6.0,
    Białko - ślad,
    Kwas askorbinowy - obecny (+)
    Nabłonki płaskie pojedyncze
    Bakterie nieliczne
    Pasma śluzu - dość liczne.

    TSH spadło z 4 na 2,243.

    No białka nie powinno być w ogole obecnego ale jak slad to jakas słaba infekcja raczej możliwe ze już kończąca sie o ktorej nawet specjalnie nie wiedzialas. Chyba ze w ciąży moga być śladowe ilości bialka. Znam sie tylko na moczu nieciezarnych :) Nablonki i bakterie nieliczne zdarzają się i to jest normalne :) także moczem bym sie nie przejmowała :)

    Dokształcilam się: "Fizjologiczna jest też obecność białka w moczu kobiet w ciąży". :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2019, 16:20

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia, dziękuje, wiem o tym trochę, byloby super gdyby to było takie proste, bo moja historia z toxo ciągnie się od 11 tygodni, a sytuacja nie jest taka jasna 😊 z tym, ze my się nie „znamy” chyba jeszcze 😊😉

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa... wrote:
    No białka nie powinno być w ogole obecnego ale jak slad to jakas słaba infekcja raczej możliwe ze już kończąca sie o ktorej nawet specjalnie nie wiedzialas. Chyba ze w ciąży moga być śladowe ilości bialka. Znam sie tylko na moczu nieciezarnych :) Nablonki i bakterie nieliczne zdarzają się i to jest normalne :) także moczem bym sie nie przejmowała :)

    Dokształcilam się: "Fizjologiczna jest też obecność białka w moczu kobiet w ciąży". :)

    Tez czytałam. Dziękuje 😘 Nie wiem właśnie co myśleć o kwasie askorbinowym w moczu. Pierwsze widzę 🤷🏻‍♀️

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Tez czytałam. Dziękuje 😘 Nie wiem właśnie co myśleć o kwasie askorbinowym w moczu. Pierwsze widzę 🤷🏻‍♀️

    Też właśnie o tym czytam i nie ma jakis specjalnych informacji na ten temat ale nie wskazuje na infekcje układu moczowego raczej.

    Może ktoś madry sie wypowie bo Internety to też takie sobie źródło informacji :)

    moni05 lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinowa tak bardzo mi przykro :(

    Monika kibicuje Ci bardzo mocno.

    MonikA_89! lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przepraszam, że tak z doskoku, ale chciałam o coś zapytać w związku z toxo. Półtora roku temu IGG powyżej 200 IGM 1,32 awidnisc 0,3. Dostałam rovamycine. Zakaz ciazy. Teraz zrobiłam toxo jeszcze raz IGG powyżej 200 IGM 0,76 - wątpliwie dodatni. Dostałam skierowanie do przychodni chorób zakaźnych a w poniedziałek chce powtorzyc IGG, IGM u dodatkowo awidnisc. Uważam, że to nie jest chyba jakieś świeże zakażenie. Co myślicie? Moja gin kazała iść do przychodni, bo możliwe, że znowu będzie trzeba brać jakoś lek. Czytając Wasze wypowedzi patrze na to wszystko chłodnym okiem. Co Wy na to? Dzięki za ewentualne odpowiedzi :)

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • Magnolia90 Autorytet
    Postów: 654 2031

    Wysłany: 2 maja 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni05 wrote:
    Magnolia, dziękuje, wiem o tym trochę, byloby super gdyby to było takie proste, bo moja historia z toxo ciągnie się od 11 tygodni, a sytuacja nie jest taka jasna 😊 z tym, ze my się nie „znamy” chyba jeszcze 😊😉

    Ojej 😞 to Mądre Głowy niech się wypowiedzą 😊
    Tak, jestem nowa na tym wątku 😅

    moni05 lubi tę wiadomość

    Synek-2021💙💙💙

    3d24cc7a8a.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko, ja się czuję dobrze 😊 czasami przeraża mnie myśl, ze nie znajdą nam żadnych zarodków, albo ze teansfery sie nie będą udawać a tu jeszcze caaaaaly miesiac czekania na wizytę. Staram się myśleć pozytywnie. Nawet wzięłam sobie urlop na te wizytę, bo liczę na to, ze już więcej urlopu nie będę musiała wykorzystywać.
    Poza tym od poniedziałku znowu robię po 10 tyś kroków, choćby w miejscu.. Najgorsze jest to że nie mogę oprzeć się słodkosciom 😭

    Malinowa, oldze tez pierwszy transfer się nie udał. Masz jeszcze kilka sniezynek, kochanie wyplacz się, potem otrzyj łzy i walczymy dalej 💪

    Monika89, aaaaaaaaaaaaaa to juz dzisiaj! Kochana niech oba kropki z tobą zostana 💞

    MonikA_89!, Olga_89 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z innej beczki to jakie jest to drugie badanie które sie robi oprócz toksolazmozy? Cos na c chyba

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni- powtórzyłabym badanie moczu. Mi w poprzedniej ciąży też czasem wychodzily kwiatki. Czasem po prostu pozniej byl badany mocz i moga wyjsc głupoty. Gdyby znowu cos wyszło nie tak. Zrobilabym posiew.


    Mnie martwi ilosc sluzu. W 1 ciazy nie "lało" się tak ze mnie. Poobserwuje sie troche, jako coś to pojade na ip. Ale mam nadzieję,ze to po prostu taki urok tej ciąży

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    A z innej beczki to jakie jest to drugie badanie które sie robi oprócz toksolazmozy? Cos na c chyba

    Cytomegalia pewnie :*

    agge, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia u mnie tez raczej sucho :/

    Ale skoro i Ty tak masz to choc tu nie bede sobie nic wkrecac ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • eemmiilliiaa Autorytet
    Postów: 413 432

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    A z innej beczki to jakie jest to drugie badanie które sie robi oprócz toksolazmozy? Cos na c chyba
    Cytomegalia :)

    q5nLp2.png
    FKUbp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Szczesliwa mamusia u mnie tez raczej sucho :/

    Ale skoro i Ty tak masz to choc tu nie bede sobie nic wkrecac ;)
    No właśnie u mnie sucho nie jest. Majty musze zmieniac 3razy dzuennie,bo tak mam mokro. Do wizyty jeszcze 10dni. W 1 ciazy miałam suszę, a teraz mokro

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni, wynikow w ogole nie skomentuje, bo znam sie tyle co nic :) Wierze, ze skoro przeniesli Babcie z intensywnego nadzoru, to rzeczywiscie jest duzo lepiej i zagrozenie minelo :*

    Elfia, niech Cie nic nie przeraza :* Bedzie dobrze, zobaczysz :) Heh, nie tylko Ty robisz te kroki w miejscu :D Nie dosc, ze bedziemy zaraz mamami, to jeszcze szczuplymi, wysportowanymi i pieknymi :)

    SzczesliwaMamusia, jak rok temu zaszlam w ciaze po raz pierwszy, to lalo sie ze mnie niemilosiernie i pamietam, ze wiele dziewczyn pisalo o tym, ze doslownie sikaja sluzem, a wg lekarzy jest ok, dopoki nie ma dziwnego koloru, czy zapachu

    Ja zaraz zwariuje... Jajniki napieprzaja tak od owu (albo udawanej owu), ze az mi promieniuje przez cale uda. Chce mi sie z tego bolu wymiotowac. Polozylam sie teraz i mam wszystko w dupie. Moje owulacyjne krzeselko do podnoszenia dupki spoglada z utesknieniem, ale co najwyzej moge polozyc na nim termofor. No zaraz narobie w gacie z bolu.. za przeproszeniem :)

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2019, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puki co nie panikuje. W sumie to leje sie ze mnie od paczatku ciąży. Jak bylam na wizycie,to lekarz mówił, ze jest wszystko ok. Po swietach robil mi cytologie i posiew,to tez nie widzial nic niepokojacego,więc na razie obserwuje. Ale.zawsze jakies nieprawidlowosci,jednak powoduja lekki niepokoj. Na nastepnej wizycie jeszcze dopytam sie doktora o ten sluz

‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ