X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Malgonia no właśnie mi leci jak krew z nosa, dopiero 12tc a ja mam wrażenie, że już tyyyyyle czasu minęło od testu 😂

    Ale to te najdluzsze 12 tygodni. Teraz to juz z gorki. Zaraz porodowka :)
    Ale to fakt, jak komus sie dluzy od owulacji do testowania to niech poczeka na przyrost bety ;)

    Malinaa90, Ochmanka, MonikA_89!, aeiouy lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa wrote:

    Szczesliwa mamusia to szybko odczułaś pierwsze ruchy :)
    Szybko :-) bo to druga ciaza, w dosc krotkim odcinku czasu. Jeszcze chudne do tego,maluch troche wyprzedza swoj termin i to wszytsko sie tak sklada,ze mamusie szturcha. Ale bardzo to miłe. Jeszcze. Bo pod koniec ciazy będę marzyc,zeby przez chwile mnie nie kopał :-)

    okularnica91, Misiaa lubią tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was była w programie prokreacyjnym, który jest w wy radnych szpitalach na terenie całego kraju, jak to wygląda i jakie są etapy?

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis odbieralam klucze od mieszkania po moich lokatorach. Wiecie,wstyd by mi bylo zostawic taki syf. W kazdych szafkach praktycznie zawiasy powyrywane. Urwana roleta. Sciany czyms zalane.kontakt wyrwany. A brudno,ze rzygac sie chcialo. Mieszkal tam facet niepelnosprawny i opiekunka. Mieszkanie wynajmowala dla niego jego corka. Miala prawie 1,5mca,zeby posprzatac,bo on jeszcze w kwietniu trafil do osrodka. I nic,nic tam nie zrobila. Nie mam szczesxia do najemcow. Z poprzednimi sie sadzilam,bo mi zdemolowali mieszkanie. Ta nic nie zglaszala,ze cos siw psuje. Ja rozumiem,ze coa moze sie zepsuc,urwac,ale moglaby to zglosic,a nie ,ja siw dowiaduje na koniwc.jeszczw jej kaucja poszla na zalegly czynsz. Ustalilosmy z mezem,ze nie bedziemy nikomu wynajmowac mieszkania. Niech stoi puste,a ze ten czynsz i kredyt na to mieszkanie,to nie sa jakies bojonskie sumy,to wole placic,niz poznoej wchodzic w koszty wyremontowania chaty. Przynajmniej rachunkow za prad i wode nie bede miec.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:27

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maria87 wrote:
    Tak się dopytuję, bo po pierwsze - cykl tylko 21 dni, po drugie - 21 dnia mocny spadek tempki (prawie jak na implantację), po trzecie - tempka wzrosła w 1 i 2 dniu nowego cyklu, po czwarte - nic nie przepowiadało okresu, brzuch odczuwam dopiero jak się mocno na nim skupię. No i czasem zakłuje mnie pierś, co zdarza się tylko w FL.
    Ale te wszystkie dziwności to może właśnie wynik tej torbieli.
    Ale jesteś pewna ze dostałaś okres? Nie zadne plamienie?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny,

    Nie zdolam nadrobic wszystkiego :(

    Moni, bardzo mi przykro z powodu mieszkania i alergii Malej :/ Teraz juz musi sie pech odwrocic i przerodzic w szczescie i to w najlepszym wydaniu.

    Malgoniu, Twoj Mis jest juz taki duzy i sliczny 😍

    Aeiouy, Misiaku, ja to nawet sie napije za Twoje zdrowie <3

    Misiaa, kciuki za wszystkie rozmowy i pozytywny efekt. Moze to zwolnienie bylo po to, bys znalazla sobie super prace :* W czerwcu na pewno bedzie juz wysoka beta :)

    Izape, zdolniacho 😘

    Angelika <3 Ty juz wszystko wiesz :)

    MonikA, teraz sie uda! Cholera, uda sie i taaaaaaak bede skakac z radosci, gdy przekazesz nam te nowine :*

    SzczesliwaMamusia, tak sie ciesze z Twojego spokoju :) Ja tez jestem o Was spokojna :) :* Aj, kopniaki, nawet delikatne, musza byc cudowne 😍

    Niecierpliwa, wracaj tak, jak ja kilka miesiecy temu. Po prostu badz 😢

    Magduullinka, mnostwo buziakow i kciukow za to, by eMek mogl sobie pozwolic na czeste odwiedziny

    Ochmanko, jestesmy w takim razie jak blizniaczki :) Chociaz powiem Ci, ze jakos dziwnie mi te dlonie na focie wyszly. Teraz juz sa zjarane mimo filtru 50 i ciaglego smarowania

    Iseko :* Dziekuje :) Ty tez wypoczywaj duzo, bo juz za chwile bedzie Ci ciezko :)

    Nuska, Sloneczko, niedlugo juz bedziesz miala wiecej czasu na nadrabianie :) :* Najwazniejsze, ze dajesz o sobie znac :) :* Mam nadzieje, ze wszystko u Was ok

    Ania85, odpycham od Ciebie chorobsko, no nie! Zdrowka duzo :*

    ElfiaKsiezniczko :* Dziekuje <3

    Okularnica, 9tydzien, a dopiero byl poczatek :o :* Rosnijcie pieknie :)

    Maria, dziekuje :*

    Melevis, to ja bede zazdroscic Ci wrzesnia 😍 zabierz mnie, prosze :) :* Reszta ciazy juz na pewno blyskawicznie Ci zleci :*

    Szoneczko :* <3 Niech piersi bola od dzidziulka. Tak pragne u Ciebie malutkiego Szoniatka :)

    Nikodemko, dziekuje :* Ja zawsze wierze, ze odpoczynek od tematu staran dobrze Wam robi i zaraz ujrzysz te wymarzone II

    Malinko, jak Ty sie czujesz?

    Ef, Twoja beta na pewno juz spadnie blyskawicznie i pozostawi miejsce na nowa :*

    Wasze zdrowie :* <3
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/febe48b9870d.jpg

    ElfiaKsiężniczka, Misiaa, szona, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, Pati96, Angelika1313, okularnica91, Ania_85_, Ania_85_, agge, Iseko, Ochmanka, Ochmanka, MonikA_89!, aeiouy, moni05, nuśka91, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa uwielbiam Grecję i zimnego mythosaa😍😘😘kalimera grecjo🤩baw się dobrze

    Sasanka55, Magduullina lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamunia wez mnid nie strasz ;)
    Szczerze to dla mnie przedziwne jest, ze ludzie nie dbaja o cudza wlasnosc. Nie wiem jaka trzebaby ustalic kaucje zeby zaczelj ja szanowac.

    Magduullina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko jak Ci dooobrze :D też bym znowu chciała tam być ;))

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Mamunia wez mnid nie strasz ;)
    Szczerze to dla mnie przedziwne jest, ze ludzie nie dbaja o cudza wlasnosc. Nie wiem jaka trzebaby ustalic kaucje zeby zaczelj ja szanowac.
    Nie wiem Malgonia, ale jakbym miala teraz wynajmowac,to umowa notarialna i kaucja 2mczna

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 22:27

    Sasanka55, aeiouy lubią tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was była w programie prokreacyjnym, który jest w wy radnych szpitalach na terenie całego kraju, jak to wygląda i jakie są etapy?
    Idę na 1 rzut w 3 dniu cyklu, niby badania maja i robić tylko jakie bo mam skierowanie do szpitala i cały dzień mam być a oddziale

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Nie wiem Malgonia, ale jakbym miala teraz wynajmowac,to umowa notarialna i kaucja 2mczna

    Proponuję do tego zapisać możliwość okresowych kontroli stanu mieszkania, prawo do zaliczenia kaucji na bieżące naprawy, jeżeli wymagane są one przez zawione działania najemcy (typu urwany zawias) i prawo do żądania uzupełnienia kaucji w terminie 7 dni.
    Do tego rygor z 777 kpc co do zapłaty za szkody, gdy ich wartość przekracza kaucję, co do opróżnienia lokalu i zapłaty za media, które są rozliczane np. zaliczkowo i przyjdzie wyrównanie za pół roku.

    Ochmanka, Szczesliwa_mamusia, Malgonia, szona, aeiouy, moni05 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, Malina- dzięki za rady 😘 Z tym odpoczywaniem może być teraz ciężko, bo kończę projekt i nie bardzo mam możliwość poleniuchować 😞 ale jak wrócę do domu, to chyba faktycznie się położę. I może w ciągu dnia uda mi się zrobić sobie drzemkę (plusy biura w mieszkaniu rodziców) 😉 Kupiłam po drodze cebulę na syrop cebulowy- już się robi. Na śniadanie była cebulą i czosnek na kanapce. Później herbatka i woda z sokiem malinowym, cytryną i imbirem. A przed chwilą maminy rosołek. 😁 Jak to nie pomoże, to ja już nie wiem 😛

    Sasanka aż się cieplutko robi oglądając Twoje zdjęcia ☀️⛱️🌅👒👙🕶️ Ale mi się już marzą wakacje 😄

    uwo9skjob07enzxz.png
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś chwalę, bo w końcu coś ugotowałam i zjadłam :P uwielbiam takie obiadki 😍😍

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f23e9ee39abb.jpg

    Izape_91, Miska _a, Pati96, Ochmanka, Salome, Nuch, Szczesliwa_mamusia, Sasanka55, szona, Ania_85_, Iseko, aeiouy, moni05, Magduullina lubią tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    A ja się dziś chwalę, bo w końcu coś ugotowałam i zjadłam :P uwielbiam takie obiadki 😍😍

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f23e9ee39abb.jpg
    A gdzir mielone? :D

    Ochmanka, szona, Iseko, aeiouy, Magduullina lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    A gdzir mielone? :D
    Nie lubię mielonych 😂😂

    Magduullina lubi tę wiadomość

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 30 maja 2019, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miska, mój mąż dziś dzwonił, żeby się zapytać, jak to u nas wygląda w szpitalu uniwersyteckim i w sumie proponują na początek podstawowe badania. Na pierwszą wizytę czeka się miesiąc, a potem nie wiadomo ile, więc my zrezygnowaliśmy.
    To ciekawe, że Ciebie aż na cały dzień biorą! Może jeszcze jakieś usg zrobią, ale żeby cały dzień? Daj znać, jak będziesz po!

    Sasanko, ale cudnie! Relaks na 102!

    Meggs, plamieniem bym tego nie nazwała - leci ze mnie czysta krew ;) Aż dziwne, że bez skrzepów jak zwykle. Brałam acard przez 4 czy 5 dni, to może dlatego?

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
‹‹ 226 227 228 229 230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ