X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19
Odpowiedz

ZOSTAŃ MATKĄ NA DZIEŃ MATKI - MAJOWE TESTOWANIE '19

Oceń ten wątek:
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka niewiem czy wgl. Będę testować:) jeśli owy była 2 maja to stosunek był w dzień i po owu... detektor mi pokazuje czas dobry ... Nie bardzo dobry :) noi tak naprawdę nie ma potwierdzenia czy owy była;)

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine- piekna fota. Super wieści :-)

    0083- moj syn,to tez ekshibicjonista byl. Tylko w 20tyg pokazal twarz,potem sie odwracal,ale nogi zawsze chętnie rozkladal ;-)

    Dziewczyny- ten maj sie tak pięknie zaczal,że nie może być inaczej, wysikacie wszystkie 2 kreski.

    Sasanko- nie będzie lyzeczkowania. Zaraz sie to skończy. Będzie dobrze.
    Sasaneczko kochana-wyspij sie dobrze,bo rano wstaniesz z usmiechem w banana. Pomyslisz sobie- zadnego lyzeczkowania. Beta spada jak malowana. Pójdziesz do gina, on Cie utwierdzi. Za chwilę piękny cykl sie Tobie rozkreci. Z poczatkiem czerwca wysikasz 2 kreski :-)

    Sasanka55, Irvine90, Nuch, OO83, Kingulla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine 😍 jakie małe cudo!

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Shadow Znajoma
    Postów: 20 34

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się tak zastanawiam nad tym, że chyba nie wierzę w to, że mogłabym jeszcze zajść w ciążę. Jak miałam 21 lat to poszło gładko, w pierwszym cyklu. Trzy lata później po pięciu miesiącach starań. Potem miałam trochę problemów ze zdrowiem i na trzecią córeczkę czekałam kilkanaście lat, a zanim udało mi się ją urodzić miałam jedno poronienie. W sumie tyle razy mogłam być w ciąży, ba, byłam pewna, że jestem w ciąży, a nie byłam, że trudno mi jest uwierzyć, że jeszcze raz coś zaskoczy. To też taka reakcja obronna, żeby się nie nastawiać, jakby nic już z moich planów nie wyszło to się nie załamywać. Mam w końcu super trójeczkę 😀.
    Ja w tym roku kończę 38 lat i nie będę się w nieskończoność starać o maluszka, ale gdybym była młodsza to bym czekała choćby kolejne kilkanaście lat na taki mały cud 👣. W każdym razie cuda się zdarzają i Wam życzę takich cudownych zajść w ciążę, najlepiej od razu w tym miesiącu pozytywnie wytestowanych 😀 Buziaczki 😘

    Ochmanka, moni05, Kittinka83, GrubAsia lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine ♥️♥️♥️ małe cudo!

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 6 maja 2019, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka, dostanę na pewno 😘 to mój prowadzący 😋 ten zawsze daje. Z genetycznych nie dają na NFZ :/ tylko opisy, co w sumie najważniejsze. Tylko wizytę mam wieczorem wiec się nie denerwuj tak mocno jak zawsze 😬😂❤️
    PS nie będzie żadnego łyżeczkowania!

    JaSzczurek, cieszę się, ze moje spamy komuś się przydały 🥰 taki był i jest zamysł, ze jak ktoś wpisze hasła w lupke to nie będzie pusta, wyskakują te moje wypociny 😋 daj znać, co Ci powiedziała. Ja tez będę dzwonić do niej, bo u mnie tez dziwna opcja jest 😂 Zupełnie sytuacja stała się wątpliwa i niejasna. Już czytałam o istnieniu takiego tworu jak przewlekła toksoplazmoza. To jeszcze kolejna, czwarta już opcja... 😉 cieszę się niesamowicie, ze skończyło się na strachu 😘

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 6 maja 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny <3 jesteście kochane <3 Gin powiedział, że "dzieciak mu się podoba" 😁 i że mam przyjść za 2 tygodnie, lub za tydzień - jeśli mam podejrzenie, że nie wytrzymam nerwowo 2 tygodni 😂 Kazał też już zastanowić się nad tematem prenatalnych... :) Tak się cieszę <3 <3 <3

    Pati96, Angelika1313, szona, syllwia91, moni05, Nuch, Kittinka83, Sasanka55, aeiouy, Malinaa90, Iseko, okularnica91, MonikA_89!, OO83, buba123, Niecierpliwa..., Magduullina, Szczesliwa_mamusia, agge lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 6 maja 2019, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, cudowne wiesci :) bardzo się cieszę ❤️

    Irvine90 lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 6 maja 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!

    Ja to chyba lubię sado-maso... tym razem ponad 30 stron do nadrobienia ale jakoś poszło😂

    Zacznę od naszej Królewny.
    Sasanka Skarbie zdrówka!!! Idź na kontrolę do gina niech Ci przekaże wreszcie te dobre owulacyjne wieści. Odnośnie rzęs to moja siostra była już u stu okulistów i dermatologów a pomogły wizyty u psychologa i szczęśliwe zakochanie:) także nie zdziwię się jak u Ciebie jest to wina mocnego stresu w ostatnich miesiącach. Niezmiennie uwielbiam i ściskam Kotek🤗😚😚

    Malgonia jak już tu wszystkie wiemy każda ciąża jest inna. Twoja jest po prostu spokojna i w miarę łaskawa. Wizyta za pasem, to bedzie piękny dzień!

    MonikA niech bliźniaki się zadomowią💚 siostrzyczka poczeka😘

    Kingulla został jeden maluszek ale za to ma ogromną wolę życia skoro jest z Tobą. Niech sobie cieplutko mieszka!

    Moni, Melevis, MamaStasia, Mama Zuzia i wszystkie pozostałe nasze brzuszki>>>>> UWIELBIAM!!! rośnijcie❤❤❤

    Izape no i ślicznie! Owu była, bobo będzie i koniec. Plan zatwierdzony 😉

    Agge pfffff.... Jak ja Ci współczuję i podziwiam Cię zarazem. Dla mnie dzieci to też ogromny skarb ale że nie bałaś się drugiej ciąży wiedząc co Cię czeka... szacun! Niech te plemienia spadają!

    Irvine piękna focia! Brzdąc ma się dobrze i już tak zostanie😍

    OO83 cieszę się że wszystko dobrze. A to doktorek że foty nie dał😠 ale najważniejsze wiesz😍

    Hej Ania85! Gratulacje! To jest wejście smoka😉

    Okularnica, Katrin super bety!!! ✊✊😍

    Elfia super że imprezka udana! Musiałaś wyglądać obłędnie. I to rozcięcie 🤩🤩

    Hejka Mila! Zapraszamy, zapraszamy! Fajnie że już odetchniesz. Dalej prowadzi Was dr Ziętek? Zadowolenie na stałym poziomie?😉

    Szona patrząc na przykład Malgoni to ja się wcale nie zdziwię jak będzie kolejny obieżyświat płodową porą😉✊

    Hej nowa na dzielni, hej reset! Lubię czasem zerknąć co tam u Was na dinkach, fajnie że jesteście tutaj! Powodzenia w staraniach i ex-staraniach 😉😊

    No i alis. Cieszę się że wróciłaś. I wcale mnie nie dziwi że Sasaneczka maczała w tym palce. Z bólem serca spogladalam na wrześniówki ale limit nieszczęść już dawno odrfunął! Ogromne kciuki!!!✊✊✊

    Na pewno wiele pominęłam, przepraszam. Głowa i tak się nieźle spisała a poza tym jeden post na strone byłby nie na miejscu 😉
    Ja chyba już po owu ale szczerze to nie mam pojęcia. Jutro zmierze tempkę to będę wiedzieć. Ostatni pomiar 30.04.... Ale co tam, świadomie weekend był bez termometru a śluz i ból owulacyjny jakoś znowu się na mnie obraziły. Co zrobić. Może spontaniczny dziedzic się trafi.

    Wszystkie smutaski! Jestem szperaczem i czasem zdarzało mi się zabłądzić w różne zakątki tego forum i w wielu miejscach są dziewczyny, które świecą nam jak to światełko w tunelu. Na naszym wątku są niesamowite przykłady i wierzę, WIEM że się uda. Ale zawsze jak gdzieś trafie na jej post to przystaje przy Flowwer i gapię się w tą stopkę jak sroka w gnat. Tak samo chociażby vanessa. Wiem wiem. Nie każda ma tyle siły ale nie można przestać wierzyć w siebie! Uśmiechu Kochane😚

    Buziale i dobrej nocki😚😚

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2019, 23:41

    Irvine90, Sasanka55, aeiouy, Madziandzia, MonikA_89!, alis132, OO83, Magduullina, agge, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 7 maja 2019, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine, OO83, buba - piekne wiesci i widoki! ale przeciez nie moglo byc inaczej, wiedzialysmy, ze tak bedzie :*

    Sasaneczko - chorobsko i beta odstraszone i przegonione! Nie bój sie wizyty u gina - uspokoi Cie tylko, zobaczysz!

    Ochmanko - 30 stron!!! Podziwiam, ze jednak nadrobilas;) jak mieszka Wam sie razem? Przyzwyczailas sie juz?

    Nikodemka, dzulka, szona, Syllwia - te Wasze objawy! Nie nakrecam, ale wygladaja jednoznacznie;)

    Maria a Ty testowalas dzis?

    U mnie dzis jednak 1dc.
    Nie pamietam kiedy mialam ostatnio cykl 22 dniowy:( nie wiem, co sie dzieje:(

    Wyrzucilam tez 200zl w bloto na wizyte u doktorka... na razie jestem obrazona na lekarzy i focham sie na wszystkie wizyty i stopuje z nimi. Ogranicze sie tylko do monitoringow... dobranoc :*

    Ochmanka, Irvine90, OO83, buba123 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, tez sie wzruszam, jak slysze synka mojej siostry, mowiacego, ze jego mama jest najlepsza na swiecie. Tak bardzo pragne, by kiedys moje dziecko powiedzialo chocby "mamusiu"... <3

    Iseko, dziekuje za straszaki <3

    Alis, jak to nie bedzie testowania? :D zaraz Ci wysle walizke Nordow! Owu byla, no bo czemu niby mialoby jej nie byc :) :*

    SzczesliwaMamusia, dziekuje za wierszyk <3 cudny! :)

    Shadow, mam nadzieje, ze cykl Cie zaskoczy i przyniesie kolejny Cud :)

    Moni, bedzie foto, bedzie foto :) Łiiii :) No dobra, nie bede sie denerwowac, bo juz sie nauczylam, ze nie zdajesz nam relacji od razu po wizycie, a chwilke pozniej :) <3

    Irvine, nam teeez sie podoba <3 :*

    Ochmanko <3 30 stron- jestes prawdziwa wojowniczka :D Dziekuje za takie mile slowa 😍 😘 Pewnie masz racje odnosnie rzes :) Nawet mozg by mi z tego stresu wylecial, gdyby mogl. Spontaniczny Dziedzic juz czeka w gotowosci na wspaniala Mamusie, teraz tylko kciuki, test i raaaadosc :) :* Az znalazlam Flowwer, o ktorej pisalas... Ja pitole, ile kobieta jest w stanie zniesc. Jestesmy po prostu nie do zdarcia! :*

    Aeiouy, nienormalny jakis ten cykl, skoro tak sie skrocil, ale moze organizm chcial, bys sie szybciej nacieszyla @ przed ciaza. Na pewno zauwazyl tez, ze odpuscilas cykl, to postanowil przyspieszyc jego zakonczenie :* Az ulozylam brzydka rymowanke- "Aeiouy, maj to ch*j, czerwiec jest Twoj!" :* :* :* Mocno tule

    Ja to jestem pierdola... Rozpuscilam sobie witamine c, przygotowalam lozeczko i chcialam isc do lazienki. Wstajac, potknelam sie o cos, rozlalam cala witaminke, zalalam przedluzacz i wychrzanilam korki. Tak mnie to jakos rozbudzilo, ze nie moge zasnac :) Mysle i o zdrowiu i o pracy, a jedno i drugie mnie przeraza ;) Chyba powinnam sie przebranzowic, bo praca przed kompem i to jeszcze tak sztywna jednak zupelnie do mnie nie pasuje. Na razie zacisne zeby, popracuje, a jak urodzi sie dzidziulek, poszukam czegos innego, no chyba ze wczesniej sami mnie wyleja. Chore to, ale chyba bym sie cieszyla. Dobranoc, Krolewny :*

    Edit: jeszcze przypomniala mi sie pewna sentencja "Nie jest szczesliwy ten, co ma w zyciu wszystko, lecz ten, ktory cieszy sie z wszystkiego, co ma"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 01:23

    Ochmanka, Madziandzia, okularnica91, alis132, Irvine90, aeiouy, Karolina, moni05, Magduullina, Szczesliwa_mamusia, Shadow, GrubAsia lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 maja 2019, 01:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko nie wyleja. Strach ma wielkie oczy zazwyczaj :)

    Irvine cudny maluch. I jaka fotka wspaniala :)

    Oo83 dobrze ze Cie wizyta uspokoila i gratuluje :)

    Nikodemko u mnie z progami bywalo roznie. Czasem wyhodowalam sobie na suplach takiego kolo 15. Dumna z siebie bylam. Obie ciaze mialam przy progu ponizej 7 wiec Twoj to jest bajka ;)

    Izape to teraz mocno wszystkie kciuki zaciskamy za testowanie :)

    Ochmanko mysle ze ciaza z zaskoczenia to jest wlasnie to, czego Ci trzeba.

    Ja wiem, ze tylko smece i juz macie dosc, ale to jest silniejsze ode mnie.
    Dzis kończe 7 tydzien ciazy (moj suwaczek troche klamie). Byle jeszcze wytrzymac te dwa najblizsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 01:22

    Ochmanka, Irvine90, aeiouy, OO83 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 7 maja 2019, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Wymienilismy hotel, ale chyba zle nie tafilismy? ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/20f8476fb4d5.jpg

    Dzoewczyny ktore sa w okolicach 7 tygodnia, czy Wy czujecie juz macice powiekszona? Dzis mi aplikacja napisala ze juz sie moge nie dopinac a ja nic nie widze :/
    Ja nie czuje powiekszonaj jakos macicy.. dopinam sie spokojnie w spodnie :) mysle,ze na te objawy z aplikacji to trzeba patrzec z przymruzeniem oka.. bo kazda z nas jest inna.. u jednej brzuch wyjdzie tez wczesniej u innej pozniej... :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 01:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgoniu, nie mamy dosc! Nie smecisz! :* Zobacz, jak ten czas zasuwa. Zaraz bedziesz u lekarza, ktory Cie uspokoi, a jak ponownie do niego wrocisz, to juz prawie pyknie II trymestr :) 👨‍👩‍👦‍👦 od razu daje emotke z dwojka Dzieciaczkow, bo nawet nie zdazysz wrocic z macierzynskiego i Twoj malutki Podroznik bedzie miec rodzenstwo :)

    Ochmanka, Magduullina lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 7 maja 2019, 02:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby uspokoil. Poki co leze na pleckach i patrze na swoj wklesly wzgorek i jakos tak nie dowierzam ze tam moze byc 1cm nowego czlowieka.

    Irvine pociesz, ze Ci objaey sie dalej nie rozkrecily :)

    Swoja droga Olga to ma wytlumaczenie, ale Ty Sasanko to chyba spac powinnas?

    Sasanka55, Ochmanka, Irvine90 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 7 maja 2019, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A I Malgoniu, jak bedzie chlopczyk u mnie to tez Adas :)

    Sasanko, dziekuje,ze pytasz..czuje sie bardzo dobrze..raz tylko zwymiotowalam I mialam niechec do miesa, ale juz jest ok :) moja gin powiedziala, ze spokojnie nie widzi przeciwwskazan do mojej nocnej zmiany. Ze skoro czuje sie dobrze, jem normalnie, odsypiam w dzien to jest git..a w dzien spie bardzo dobrze, dlatego w nocy was nadrabiam :D
    Jesli chodzi o moj spokoj, to troche masz racje.. ja jestem osoba ktora podchodzi do wszystkiego na zimno troche.. np po pierwszym nieudanym transferze, przyjelam to spokojnie na klate.. kazdy w okol mnie chyba bardziej okazywal smutek niz ja.. mnie puscilo dopiero w samolocie:) musialam sobie poplakac... I uwazam, ze kazdemu sie naleza takie chwile w samotnosci.. ale na co dzien staram sie jakos trzymac twardo.. co nie oznacza,ze sie nie boje...bo boje sie bardzo.. ale mam tez duzo wiary w sobie :) po prostu wierze, ze wszystko sie pouklada, nie widze innej opcji :) duze wsparcie mam w mezu, rodzinie, przyjaciolkach no I oczywiscie w was :* a to naprawde dodaje skrzydel :) nikt do tej pory mnie nie znegowal za IVF, kazdy trzyma kciuki.. wiec jak tu nie wierzyc ,ze bedzie dobrze.
    Tak samo wiem, ze u kazdej z was w koncu zaswieci sloneczko:*
    A Ty Sasanko smigaj do gin , dla spokoju psychicznego :*

    Malgonia, Sasanka55, szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 wrote:
    1,23 cm szczęścia, serduszko 160 ud/min <3 <3 <3 😍😍😍

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3649ee227db1.jpg

    Irvine90 cudowna wiadomość :)

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 7 maja 2019, 04:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dołączam się z dobrą nowiną. 😘😍❤
    https://zapodaj.net/32b50c91ab0ff.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2019, 04:28

    Sasanka55, APrzybylska, Melissa93, Iseko, DzulkaJ, Ochmanka, Kingulla, Malgonia, eemmiilliiaa, Madziandzia, okularnica91, alis132, MonikA_89!, Malinaa90, Irvine90, szona, buba123, aeiouy, moni05, OO83, Salome, Karolina, Niecierpliwa..., Pati96, Magduullina, Kittinka83, agge, SylwiaLu, Shadow, Szczesliwa_mamusia, syllwia91, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 7 maja 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka piękna kreseczka! 😍Gratuluję 😊

    Malinka2401 lubi tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • Malinka2401 Autorytet
    Postów: 338 529

    Wysłany: 7 maja 2019, 05:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Malinka piękna kreseczka! 😍Gratuluję 😊
    Dziękuję. 😘

    24l
    06.18 azoospermia - hipogonadyzm pierwotny
    03.19 Angelius Provita dr MP
    03.19 drożność ok, hormony ok
    26.04.19r. IUI AID udało się podwójnie, mamy parkę 👨‍👩‍👧‍👦
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ