X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Pamiętniki Czekając i żyjąc...żyjąc i czekając...
Dodaj do ulubionych
‹‹ 6 7 8 9 10

21 sierpnia 2022, 14:12

Niedziela Cykl po ciąży biochemicznej.

Jestem po cb, dokładnie 11dc. Okres trwał tyle samo, ale pierwsze dni zdecydowanie bardziej obfite. I teraz też info do zapamiętania... Bóle miesiączkowe to niekoniecznie objaw zdrowo rozwijającej się ciąży i procesu implantacji! Tak. Miałam takie... One istnieją, myslalam że beta odbila..ale w moim przypadku ona spadła.
Czy się pozbieraliśmy? Nie. Nie ma nic gorszego jak po 5 latach walki, wydania kupę szmalu, coś dostajesz...po czym jednak los się rozmyśla i zabiera mówiąc " ha ha, żartowałem". Robimy wstępne plany co dalej, ale nie będę tu tego pisać. Jesteśmy bardzo rozgoryczeni. Pewne jest jedno doszczepienie w Łodzi, we wrześniu. Z tego co wiem to ciąża biochem podwyższa allo samo z siebie chyba??? Moje po szczepieniach było 25% , widocznie mimo wszystko za mało.

To co jest dalej pewne to urlop. Wylatujemy z początkiem września. Musimy zostawić Polskę. Choć na chwilę. Po powrocie mąż wylatuje na kilka delegacji. Dalszych planów nie robimy. Nie ma sensu.

25 października 2022, 10:00

Wrzesień - doszczepienie
Październik - 6 transfer, blastocysta 4.1.2
Beta - negatywna, całe równe 0. Nawet nie drgnęła.
Moja nadzieja z doc Paśnikiem prysła.

Starania o dziecko od 2017 roku...pamiętnik na ovu od 2019 roku, to co na początku dawało mi wsparcie, ukojenie, obecnie przybija mi tylko kolejny gwóźdź do trumny. Wszystkie dziewczyny rozpoczęły swoją kolejną podróż - stały się matkami, niektóre po raz drugi. Zostałam SAMA. Już się w tym nie odnajduje, ponieważ mamy różne problemy... Pamiętniki dotyczące niepłodności, starań, ovufriend, stał się parentingowym takim właśnie bellyfriend. Cudownie, że niektórzy wygrywają ta nierówna i brutalna walkę, ale ja nie jestem w stanie ze spokojem czytać tego, komentować, zachwycać się.

Przede mną kolejny czarny czas, mam wrażenie że generalnie moje ostatnie 5,5 roku to tylko taki czas przerywany chwilami radości aby zachować jako taką równowagę. W 2023 roku kończę 37 lat. Mąż 41. Mam cały czas to z tyłu głowy. Młodsza nie będę.

Myślę, że tu zakończę. Z dniem dzisiejszym. Dziewczyny, wszystkiego dobrego. Spelniajcie się jako matki i nie zapominajcie że jesteście też kobietami.

"To co innego nie mieć dziecka z wyboru, a nie móc ich mieć "....

Wiadomość wyedytowana przez autora 25 października 2022, 10:43

‹‹ 6 7 8 9 10