Pamiętniki Drzewo nadzei...
Dodaj do ulubionych
‹‹ 5 6 7 8 9

13 listopada 2019, 21:26

Kolejne pół roku minęło. Jak ten czas leci. Kolejne znajome rodzą kolejne dzieci, ja wciąż bez żadnego.
9dpo, testowanie w pełni. Jak co miesiąc - teraz byłby idealny czas żeby się udało, tym razem ze względu na sytuacje zawodową. Frustracja pracą rośnie..

4 stycznia, 21:43

Nowy rok, nowe nadzieje. To już 5,5 roku starań.
Niby już tak nie żyje staraniami, mam swoją pasje, a jednak dzisiaj jak mąż przekazał mi nowinę ze znajomi są w drugiej ciąży, rozryczałam się na głos.. ech...

No wiec prace rzuciłam. Czuje się z tym cudnie. :)
Teraz uczę się do egzaminów z medycyny chińskiej, na jakieś rozmowy chodzę, choć wolałabym pracować na cześć etatu a częściowo zajmować się już gabinetem medycyny chińskiej.. zobaczymy co świat mi przyniesie. Wierze ze coś dla mnie dobrego.

W noc sylwestrowa śniły mi się dwie krechy...
Niestety dzisiaj 11dpo i na testach biało.
Ale ten rok na pewno będzie przełomowy!!!

10 lutego, 21:56

10dc, owu się zbliża, mam jakaś duża nadzieje na ten cykl.. raz ze owulacja już prawie zrównała się z pełnia, kiedy to jest najlepsza synchronizacja, energia aby zajsc w ciąże. Po drugie pracowałam nad blokadami duchowymi i myśle ze już je pokonałam. Po trzecie czuje taka harmonię, wszystko wydaje się być w równowadze. Po czwarte, mój ukochany kotek odszedł i ktoś mocno uduchowiony powiedział mi ze czasem jak nasz pupil odchodzi to dlatego ze potem „wraca” do nas jako dzieciątko..
co prawda zaczynam nowa prace w marcu, ale to nic, każdy czas będzie idealny na przyjście nowego życia, naszej córeczki (? dlaczego wciąż mam przekonanie ze my jesteśmy rodzicami dziewczynki..? A może będzie synuś? :) )
Coz, zobaczymy co przyniosą najbliższe 2 tygodnie.
‹‹ 5 6 7 8 9
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)