X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną MedArt Poznań
Odpowiedz

MedArt Poznań

Oceń ten wątek:
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD i Anakonda dziekuje za porady. Najwazniejsze czy lekarz dobrze dopasuje leki. Endometrioza "zabrala" mi jajnik oraz wiekowa jestem po 40. Takze sklaniam sie w kierunku pani doktor ale ciekawa jestem dr Malka bo w Invimedzie duzo starszych Niemek podchodzi do IVF. Jesli chodzi o ceny laboratorium w Medarcie recepcjonistka nie miala cennika i nie byla sklonna sie dowiadywac. Ile kosztuje estradiol, progesteron, TSH, wirusologia?

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonn siostro w roczniku 75 dobre wiesci. Tez mialam 6 komorek. Poszukam jakie bralas leki jakby nie bylo napisz prosze.
    Odpoczywaj i odwroc mysli ogladajac komedie lub czytajac ksiazke. Trzymam kciuki.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magedu czekam i trzymam kciuki

  • Nika8686 Autorytet
    Postów: 359 223

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluje udanych punkcji i czekam na dalsze sukcesy! Oby wszystkie Medartowe pacjentki spełniły swoje marzenia!

    antonna lubi tę wiadomość

    961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3


  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta dr Małka zdecydowanie odradzam :)

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego MalaHD odradzasz?

    ajda
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajda wrote:
    Ainaa a do którego tygodnia ciąży brałaś acard i prolutex/lutinus?
    Prolutex brałam do końca 3 miesiąca, a Acard chyba do końca 6 miesiąca (w 3 trymestrze Acard jest niewskazany).

    Aina
  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja lata temu tez byłam u Małka w Invimedzie i wrażenie średnie zrobił na mnie, nie wróciłabym do niego.

    Aina
  • Alberta Autorytet
    Postów: 670 244

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy ktoras slyszala o FSH/LH zastrzykach Merional? Sluzyly mi w grudniu, sa z moczu kobiet okolo menopauzy.
    Chce poprosic pania dr, zeby mi zapisala. Nie przysluguje mi refundacja wiec trzeba 2 tys liczyc na FSH zastrzyki.

    Ciesze sie, ze jestescie aktywne na forum. Wsparcie jest drogocenne w tych stresujacych procedurach a nikt nas nie zrozumie jak my same. Mamy i oczekujace daja wiare, ze nam tez sie uda. Medart nam pomoze.

    Endometrioza, 3 laparo usuniety jajnik, 2 histero polipy, PAI homo, Mthfr oba hetero, VR2 hetero
    4 IVF, 4 transfery bez sukcesu
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ainaa ja jeszcze biorę Acard, doktorek nic nie mówił żebym juz odstawiła. Za to nie biorę juz clexane od kilku tyg. Tobie też clexane juz odpadło?
    AnnaNata a jak u Ciebie z Acardem i clexane? My prawie łeb w łeb idziemy wiec będę miała porównanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 19:45

  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małek przepisał mi clo, gdzie dr Żak stwierdził, że przy moich wynikach badań to nie ma prawa działać. Dodatkowo przy endometrium 5mm twierdząc, że jest małe ale ok. 5mm i clo :/

    Elonve bez refundacji 2150. Mnie lekko przytkalo jak sprawdziłam. Ceny są z kosmosu...

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W MedArcie robią IMSI. Ja miałam teraz IMSI (ale oni to nazywają ICSI, bo i jedno i drugie jest ze wstrzyknięciem plemnika do komórki, różni się tylko sposobem wyboru plemnika).

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • ladybirth Autorytet
    Postów: 443 115

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magedu jakie wieści po wizycie? Wszystko ok mam nadzieje!

  • AnnaNata. Autorytet
    Postów: 267 165

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 01:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ladybirth wrote:
    Ainaa ja jeszcze biorę Acard, doktorek nic nie mówił żebym juz odstawiła. Za to nie biorę juz clexane od kilku tyg. Tobie też clexane juz odpadło?
    AnnaNata a jak u Ciebie z Acardem i clexane? My prawie łeb w łeb idziemy wiec będę miała porównanie.

    Lady ja clexane nie bralam , tylko witaminy i folik, a acard właśnie już tydzień temu odstawilam

    I IVF - transfer 7.08. 1 blastka 5AA - 7dpt Beta - 52, 9dpt -120, 1.09. Mamy ❤ maluszka
    3 sniezynki
    30.04.17 synus 3464kg 58cm
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj boli mnie podbrzusze przy siusianiu i mam parcie na pęcherz. Na objawy ewentualnej hiperki to chyba za wcześnie? Możliwe, że po prostu powiększyły mi się jajniki i uciskają na pęcherz?

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • iwonn Ekspertka
    Postów: 222 92

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alberta wrote:
    Iwonn siostro w roczniku 75 dobre wiesci. Tez mialam 6 komorek. Poszukam jakie bralas leki jakby nie bylo napisz prosze.
    Odpoczywaj i odwroc mysli ogladajac komedie lub czytajac ksiazke. Trzymam kciuki.
    Teraz bralam elonve i orgalutran. W poprzedniej puregon i gonapeptyl. Efekty podobne.

    ponad 3 lata starań
    3 IUI
    11/2016 I IVF 4.12 transfer 4aa i 3ba cb
    01/2017 II IVF 25.01 transfer 4AB :(
    dwie blastki zamrożone
    18.03.2017 crio 2 blastki cb
  • kiciakocia Autorytet
    Postów: 823 346

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magedu mam nadzieję, że jest ok...

  • Ainaa Autorytet
    Postów: 1246 357

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady - no ten nasz doktorek!!!! Ja o Acard sama pytałam, kiedy odstawiamy, ogólnie co wizyta to pytam o każdy lek, czy nadal bierzemy. Nie pamiętam, w którym Ty jesteś teraz tygodniu, ale chyba coś koło 30, prawda? Wiec Acard już powinien być odstawiony. Nie rób jednak tego sama, ale na kolejnej wizycie zapytaj. Właśnie sprawdziłam w karcie i mi w 25 tc dr napisał, że odstawić Acard za 2 tygodnie.
    Ja clexane biorę do końca niestety - taki przykaz, ale to jest sprawa indywidualna. Miałam już kilka przerw w braniu, ale też dr Szymański zasugerował u mnie clexane do końca, więc wróciłam do zastrzyków.
    Kiedy masz teraz wizytę (w którym tc)? Zawsze możesz wysłać Mu sms, że ten i ten tydzień i czy nadal masz brać Acard.
    Zaznacze tylko, że mi po odstawieniu Acardu błyskawicznie krew zaczęła mocno krzepnąc, więc stąd to clexane nadal. Możesz po odstawieniu Acardu mieć to na uwadze, skoro i tak już kiedyś brałaś clexane, aby zbadać krzepliwość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 10:30

    Aina
  • MAGEDU Znajoma
    Postów: 29 18

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    sorki, ze wczoraj nie napisałam, ale zaraz po wizycie u Doktora jechaliśmy do rodzinki :)
    wszystko jest ok, serduszko bije jak dzwon :)

    iwonn, antonna, anakonda, Ainaa, AnnaNata. lubią tę wiadomość

  • ajda Ekspertka
    Postów: 192 92

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz a tak się martwiłaś i wylałaś tone łez :) Super MAGEDU!!! Zdrówka dla Was!

    ajda
‹‹ 308 309 310 311 312 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ