X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Zioła ojca Sroki nr 3
Odpowiedz

Zioła ojca Sroki nr 3

Oceń ten wątek:
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha Paolka też myślę że autko przyciągnie fasolkę :)))))) pięknie chudniesz Paolko 9 kg to bardzo dużo, fasolce napewno się spodoba u Ciebie :D ! mi też kg poleciały - jestem szczupła ale już 3 kg mniej waże przez metforminę i brak apetytu :/ jak mi się polepszy z jedzeniem to też się gdzieś wybierzemy z mężem:)

    Gonga ja osobiscie kupowałam w zielarskim i mieszałam - myślę że to ta sama mieszanka - ziola o.sroki mają dwie wersje - przewertuj poprzednie posty tam sa one gdzies wymienione :) a zapach? no ziołowy taki rumiankowy - ciężko wyłapać poszczególne składniki :) p.s. moja mama odgadła prawie wszystkie składniki - ale ona jest porządną zielarą haha :D

    Erl lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • Joanna_Z Koleżanka
    Postów: 106 15

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam rumianku nie czuję. Moje chyba wypowiały. Ja też mieszałam . Wg jeszcze nigdy nic nie kupiłam przez allegro.

    Estradiol- 41,0 pg/mL
    FSH 6,82 mlU/ml
    LH 4,1 mlU/mL
    TSH 1,926- robione 02.2019 w czasie okresu
    AMH 0,15
    CMV IgG >496.0 AU/mL
    CMV IgM 0.2AU/mL
    EBV VCA IgM 0.14 S/CO
    EBV VCA IgG 68.48 S/CO
    Prolaktyna 39.06ng/ml norma(3.34-26.72)
    TSH 3.29- robione 07.2019 3 dni przed okresem
    FT3 4.49
    FT4 15.34
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kupowalam z allegro, pachnialo hmmm ziolami:P kupujac z allegro zawsze jest ryzyko ze cos moze byc nie tak, mnie akurat ziola mnie pomogly, ale nie wiem czy to kwestia zle dobranej mieszanki, raczej nie, u nas inne problemy byly;)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia wrote:
    haha Paolka też myślę że autko przyciągnie fasolkę :)))))) pięknie chudniesz Paolko 9 kg to bardzo dużo, fasolce napewno się spodoba u Ciebie :D ! mi też kg poleciały - jestem szczupła ale już 3 kg mniej waże przez metforminę i brak apetytu :/ jak mi się polepszy z jedzeniem to też się gdzieś wybierzemy z mężem:)

    nio juz mi mówią zeby przystopowac z chudnieciem, ja jeszcze chce max 5 kg schudnac, najgorzej ze w cyckach leci najbardziej:P ja na szczęście już na tej metforminie dobrze sie czuje, ale boje sie ze waga bedzie leciala dalej a dieta o niskim indeksie musi byc zachowana!
    chyba dzisiaj skonczylo sie moje krwawienie po badaniu;)

    Erl lubi tę wiadomość

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala właśnie w poniedziałek idę zrobić sobie na własną rękę TSH bo 2 lipca mam wizytę u endokrynologa więc trzeba to teraz kontrolować.

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia i Paolala dziękuję ale ten miesiąc idzie niestety na straty, zbyt dobrze znam swój organizm a pms zawładnął mnie już nie tylko fizycznie ale tez emocjonalnie. Wczoraj pokłóciłam się z teściową, nawrzeszczałam i wygarnęłam jej wszystko i wiecie co ...czuję ulgę, nie dam po sobie deptać. Jak ktoś żyję w ciemnogrodzie to jego sprawa, ja tego nie muszę akceptować.
    U mnie jakiś babybom, dwa dni temu kumpela urodziła bliźniaki a dzis dowiedziałam się, że kolejna jest w ciąży. Obiecałam jej ciuszki po moim smyku i tak mi się już nie przydadzą.

    Erl moja małpa przyjdzie w piątek jak w zegarku więc odliczam, strasznie mi się te dni ciągną, dla mnie to cała wieczność. Nie biorę w ogóle pod uwagę jakiegokolwiek testowania. Co do owulki to tez myślę jak ty, ovu dwa razy wyznaczał mi ją. Ale to już bez znaczenia.

    Ja zioła też sama kupowałam w zielarskim i mieszałam, tak jest szybciej i taniej.
    Pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieję, że wasze humory weekendowe lepsze od mojego:(
    No i oczywiście trzymam kciuki za zielone kropy☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2015, 16:48

    Demeter
  • meg22123 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,jestem tu nowa.Od wczoraj zaczęłam pic ziółka a to był 3dc chyba bo tylko mam plamienie.Zioła kupiłam w zielarskim i sama mięszałam,mam nadzieję,że pomogą :)

  • gonga Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi one pachną trochę mięta... Mam nadzieję,że to jednak ta sama mieszanka i mocno wierze że pomogą :-)

    Meg22123 powodzenia :-)

    gonga
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 1 lipca 2015, 01:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane TSH mam 3.11 , trochę za dużo co nie?

    ❤❤
  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia kochana ja uważam, że tsh nie jest wysokie. Przedział to 0,27- 4,20. Z tego co pamiętam. Ja w ciąży zawsze oprócz tsh badałam również hormony tarczycy t3 i t4. Dlatego, że one właśnie dają pełny obraz jak funkcjonuje tarczyca. Tak przynajmniej mówił mi mój endokrynolog. Całą ciąże badałam wszystkie trzy hormony regularnie co miesiąc.

    Demeter
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia- mi kilku lekarzy mówiło, że przy staraniach o dziecko TSH poniżej 2 jest prawidłowe. Powyżej 2 może utrudniać zajście. Chociaż mam koleżankę, która zaszła z TSH 2,4. Ale widzę, że ty już zaciążona, nie wiem jak w ciąży TSH powinno wyglądać :) Gratuluję ! :)
    Dziewczyny- moze już było takie pytanie, ale dopytam raz jeszcze, może mnie nie zlinczujecie ;) - czy zioła ojca sroki można brać równocześnie z Inofemem/Inofolikiem ? I czy biorąc pregnyl na pęknięcie pęcherzyka w okolicach owulacji też można brać te zioła? Czy albo zioła, albo farmakologia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 10:20

  • Demeter Autorytet
    Postów: 455 285

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara jak najbardziej można brać inofem/inofolik razem z ziołami. Ja piję inofem i stosowałam razem z nim zioła. Co do stosowania pregnylu i ziół to trudno mi powiedzieć, nie wiem czy przypadkiem to nie za dużo na raz.
    Mnie osobiście zioła nie pomogły ale za dwa dni zaczynam nowy cykl i zacznę znowu pić. Ja nie mam problemu z owulacją więc nie wiem czy w ogóle jest sens:(

    Demeter
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 2 lipca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Kochane TSH mam 3.11 , trochę za dużo co nie?

    kochana porozmawiaj z lekarzem, nie wiem czy za dużo:/ ja dzisiaj sobie robilam kontrolnie tsh i na stronie diagnostki takie normy sa podane:
    Kobiety ciężarne:
    I trymestr: 0,01-2,32 uIU/ml
    II trymestr: 0,1-2,35 uIU/ml
    III trymestr: 0,1-2,65 uIU/ml

    a Ty bierzesz cos na tarczyce teraz? jak kochana samopoczucie? trzymam nieustająco kciuki za Ciebie i maluszka:*

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 3 lipca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, TSH było za wysokie, lekarz zwiększył mi dawkę z N88 na N125. I za 6 tyg mam znów się u niego pojawić.

    Klara bella dziękuję za gratulację ale na razie nie chce zapeszać :)

    Dziś byłam dziewczyny na działce u teściów i opaliłam się meeeega (plecy i twarz aż spaliłam), na brzuchu oczywiście miałam ręcznik (nie wiem czy to konieczne ale wolałam dmuchać na zimne). Ja czuję się dobrze. Nie czuję się w ogóle że jestem w ciąży. Nie mam mdłości, smaków, jedynie co to na początku byłam meeeega senna ale tera już jest lepiej no i ból piersi i sutków. Ale teraz jest na prawdę o wiele lepiej :) A więc cieszę się tym. A co u Was? Jak się czujecie? <3

    ❤❤
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 4 lipca 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia to super ze dobrze sie czujesz:) życzę Ci tego przez calutką ciąże:)
    a ja mam właśnie chwilke odpoczynku w przerwie od sprzątania tarasu, kupiliśmy nowe meble na taras i trzeba było ogarnąć temat;) a gorąco robi swoje:)
    ja mam tsh 2,11:) także w tym temacie jest ok:) na szczęscie parametry nerkowe też są ok, a bałam się bo mmnie plecy bolały... hmmm jak dostałam okres to plecy mnie przestały boleć a od jakiś dwoch dni znowu troszke pobolewają, no nic
    u mnie chyba owulacyjna cisza poki co bo brak sluzu plodnego a zawsze jest no ale nic trudno;) dziewczyny poprosze porządnego kopa w dupke na wyluzowanie, bo cos zaczynam swirowac a obiecalam sobie do wrzesnia nie swirowac:)

    buziaki kochane

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 4 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola proszę kopniaczek na otrzeźwienie :D <3 <3 <3 tumblr_nq0v8zH95s1r2ckpzo1_500.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2015, 19:40

    Myszusia, Joanna_Z, Paolala lubią tę wiadomość

    [img][/img]
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 4 lipca 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paolala dziękuje Ci bardzo za miłe słowa! Ciąża jest ale tak jakby jej nie było :) To fajne uczucie, bo nie wymiotuję, jest mi dobrze :) A u nie jednej kobiety jest tak, że nie umie odejść od ubikacji :( Jestem szczęściarą :P
    A owulka może być troszkę później? A idziesz na monitoring kiedyś na dniach żeby zobaczyć czy się pojawia? Bo może raz masz a potem jej nie ma? U mnie właśnie problem był w owulacji, pęcherzyki niby rosły ale nie było owulacji i CLO pomogło :D Trzymam za Was mocno kciuki!!!!! <3

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 4 lipca 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalunia uśmiałam się z tego obrazka! <3 Hahahah mega :D

    ❤❤
  • Nalunia Autorytet
    Postów: 761 529

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mega śmieszny Myszko :D fajnie że się dobrze czujecie z maluszkiem :))) ah też się nie mogę doczekać - napewno ciąża to super uczucie ! ja też jak Paolka niestety muszę wyczekiwać do wrzesnia bo wtedy zacznę CLO no i urlopik więc CALM DOWN kochana Paolko :D

    Paolala lubi tę wiadomość

    [img][/img]
  • zielinka_97 Autorytet
    Postów: 2419 987

    Wysłany: 4 lipca 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszunia, cudowne wiesci. Ogromne gratulacje i usciski dla Was :-*

    Luty 2016 - 2 ivf, 4 blastki, transfer 4 bb 23.02, beta 10 dpt 119, 13 dpt 408, 15 dpt 1243, 17.03 23 dpt mamy <3, 31.10.2016 synuś jest z nami <3
    Crio 4cc 29.11. 7dpt 53 9dpt 125 12dpt 430. 23.12.17 24dpt najpiękniejszy prezent świąteczny, mamy ❤️
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ