X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywny test owulacyjny a brak skoku temperatury.
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny a brak skoku temperatury.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie jak jest test pozytwyny to aż razi po oczach ta kreska jest tak mocno czerwona :)

  • magdis Autorytet
    Postów: 676 258

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, to też zależy jak czułymi testami się posługujecie. Jak ja użwyałam w poprzednich cyklach takich niebieskich z allegro to nigdy nie zobaczyłam dwóch jednakowo zabarwionych kresek. Za pozytyw uznawałam najmocniejszą kreskę testową w cyklu (która i tak była duuuużo bledsza od kontrolnej). I słusznie bo rzeczywiście pokrywało się to z owulacją (potwierdzoną). Nie wiem jaką czułość miały testy.

    w tym cyklu używam różowych z allegro które są zdecydowanie bardziej czułe (10 miu/ml) i w końcu zobaczyłam dwie jednakowo zabarwione kreski (co więcej wychodziło mi tak przed 3 dni). Zrobiłam nawet wczoraj eksperyment i tą samą próbkę moczu przetestowałam dla porównania tym różowym i niebieskim. I co? Na różowym 2 jednakowe grube krechy, a na niebieskim testowa słabiuteńka...

    f2w3rjjg9rxvzya9.png
    km5suay3700g32yy.png
  • Klaudiazirl Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 20 listopada 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jestem tu nowa to mój pierwszy cykl prowadzony na ovu. Moje cykle trwają 26-27dni na wspomaganie owulacji brałam clo 1 tabletkę od 4-8 dnia 10dnia cyklu test owulacyjny wyszedł pozytywny do tego ból w lewym jajniku i głodny śluz. A 12 dniacyklu test wyszedł już negatywny, skoku temperatury nie zauważyłam. Od 13 dnia cyklu przez 10dni mam brać dupka. Bardzo martwi mnie brak widocznego wzrostu temperatury.

    9e3e7627496fd391f56a4a2d75a82d5b.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 20 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie piszesz nic o żadnym USG, czy Twój ginekolog nie monitoruje cyklu?

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Klaudiazirl Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 20 listopada 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl zostawił bez owulacji gdyż wyjeżdżał poprzednie cykle przy stosowaniu cło były monitorowane i owulacja zawsze nastepowala 12dnia

    9e3e7627496fd391f56a4a2d75a82d5b.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 20 listopada 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uhm. Co do temperatury może się tak zdarzyć, że urośnie dopiero 2., albo nawet 3. dnia po owulacji, więc jeszcze jest szansa.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 listopada 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Uhm. Co do temperatury może się tak zdarzyć, że urośnie dopiero 2., albo nawet 3. dnia po owulacji, więc jeszcze jest szansa.

    Naprawdę? Ja byłam przekonana, że temp wzrasta od razu 1 dzień po..

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny może wy mi pomożecie. Sama nie wiem co się dzieje z owu.
    Test w 21 dc wyszedł najmocniej chociaż nie aż tak mocno jak druga kreska chociaż temperatura w ogóle nie rośnie. Czy to cykl bez owulacyjny?
    19dc- kreska prawie nie widoczna 36,55°
    20dc- kreska o wiele mocniejsza 36,30°
    21dc- widoczne dwie kreski chociaż nie aż
    tak mocna
    22dc- kreska blednieje 36,24°
    23dc- kreska jeszcze slabsza 36,26°
    24dc- kreska praktycznie nie widoczna
    36,20°

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ