X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Będzie okres czy nie będzie?
Odpowiedz

Będzie okres czy nie będzie?

Oceń ten wątek:
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No właśnie nawet niepękające pecherzyki już pękają. A jeśli była obawa, że nie pęknie, to dostawałam zastrzyk. Także właściwie nie ma nic, co z góry spisywałoby nas na niepowodzenie. Może teraz głębsza diagnostyka coś pokaże. Wolałabym, żeby odkryli coś, bo sam brak powodu jest frustrujący.

    Monitoringi miałam u każdego lekarza u którego byłam. Mam regularne miesiączki, piękne jajniki, dobre AMH, drożność, ładne endometrium. :) I cóż..


    Hej :)
    Z tego co mówisz wszystko na pierwszy rzut oka jest ok wiec troche to dziwne dlaczego sie nie udaje :(
    A udało Ci się zajsc kiedykolwiek w ciaze w sensie chodzi mi o np o cb ??
    Mam nadzieje ze obecny lekarz zajmie się wami tak na tip top i będziesz cieszyła się z dzidzi :)

    A wracając do początku moja koleżanka z pracy starała się kilka lat o dzidziusia ale niestety pomimo super wyników nigdy sie nie udało :(
    podjęli decyzję o adopcji, dostali 10 miesięcznego chlopczyka piekny dzidzius jak malowany 😍 zajęła się nim glowa jej całkowicie odpuscila bo miala upragnione maleństwo :) zadzwonili do niej z DKMS ze moze byc dawca szpiku zrobili jej badania A tu sie okazało ze jest na poczatku ciazy 🙂 wiec cuda sie zdarzają i musimy wierzyć całym serduchem ze my tez bedziemy szczęśliwymi mamusiami :)

    Tedka lubi tę wiadomość

  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Hej :)
    Z tego co mówisz wszystko na pierwszy rzut oka jest ok wiec troche to dziwne dlaczego sie nie udaje :(
    A udało Ci się zajsc kiedykolwiek w ciaze w sensie chodzi mi o np o cb ??
    Mam nadzieje ze obecny lekarz zajmie się wami tak na tip top i będziesz cieszyła się z dzidzi :)

    A wracając do początku moja koleżanka z pracy starała się kilka lat o dzidziusia ale niestety pomimo super wyników nigdy sie nie udało :(
    podjęli decyzję o adopcji, dostali 10 miesięcznego chlopczyka piekny dzidzius jak malowany 😍 zajęła się nim glowa jej całkowicie odpuscila bo miala upragnione maleństwo :) zadzwonili do niej z DKMS ze moze byc dawca szpiku zrobili jej badania A tu sie okazało ze jest na poczatku ciazy 🙂 wiec cuda sie zdarzają i musimy wierzyć całym serduchem ze my tez bedziemy szczęśliwymi mamusiami :)

    Niestety, albo stety, już sama nie wiem co lepsze, albo gorsze... Nigdy nie byłam w ciąży, nawet biochem, czy pozamacicznej. Albo o tym nie wiem. Staramy się w sumie od 3-4 lat tak na super poważnie z diagnostyką, lekarzami w tle, chociaż nasz obecny lekarz twierdzi, że skoro nigdy nie zabezpieczaliśmy się i nie omijaliśmy specjalnie dni płodnych, to staramy się tak naprawdę od ślubu, czyli 7 lat.

    Powiem Wam, że czasami myślałam, że chciałabym doświadczyć nawet cb... Wiem, że to boli, że każda która to przeżywa jest smutna i rozczarowana, ale przynajmniej wie, że może zajść i być może jakimiś lekami, sposobami kiedyś utrzymać ciążę. Ja niestety nawet tego nie wiem.

    Dzięki Ola za słowa pocieszenia, słyszałam już takie historie :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny beta znow uroska mam jechac na szpital nie wiem co zrobia pewnie laparo.Co Cie nie zabije to Cie wzmocni

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Hej dziewczyny beta znow uroska mam jechac na szpital nie wiem co zrobia pewnie laparo.Co Cie nie zabije to Cie wzmocni

    Na twoim miejscu pojechałabym sprawdzić co się dzieje. Może kropek walczy jeszcze

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    Na twoim miejscu pojechałabym sprawdzić co się dzieje. Może kropek walczy jeszcze
    Najgorsze jest to ze poronilam wartosci bety byly male a teraz rosnie jestem w szoku

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Tedka Autorytet
    Postów: 2157 1347

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Najgorsze jest to ze poronilam wartosci bety byly male a teraz rosnie jestem w szoku

    Trzymam kciuki! Może Twój nick nie jest przypadkiem :)

    Starania z pomocą medyczną od 2018 roku.
    Były IUI, była stymulacja, były monitoringi, były leki, zioła, była naprotechnologia... Ciąży na koncie BRAK.

    👩Żona:
    Hashimoto, Endometrioza II stopnia (usunięte ogniska podczas laparoskopii), Wysoka prolaktyna.

    Leki:
    Letrox. Dostinex.

    Suplementy:
    Kwas foliowy, Witamina D, Witamina B3, B12, Omega 3,6,9, MioInozytol.

    🧑Mąż:
    Ogólnie zdrowy. Obniżona żywotność plemników. Pozostałe parametry bardzo dobre.

    Suplementy:
    Koenzym Q10, Omega 3, Selen, Witamina D, Witamina B12, L-arginina.
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Najgorsze jest to ze poronilam wartosci bety byly male a teraz rosnie jestem w szoku

    A jakie masz teraz wartości??

  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1173 1389

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na ten moment też brak konkretnych przyczyn niepowodzeń. Zdecydowaliśmy z mężem, że podchodzimy do ifv. W poniedziałek mam wizytę u gin. Zobaczymy, co powie.

    PS. Ja też jestem z Kielc 😉

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dostac zastrzyk z tego na m jutro mam przyjsc na niego mowia ze to pozamacica nadal sobie kielkuje moj biedny kropek tak mi go szkoda.Trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    U mnie na ten moment też brak konkretnych przyczyn niepowodzeń. Zdecydowaliśmy z mężem, że podchodzimy do ifv. W poniedziałek mam wizytę u gin. Zobaczymy, co powie.

    PS. Ja też jestem z Kielc 😉

    A chodzisz do gamety na wizyty ??
    Do jakiego doktorka jeśli można zapytać:)
    Moje kuzynki tam chodzą i im się udało ifv :) i tak naprawdę na dniach maja juz termin porodu :)

  • Ola-Ola1992 Autorytet
    Postów: 278 108

    Wysłany: 23 czerwca 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Mam dostac zastrzyk z tego na m jutro mam przyjsc na niego mowia ze to pozamacica nadal sobie kielkuje moj biedny kropek tak mi go szkoda.Trzeba wierzyc ze wszystko bedzie dobrze

    Bedzie wszystko dobrze musisz być dobrej myśli 🍀🙂

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena89 wrote:
    U mnie na ten moment też brak konkretnych przyczyn niepowodzeń. Zdecydowaliśmy z mężem, że podchodzimy do ifv. W poniedziałek mam wizytę u gin. Zobaczymy, co powie.

    PS. Ja też jestem z Kielc 😉
    Dziwnie sie dzieje kiedys ludzie robili wszystko zeby nke wpasc dzis walczymy jak mozemy aby byc matkami a gdzie nastepne pokolenie ?To chemiczne jedzenie nas zabija..

    Tedka lubi tę wiadomość

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1173 1389

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja🤗 wrote:
    Dziwnie sie dzieje kiedys ludzie robili wszystko zeby nke wpasc dzis walczymy jak mozemy aby byc matkami a gdzie nastepne pokolenie ?To chemiczne jedzenie nas zabija..

    Przez wszechobecną chemię kolejne pokolenia będą miały jeszcze większe problemy. Strach o tym myśleć.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja a jesteś pewna że to pozamaciczna ja znam taki przypadek mojej koleżanki że zaszła w ciążę podwójne jedna miała w jajowodzie a 2 w macicy

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1173 1389

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola-Ola1992 wrote:
    A chodzisz do gamety na wizyty ??
    Do jakiego doktorka jeśli można zapytać:)
    Moje kuzynki tam chodzą i im się udało ifv :) i tak naprawdę na dniach maja juz termin porodu :)

    Nie, ja leczę się aktualnie w Krakowie.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Matleena89 Autorytet
    Postów: 1173 1389

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja nie zgadzaj się na zastrzyk dopóki nie będą mieli pewności gdzie jest kropek.

    Kasia 03.12.2023 (39+6) | 3400g | 56cm ❤️
    age.png

    Starania o pierwsze 👶 od 08.2018

    08.2022 - start IVF -> 09.09. PUNKCJA -> mamy 6❄️ (zostały 4❄️)
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie zgodzic dlatego ze to juz 8 tydzien dziewczyny przyrost bety jest za niski aby to byla normalna ciaza z 40 weszlo na 56 pozniej na 73 teraz na 96 to jest i tak bardzo nisko oni tez noe wiedza co tak naprawde sie dzieje

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Trottin Autorytet
    Postów: 309 112

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tedka wrote:
    No właśnie nawet niepękające pecherzyki już pękają. A jeśli była obawa, że nie pęknie, to dostawałam zastrzyk. Także właściwie nie ma nic, co z góry spisywałoby nas na niepowodzenie. Może teraz głębsza diagnostyka coś pokaże. Wolałabym, żeby odkryli coś, bo sam brak powodu jest frustrujący.

    Monitoringi miałam u każdego lekarza u którego byłam. Mam regularne miesiączki, piękne jajniki, dobre AMH, drożność, ładne endometrium. :) I cóż..

    Cześć Tedka, nie śledzę tego wątku od początku, ale trochę się obawiam, że możemy mieć ten sam problem. Też mam regularne miesiączki, endometrium OK, drożność OK, ale pęcherzyki rosną za wolno, tzn. owulacja nigdy nie przypada na połowę cyklu, zawsze jest później. Czy u Ciebie też tak jest?

  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 24 czerwca 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz przyjete dziewczyny nie mam pojecia czy zrobilam dobrze progesteron w 8 tyg 0,8 jak sie mial rozwijac zarodek a w zyciu

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
  • Nadzieja🤗 Ekspertka
    Postów: 300 62

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny juz dawno tak zle sie nie czulam moje starania poszly na marne czuje jakbym miala depresje nie moge pogodzic sie ze strata.Pozdrawiam Was wszystkie i zycze abyscie mialy wymarzone fasolki 😊

    Starania od 01.21
    On 40l🤵‍♂️
    badania wszystkie w normie
    Ona 33l👩‍💼
    Badania ;
    Hormony w normie
    04.21 cp lewy jajowod zachowany laparaskopia
    07.22 cp prawy jajowod usunięty
    09.23 Udroznienie lewego jajowodu
‹‹ 135 136 137 138 139 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ