X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Conceive Plus - Żel, lubrykant
Odpowiedz

Conceive Plus - Żel, lubrykant

Oceń ten wątek:
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ten acard to same bierzecie czy z zalecenia lekarza? Ile tego się bierze. Albo aspirynę tak?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 15 lutego 2017, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Dziewczyny a ten acard to same bierzecie czy z zalecenia lekarza? Ile tego się bierze. Albo aspirynę tak?

    ja sama biorę jedną tabletkę chyba 75mg ma

  • sheerah24 Autorytet
    Postów: 1239 880

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja drugi cykl używam żelu Conceive Plus, a pierwszy z aplikatorami. W porównaniu do tego w tubce jest różnica, tego w tubce nie udało mi się wprowadzić do środka i w sumie był tylko na zewnątrz, a różnica jest ogromna.

    Mam nadzieję, że 1cs z Conceive Plus w aplikatorach skończy się pomyślnie, dziś 19 dc, czekam.. :P

    klz9df9hm3p6vj95.png
  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja używam od tego cyklu żel Conceive Plus w tubce, aplikuje strzykawką ;) Zwiększone doznania + plemniczki zostaja i nie wypływają ze mnie, może w końcu uda się przy jego pomocy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 18:05

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko nie traktujcie go jako cudu po ktorym od razu zajdziecie... on jest zamiast sluzu plodnego, a jak wiadomo nawet jak ktos ma dobrej jakosci sluz to i tak nie zawsze od razu zachodzi wiec spokojnie :). Ja tez go stosuje i aplikuje strzykawka (wy za kazdym razem dajecie nowa czy ta sama tylko myjecie?). Ostatnio dalam sobie tylko troche za zewnatrz zeby byl lepszy poslizg i na nastepny dzien mialam bialko jaja i to na pewno ten zel bo moj sluz jak jest to gdzies w szyjce a nie na zewnatrz a niestety boje sie badac palcami bo bez tego jest problem na poczatku z wejsciem bo sie spinam... dlatego ten zel na pewno nie szkodzi z reszta jest duzo dziewczyn ktore go stosowaly i zaszly w ciaze, jedne dawaly 3 ml, a inne 5 ml

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • kmala Autorytet
    Postów: 379 128

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    tylko nie traktujcie go jako cudu po którym od razu zajdziecie... on jest zamiast sluzu plodnego....

    Ja po pewnych problemach hormonalnych aktualnie nie mam typowego najpłodniejszego śluzu przed owu stąd zaczęliśmy stosować ten żel. Nie zaszkodzi, a może pomoże ;) ja dla mnie może być i efekt placebo w związku ze stosowaniem Conceive, byleby skutecznie zafasolkować ;)

    Girl25 lubi tę wiadomość

    kir AA, oboje HLA C1 C2

    👨‍👩‍👧‍👧❤❤
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 20 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczynki,
    My również jesteśmy po jednym cyklu z tym żelem, jak na razie nie udanym.
    W tym również zamierzamy go zastosować.
    Ogólnie to zdecydowanie lepsze doznania, zwłąszcza gdy ma się mało śluzu płodnego, tak jak ja.

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiedzcie mi o co chodzi z tym Acardem? jak to się stosuje? ile tabletek po ovulacji? ile dni? co on daje? macie wiedze

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 lutego 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do żelu to miałam 2 cykle z nim i nic nie pomogło . Doznania lepsze

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane, ja juz chyba 4 lub piaty cykl z żelem, póki co bezowocnie ale przyjemnie wiec bedziemy od kwietnia kontynuowac.
    a jak Wam coś powiem to padniecie:
    poszlam do apteki po strzykawke poniewaz mam zel w tubce a zbudzilo mi sie go przeciskac do tubki , ze strzykawka bedzie prosciej. Ide mowie poprosze strzykawke o grubosci.. <mierze palec zeby wiedziec jak pokazac srednice> oo takiej ! chyba bedzie dobra, a pani aptekarka na to : a do czego ta strzykawka????
    a ja wielkie oczy mysląc o tym gdzie ją będę wkładac i mówię : yyy do nosa, do irygacji zatok.
    xD ot i moja przygoda z tą apteką chyba sie skonczyla ze wstydu haha :D

    Moniaaa91, Anna6, Amy333, Selina, sheerah24 lubią tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarrrra wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi o co chodzi z tym Acardem? jak to się stosuje? ile tabletek po ovulacji? ile dni? co on daje? macie wiedze

    acard stosują na rozrzedzenie krwi co ma sprzyjac zagnieżdżeniu ale kurde dziewczyny nie przesadzajcie, nie ma sensu, jak jest dobre endometrium to sie zarodek dobrze sam zagniezdzi, a jak złe to poczekasz 3 miesiace dluzej i zajdziesz urodzisz zdroe dziecko, a tak to co bedziecie truć zoladek aspiryną, acardem zarodek sie zagniezdzi a zaraz potem krew znow zgestnieje wszystko wroci do normy i co poronienie, placz depresja, po co :( ja tez czasem chce chwytac sie brzytwy ale wydaje mi sie że nie warto, kazda chce zrobic wszystko co w jej mocy jednak natura robi swoje. spokojnie Saro, i Ty sie doczekasz :*

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    acard stosują na rozrzedzenie krwi co ma sprzyjac zagnieżdżeniu ale kurde dziewczyny nie przesadzajcie, nie ma sensu, jak jest dobre endometrium to sie zarodek dobrze sam zagniezdzi, a jak złe to poczekasz 3 miesiace dluzej i zajdziesz urodzisz zdroe dziecko, a tak to co bedziecie truć zoladek aspiryną, acardem zarodek sie zagniezdzi a zaraz potem krew znow zgestnieje wszystko wroci do normy i co poronienie, placz depresja, po co :( ja tez czasem chce chwytac sie brzytwy ale wydaje mi sie że nie warto, kazda chce zrobic wszystko co w jej mocy jednak natura robi swoje. spokojnie Saro, i Ty sie doczekasz :*


    dziękuje za mądre słowa. Mam 31 lat. Staram sie podobno niedługo bo 6 cykl ale ja mam 31 lat i boję się , ze w moim wieku te starania będa baaardzo długie.

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem ze sie boisz, nic w tym dziwnego, jednak im bardziej zachowasz w tym zdrowy rozsądek tym szybciej zdrowy dzidzius sie u Ciebie rozgosci :) moja szwagierka zaczela starania tez okolo tego wieku i w nie caly rok sie udalo. jesli to cie pocieszy to wraz z wiekiem rosnie szansa na blizniakiii :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 22:40

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • pszczola2000 Autorytet
    Postów: 1134 733

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acard stosują dziewczyny w przypadku wczesnych poronień do 3miesiaca. Więc nie jest tak że zajdziesz w ciąze i odstawiasz Acard, tylko bierzesz go dalej pod okiem lekarza wlasnie po to by nie poronić.

    Poza tym Acard bierze się w zespole antyfosfolipidowym lub w jego poderzeniu, przy mutacjach genu a nie dla sportu AiCha4811

    "... nic nie dzieje się przypadkiem..."

    w57v9jcgfaon5chm.png

    2019.05.22 - 2t+5d transfer 😍 3BA❤️
    2019.06.19 - 6t+5d (28dpt) wizyta serduszkowa❤️
    2020.02.06 - Termin porodu! - urodziłam w tp

    55cm 2880g sn córka Milena


    2BB❄️Morula❄️ Morula❄️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoana89 wrote:
    Hej Dziewczynki,
    My również jesteśmy po jednym cyklu z tym żelem, jak na razie nie udanym.
    W tym również zamierzamy go zastosować.
    Ogólnie to zdecydowanie lepsze doznania, zwłąszcza gdy ma się mało śluzu płodnego, tak jak ja.

    tez mam problem ze śluzem, oj chyba się zaopatrzę w to cudo;-)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 23 lutego 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwszy cykl z żelem bez powodzenia.
    Jednak zamierzam stosować dalej.
    W ogóle jest super. Mam po nim lepsze doznania

    palusia171, Anna6 lubią tę wiadomość

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 23 lutego 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jest różnie z tym śluzem. Dawniej miałam książkowy - jak białko kurzego jaja.
    Teraz w dni płodne mam co najwyżej wodnisty.
    Czy Taki śluz nie jest odpowiedni dla plemniczków?

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha hahaha dobra historia :D Najlepiej mowic, ze chcesz strzykawke 2-3ml i nic bedziesz musiala tlumaczyc :) to tak na przyszlosc. Ja na szczescie w pracy mam takie strzykawki, wiec sobie zabieram do domu, ale faktycznie nabieranie tego z tubki, to latwe nie jest ;) Od marca znowu bedziemy probowac z zelem

  • Dżoana89 Autorytet
    Postów: 450 115

    Wysłany: 23 lutego 2017, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a macie może jakieś sprawdzone źródło gdzie można kupić żel po promocyjnej cenie?
    No tani to on nie jets...

    starania od Maja 2016, 28lat,

    "Miłości bez krzyża nie znajdziecie, a krzyża bez miłości nie uniesiecie" JPII
‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ