X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska temp po owulacji
Odpowiedz

Niska temp po owulacji

Oceń ten wątek:
  • Alex38 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 18 maja 2021, 06:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipka1 wrote:
    Myślę, że owulacja się przesunela pomimo pozytywnych testów, wskazuje na to również Twoja obserwacja śluzu.


    Ale takich niskich temperatur jeszxze nigdy nie miałam . Śluz zastanawiam się czy nie został naprodukowany przyjmowanym w I fazie olejek z wiesiołka i dlatego wystąpił jeszzze później . Boje wie , ze ten cykl już można skreślić 😞 ktoś tutaj miał takie niskie temp w II fazie i zaskoczyło ?

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 18 maja 2021, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie, że u mnie jest jeszcze szansa? :( tempka minimalnie ale jednak w dol...

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć🍀 dziewczyny może pomożecie

    kiedyś miałam idelnie tak, że jak była owu to temperatura skakała do 37 i utrzymywała się na tym poziomie. Ten cykl jest mega dziwny
    13 dc miałam lekkie krwawienie, temp 36,5, test owu neg
    14 dc temp 36,6, test owu neg
    15 dc temp 36,7 test owu pozytywny rano ( test o czułości 40), wieczorem ból jajników jak na owulacje
    16 dc temp 37
    Dziś 17 dc temp spadła do 36,6, test owu zrobiłam jest negatywny
    Nic z tego nie rozumiem 🙈 ale To raczej znaczy że do zapłodnienia nie doszło ? Ale czy wgl była owulacja też nie wiem?

    Co myślicie? Te cykle zaskakują mnie coraz bardziej 🤦‍♀️

  • flor Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 9 sierpnia 2021, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg mnie owulacja była, temp. chwilowo może spaść. Zobaczysz, że zaraz znów pójdzie w górę 😉

    Vivian, Ania.k88 lubią tę wiadomość

    flor
  • spona86 Przyjaciółka
    Postów: 120 24

    Wysłany: 12 sierpnia 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivian ja wszystkie mam takie cykle. Już nie mam siły mierzyć i wogole. Może wy mi pomożecie.od 3 miesięcy w końcu owulak mega ciemny 14dc,od 12 dni ból jajników. 15 dnia rano też test dodatni wyniki estr 111,lh29, prog 0.6 13 dzień estr 179, LH 9.4 progb 0.1. Dziś 16 dzień spadek emp fakt że i mierzona o 4.20 no bo tak musiałam wstać do pracy.... Generalnie temp bez spadku teraz... Śluz dziś już nie płodny. Nie mam siły poprostu. 3 miesiąc a ja chyba odpuszczę.... Bo nawet nie wiem jak celować. Staraliśmy się 12,13,14 dzień.... A no i wczoraj taki ból jajników że maskara. Nawet by nie dało rady. Od porodu Frania 18tc :( mam takie bolące czasy około ów.....

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ