Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha, oj to bardzo dziwne...to może powinnaś jeszcze teraz powtórzyć test?

  • colormania Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 18 maja 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę czy sikanego?

    2b6d5d935c92dfb214c36d3ba0d8e9de.png
    [*] 14.08.2013 (5 tc)
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 18 maja 2013, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikanego na początek.

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • SzłaDzieweczka Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 20 maja 2013, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, czy ktoś mógł by mi pomóc ocenić mój wykres? Czy nie było owulacji bo temp na nią nie wskazuje ?

  • SzłaDzieweczka Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 20 maja 2013, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    96c05dc857d42e2cf7739b38b9dd3ce5.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co nie bardzo idzie stwierdzic bo masz zaznacozne zeby niektoryxch temp nie brac pod uwage, dziwne.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy moglaby ktoras z was spojrzec na moj wykres ?

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 20 maja 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, staraczko, niestety ale z temperatur nie wynika, żeby doszło do owulacji. Nie wiem, jak to się ma do zniknięcia pęcherzyka, możliwe, że po podaniu Pregnylu pękł, ale był niedojrzały i nie uwolniła się z niego komórka jajowa - tak to sobie na logikę tłumaczę, ale najlepiej, żebyś skonsultowała się z ginekologiem. A czy oprócz tego, że nie było widać pęcherzyka, pojawiło się ciałko żółte? Bo to ono jest odpowiedzialne za produkcję progesteronu i wzrost temperatury, świadczący o przebytej owulacji - na USG powinno być chyba widoczne.

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin powiedziała ze nic nie widać i najprawdopodobniej pekl.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może któraś jeszcze raz się wypowie?

    75abef0afb2cd1d0bf478c12bd072d13.png

    nikitka
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym wyznaczyła dzień później owu - na 16 dc. A jeśli tak, to dzisiaj byłby 15 dzień fazy lutealnej. Nie wiem ile trwa zazwyczaj u ciebie fl, a jeśli krócej niż 15 dni, to jest szansa na ciążę :) Masz dosyć spore wahania temperatur w fl, ale ani razu temperatura nie spadła na linię podstawową, więc jest ok :) Ja bym poczekała co najmniej do jutra i zrobiła test, no chyba że masz takie długie fl z natury, to w takim razie poczekałabym do 18 dpo.

  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 20 maja 2013, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podejrzenie PCOS strasznie nieregularne cykle, biorę teraz luteinę zostały mi 2 dni więc poczekam, zobaczymy co przyniesie los :) Dzięki za interpretację mdf

    nikitka
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikitka jak dla mnie to masz ogromne szanse ! zrob jutro test :)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 20 maja 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka wiesz nie chcę się napalać moze poczekam jak skończę luteinę, czyli do jutra :)

    nikitka
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to poczekaj jak wytrzymasz ;)

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 20 maja 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz ostatnio stawiam na cierpliwość, żeby uniknąć rozczarowania, chociaż tak naprawdę zawsze to uczucie rozczarowania jednak się pojawia.

    nikitka
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    otoz to. co ma być to będzie ale trzymam kciuki !

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nikitka Koleżanka
    Postów: 49 34

    Wysłany: 20 maja 2013, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuję żeby nie zapeszyć :)

    nikitka
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 20 maja 2013, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczekaj :) Zajrzę tu jutro, będę kibicować :)

    nikitka lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ