Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

Oceń ten wątek:
  • Lea81 Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwiosnek, to niesamowite że przy prawidłowych hormonach masz tak długie krwawienie/plamienie... Jak na moje oko to owulacja ciągle przed tobą, jeśli jutro podniesie się jeszcze temperatura to być może wyznaczy owulację na 23.05

    4ea8ee85bfa36da2f8f5d2fb468dcfd3.png
    16ud3e3kucg1bpce.png
  • ola27 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 24 maja 2013, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    napisałam pod Twoim wykresem.

  • Pierwiosnek Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 25 maja 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak więc czas trwania moich cykli waha się między 20 dniami a 6 miesiącami. Czas @ od 7 do 52 dni(wtedy było już sztucznie zatrzymywane lekami)
    Hormony jakie badałam: TSH 1,958; Prolaktyna 19,1; Testosteron 55,3.

    48fd2b5be1d7f7e5a8649fbb34972a81.png
  • kasias Koleżanka
    Postów: 60 22

    Wysłany: 25 maja 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, jak myślicie będzie coś z tego cyklu? pierwszy raz mam tak unormowaną tempke w II fazie cyklu (może przez to, że zaczęłam brać od tego cyklu naturalny progesteron).
    W poprzednim cyklu lekarz mi powiedział, że z takimi skokami temp. będzie mi trudno zajść w ciążę, więc myślę po cichu, że może teraz się uda...

    svchrjjgts5qn5ev.png
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy możecie zerknąć na mój wykres, chyba program się myli w wyznaczaniu owulacji. Zaznaczył ją 27 maja a ja byłam 31 maja u gina i jeszcze pęcherzyk nie pękł (miał 22 mm). Bardzo dziwny mam wykres w tym cyklu, sama się nie mogę połapać.

    67c2ed2af91c0977019f84adfc6b85dd.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • carolina84 Koleżanka
    Postów: 41 28

    Wysłany: 1 czerwca 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalia na chwilę obecną masz zaznaczoną owulacje linią przerywaną więc to tylko przypuszczalna data. Ja myślę, że jeśli temp skoczy na dniach to ovufriend zmieni Ci dzień owulacji i pewnie będzie to linia ciągła.

    http://ovufriend.pl/graph/c6697f81f68f3eeddc4cfa6e742dd7ab
  • MariaAntonina Autorytet
    Postów: 1524 2102

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny .. czy mozecie zerknąc na moj wykres .. program nie zaznaczył jeszcze owu.. bo pewnie brak poprzednich temp.. ( zmieniłam termometr z rtęciowego na elektroniczny ) To mój 8 cykl w rocznych staraniach.. z przerwą na 9 tyg ciąży w wrzesień -listopad 2012 ( poronienie)

    aniołek 13.11.2012 r.

    GUSTAW 15.04.2014 r. Godz..10.12 waga 3730 miara 56 cc-39 tydzien.

    Ciąża trwała od 15.07.2013 do 15.04.2014. 274 dni.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mariaantonina program dopiero zaznacza owu po 3 dniach wyzszych temperatur.

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co myślicie o moim wykresie ?
    https://ovufriend.pl/graph/a8565a9e870565687f2366a5904708f6

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny co sądzicie o moim wykresie? była owu czy nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka24 no wykres nie wyglada najlepiej. ja sie do konca nie znam bo na ovu jestem dopiero drugi cykl ale juz sie naogladalam sporo wykresow i moim zdaniem moze to był cykl bezowulacyjny.

  • Alice Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 3 czerwca 2013, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b5dcb5b2e20fbe99b3b5b966a3630719.png

    czy ktoś jest w stanie powiedziec cos mądrego na temat mojego kolejnego idiotycznego wykresu jestem po sluzie plodnym temp w gore a ovu nie wyznacza ovu...

    Brak równowagi zasiewa ferment duży..
    Słońce i tak musi wyjść po burzy!
    Promień osuszy, wilgoć poleci w eter...
    Jak gorzej być nie może, na pewno będzie lepiej!!
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend nie wyznaczył owu, bo temperatura jeszcze nie wskazuje na to, że owulacja była.

  • Alice Debiutantka
    Postów: 14 1

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak tylko jak tak patrze na inne wykresy to ledwo widać tam ovulacje a jednak ovu ją wyznacza au mnie widać spadek i że idzie w górę a nic...
    chyba posiadanie premium nie ma na to wpływu ?

    Brak równowagi zasiewa ferment duży..
    Słońce i tak musi wyjść po burzy!
    Promień osuszy, wilgoć poleci w eter...
    Jak gorzej być nie może, na pewno będzie lepiej!!
  • Kalia Autorytet
    Postów: 474 397

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, mi wreszcie program zaznaczył owu linią ciągłą. Ucieszyłam się bo w tym cyklu nawet było owocnie w serduszka. Alice ja musiałam parę dni po trzech skokach czekać na zaznaczenie. Także się nie martw i zaczekaj. M_d_f a co tam u Ciebie słychać, jak samopoczucie?

    67c2ed2af91c0977019f84adfc6b85dd.png

    6dc6f14bbc.png
    Ciąża bliźniacza, córka i syn <3 <3
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alice - ovufriend często wyznacza owulację przerywaną linią, tzn. że w danym dniu pewne oznaki na nią wskazują, np. śluz i szyjka, ale nie jest ona potwierdzona 3 wyższymi temperaturami, taką linię najlepiej ignorować :P - później dziewczyny piszą posty, czemu ovu wyznaczył tak, a przecież coś tam coś, i nie patrzą, że to przerywana linia dopiero. I możliwe, że jak nie masz konta premium, to owu nie analizuje aż tak dogłębnie wykresu i wyznacza owulację dopiero, jak temperatura na to wskazuje. Ale to tylko moje przypuszczenia :)

    @Kalia - dzisiaj zaliczyłam pawia pierwszego, a myślałam, że już mnie ta przyjemność ominie :) Wczoraj pierwszy raz widziałam małego kosmitę z wielką głową i bijącym sercem - niesamowite ;)

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy na podstawie mojego wykresu można już stwierdzić czy doszło do implantacji? Potrzebuję pilnie wiedzieć czy jestem w ciąży czy nie (antybiotyki) i chciałam wybrać się jutro na bete, ale nie wiem czy czasem nie jest za wcześnie?

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz nie da się określić implantacji na podstawie wykresu, można tylko przypuszczać, że jak był spadek temperatury np. to wtedy była implantacja, ale na 100%, to się tego nie da stwierdzić. Teraz albo jesteś w ciąży, albo nie. Jeżeli masz brać antybiotyki, to powinnaś poinformować lekarza, że możliwe, że jesteś w ciąży, a on powinien ci dobrać takie, które będą bezpieczne. Ale jak bardzo chcesz to możesz się wybrać na tę betę, 8 dpo powinna już coś wykazać, ale jak nie wykaże, to nie znaczy, że na pewno w ciąży nie jesteś, więc to i tak trochę bez sensu...

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    A ja chciałam zapytać, czy mimo skoku temperatury mozliwy jest cykl bezowulacyjny? Niestety sluzu było bardzo mało i nie bylam w stanie go ocenić, więc nie pisalam wcale...

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 769

    Wysłany: 4 czerwca 2013, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest coś takiego możliwe, a nazywa się zespołem LUF.

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ