X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie moja endokrynolog jest taka, że mówi za dużo i wiecznie pesymistycznie także tak źle tak nie dobrze ;)
    Musi być w tym samym? Kurde też o tym myślałam, ale to moje jest jutro nieczynne i on wysłał mnie do innego.. W swoim mogłabym dopiero zrobić w poniedziałek ale to będą 4 dni.. Teraz nie wiem.. Hmm.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    No właśnie moja endokrynolog jest taka, że mówi za dużo i wiecznie pesymistycznie także tak źle tak nie dobrze ;)
    Musi być w tym samym? Kurde też o tym myślałam, ale to moje jest jutro nieczynne i on wysłał mnie do innego.. W swoim mogłabym dopiero zrobić w poniedziałek ale to będą 4 dni.. Teraz nie wiem.. Hmm.
    Tak musi być w tym samym bo czasami co laboratorium to inne wartości. Przy wyniku bety z boku powinnaś mieć normy dla poszczególnego tygodnia ciąży.

    Kotek90 o której masz lekarza?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    No właśnie moja endokrynolog jest taka, że mówi za dużo i wiecznie pesymistycznie także tak źle tak nie dobrze ;)
    Musi być w tym samym? Kurde też o tym myślałam, ale to moje jest jutro nieczynne i on wysłał mnie do innego.. W swoim mogłabym dopiero zrobić w poniedziałek ale to będą 4 dni.. Teraz nie wiem.. Hmm.
    Możesz zrobić w innym, ale wtedy nie możesz wyniku porównywać z tym co masz, bo każde laboratorium pracuje na innych odczynnikach i ma różne normy. Jeśli chodzi o betę ma to duże znaczenie. Nie wiem co Ci doradzić. Może zrób jutro, ale nie sugeruj się bardzo tym wynikiem, najwyżej w poniedziałek zrobisz jeszcze raz w tym samym labo co jutro i porównasz wynik z soboty i z poniedziałku. Beta aż tak droga nie jest.

    Girl właśnie czekam w kolejce. Jak będę po, to Wam napiszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 17:31

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, daj znać po wizycie jak u Ciebie :)
    Tak zrobię, skoro kazał jutro jechać to musiał wiedzieć, że gdzie indziej te poprzednie robiłam, a przynajmniej coś będę wiedzieć, coś się już dowiem.. No trudno.. :)

    Kotek90 lubi tę wiadomość

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 maja 2019, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Trzymam kciuki, daj znać po wizycie jak u Ciebie :)
    Tak zrobię, skoro kazał jutro jechać to musiał wiedzieć, że gdzie indziej te poprzednie robiłam, a przynajmniej coś będę wiedzieć, coś się już dowiem.. No trudno.. :)
    No jedynie taka opcja ci zostaje jak pisze kotek

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 31 maja 2019, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po. Są dwa pecherzyki dalej, z czego jeden owulacyjny a drugi się zmniejszył. Endometrium cieniutkie, bo tylko 5, więc chyba będzie mnie czekać stymulacja. Zatuszuje mam zrobić jeszcze proga i estrogen. No i testy dobrze pokazują, że jestem przed owulką, więc wstrzymam się jeszcze z tym dupkiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 18:26

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 31 maja 2019, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak jak nie miałaś owu to poczekaj do skoku. Spróbujcie działać może mimo wszystko się uda

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 31 maja 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    No tak jak nie miałaś owu to poczekaj do skoku. Spróbujcie działać może mimo wszystko się uda
    Nie mogę, mój pan jutro bada nasienie.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Nami Ekspertka
    Postów: 188 136

    Wysłany: 31 maja 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie jest wcale jakaś mega mała beta w 13dpo... ten lekarz jakiś dziwny.. takie rzeczy mówić. Liczy się przyrost a nie stan początkowy. A to normlan3 że jeszcze nic nie widać

    Girl25 lubi tę wiadomość

    Haschimoto.niedoczynność tarczycy
    7cs szczesliwy
    ❤Hania 🧡 Franek
    h84f2n0aftn3jvsb.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 31 maja 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Nie mogę, mój pan jutro bada nasienie.
    Ale skoro przed owulacja, a badanie będzie badał jutro to wszystko przed Wami :) bo później już chyba można, tak?

  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 31 maja 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nami wrote:
    To nie jest wcale jakaś mega mała beta w 13dpo... ten lekarz jakiś dziwny.. takie rzeczy mówić. Liczy się przyrost a nie stan początkowy. A to normlan3 że jeszcze nic nie widać
    AA on to nawet nie chciał chyba słychać.. Spytał tylko kiedy ostatnia miesiączka i ile trwają cykle, nawet nie chciał sprawdzić mimo, że miałam wykres ze sobą, mówiłam, że sumiennie mierze temperaturę cały czas itd.. No nic jutro będę badać, potem ewentualnie po niedzieli i zobaczymy co czas pokaże :)

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 31 maja 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Ale skoro przed owulacja, a badanie będzie badał jutro to wszystko przed Wami :) bo później już chyba można, tak?
    Później można, ale nasienie już trochę gorszej jakości jest.
    A co do lekarzy, to mało który patrzy na temperaturę i wykresy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 22:07

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie dalej tzn znowu zaczyna boleć pachwiny prawa :/ nie wiem co jest grane.... Przy dłuższym chodzeniu chociaż wczoraj jeszcze dłużej chodziłam i nic mi nie było. To jest takie co jakiś czas na chwilę boli tak że nie dam rady chodzić a potem przechodzi i jest ok w miarę

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Dziewczyny mnie dalej tzn znowu zaczyna boleć pachwiny prawa :/ nie wiem co jest grane.... Przy dłuższym chodzeniu chociaż wczoraj jeszcze dłużej chodziłam i nic mi nie było. To jest takie co jakiś czas na chwilę boli tak że nie dam rady chodzić a potem przechodzi i jest ok w miarę
    A jesteś przed miesiączką? Pewnie tak Ci się akurat przytrafiło i może to nic złego, ale jak będzie Ci się to powtarzać, to zrób sobie badania na endometriozę.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jestem. Gdzieś za tydzień powinnam dostać chociaz w głowie nadzieja jest ze nie przyjdzie :p.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Tak jestem. Gdzieś za tydzień powinnam dostać chociaz w głowie nadzieja jest ze nie przyjdzie :p.
    Koniecznie daj znać :) a jak temperatury?
    A u mnie dziewczyny chyba test na cierpliwość 😁 byłam dzisiaj na badaniu beta przy czym Pani mi oznajmila, że najwcześniej wynik będę miała online w poniedziałek po 20:00 🙄🤷‍♀️ masakra, ale nie miałam przecież wyjścia skoro kazał zrobić po 48 godzinach, no trudno.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Koniecznie daj znać :) a jak temperatury?
    A u mnie dziewczyny chyba test na cierpliwość 😁 byłam dzisiaj na badaniu beta przy czym Pani mi oznajmila, że najwcześniej wynik będę miała online w poniedziałek po 20:00 🙄🤷‍♀️ masakra, ale nie miałam przecież wyjścia skoro kazał zrobić po 48 godzinach, no trudno.
    Nie wiem nie mierze od paru dni żeby mieć spokojna głowę i nie myslec za dużo 😁

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anita92222 wrote:
    Koniecznie daj znać :) a jak temperatury?
    A u mnie dziewczyny chyba test na cierpliwość 😁 byłam dzisiaj na badaniu beta przy czym Pani mi oznajmila, że najwcześniej wynik będę miała online w poniedziałek po 20:00 🙄🤷‍♀️ masakra, ale nie miałam przecież wyjścia skoro kazał zrobić po 48 godzinach, no trudno.
    O matko, ale długo, idź od razu w poniedziałek i zrób następną żebyś miała do czego porównać.

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • anita92222 Ekspertka
    Postów: 205 81

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byłam w szoku.. Tłumaczyła mi, że oni to muszą wysłać do Bielska-Białej, bo u nich tego nie robią, z resztą w mojej miejscowości tak samo, nie robią na miejscu tylko jak np. Zrobię w poniedziałek rano to będę mieć na wtorek po południu ;)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 ale u mnie to na pewno nie endometrioza.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ