X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Ja zalatana,ale zaglądam do Was i kciuki za Was wciąż trzymam!

    U mnie kolejny spadek,brzuch juz boli porządnie,także lada moment rozpoczne nowy cykl :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka przykro mi... nirstety temperaturka sama za siebie mowi... ale im szybciej sie zacznie tym szybciej bedziesz mogla ddzialac ;)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierko, wielka szkoda, ale tak jak ciri mówi. Za chwilę znów będziecie mogli działać :) Nowy cykl=nowe szanse :)

    ciri22, Maxima, Skierka lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez juz bym chciala wtorek/srode... strasznie dlugi ten cykl i tak mi sie ciagnie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny tak przeglądałam te Wasze wykresy i się uczę dopiero i tak porównuję swój do Waszych. I mam kilka pytań. Tak jak zawsze mówię, ja wiem że każda z nas jest inna, ale.. i tak się spytam. ;) Jeśli mam cykle 30 dniowe (dziś powinna zawitać u mnie @) a z tego co wyznaczyło mi ovu owulację mija 9 dpo to możliwe, żeby dostała okres? Jak czytalam w google to od owulacji do okresu jest np około 12 dni. To możliwe, żeby wydłużył mi się cykl? Czy może owulację mogłam mieć wcześniej. Może chaotycznie się dopytuje, ale pomóżcie mi zinterpretować mój wykres. Przyznaję się nie znam się na tym i mierzę pierwszy raz ;) tzn mierzyłam już kiedyś jak podejrzewałam, że jestem w ciąży i w niej byłam to wtedy miałam wahania temp ok. 37,2 i ciut wyżej .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ale wtedy masz za krotka fl. I powinnas udac sie do lekarza bo mozesz miec problemy z zajsciem w ciaze. Powinna byc dluzsza niz 10dni. Temperatura moze spasc nawet jak juz krwawienie sie zacznie.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa czyli po prostu jak dostanę okres za 2 dni, wtedy będzie więcej niż 10 dni. To wtedy już będzie wszystko w normie? I po prostu mógł mi się cykl wydłużyć? Po poronieniu w ogóle nie mogę dojść do ładu ze swoim organizmem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to tez mozliwe ze masz owulacje pozniej albo wbogole jej nie masz i tez ta krotka faza fl moze byc spowodowana poronieniem. To dopiero 3 cykl po poronieniu? Jesli tak to ma prawo tak byc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak właśnie kończy mi się drugi cykl i czekam na 3 . w takim razie dziękuje za udzielnie mi pomocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko spoko ale obserwuj sie bo jesli fl jest krotsza niz 10 to moga byc potrzebne leki ;)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuje i wezmę to sobie pod uwagę ;) wcześniej na to nie zwracałam uwagi, ale teraz będę to obserwować

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 maja 2015, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri mądrze prawi :)

    Paulette, Maxima lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja postanowilam do lipca pije ziola i mierze temp. a pozniej wakacjie relaks i niech sie dziele wola nieba.Zakupie jeszcze gel conceive plus. Po CLO nie mam zbytnio sluzu. Wczoraj na papieze ledwo bylo troche galarety.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za mnie kciuki trzymajcie. Dzis mam delikatne plamienie. Moze implantacja...

    Paulette, Maxima, littleladybird lubią tę wiadomość

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję Wam. Ogólnie jestem wściekła i nic mnie nie pociesza, no ale żyć trzeba....Najbardziej mnie wkurza,że tempka spadła, ale @ wciąż nie ma. Tak to bym mogła iść sprawdzić już prolaktynę kolejny raz...

    Maxima ja tez myślę nad tym żelem. Trzy cykle temu miałam ładny śluz w trakcie owulki, a odkąd działamy (czyli dwa cykle) to sucho....nie rozumiem tego. Aż taki zbieg okoliczności,że te dwa cykle jakieś nie halo? :O

    Paulette ja nie poroniłam, ale moja córeczka odeszła w 29tc i miałam cc. Od czasu tego porodu nie moge dojśc do ładu z cyklami, a minęło już 8 miesięcy :/ Każdy ma inna długość i nie zapowiada się,żeby miał być lepiej :(


    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 13 maja 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Dziewczyny dziękuję Wam. Ogólnie jestem wściekła i nic mnie nie pociesza, no ale żyć trzeba....Najbardziej mnie wkurza,że tempka spadła, ale @ wciąż nie ma. Tak to bym mogła iść sprawdzić już prolaktynę kolejny raz...

    Maxima ja tez myślę nad tym żelem. Trzy cykle temu miałam ładny śluz w trakcie owulki, a odkąd działamy (czyli dwa cykle) to sucho....nie rozumiem tego. Aż taki zbieg okoliczności,że te dwa cykle jakieś nie halo? :O

    Paulette ja nie poroniłam, ale moja córeczka odeszła w 29tc i miałam cc. Od czasu tego porodu nie moge dojśc do ładu z cyklami, a minęło już 8 miesięcy :/ Każdy ma inna długość i nie zapowiada się,żeby miał być lepiej :(


    Przykro mi z powodu Twojej coreczki. Ja tez zawsze mam humor do niczego jak @ przychodzi. To co kupujemy zele ? ;)

    CIRI obys miala racje i zielono Ci bylo ;)

    ciri22, Skierka lubią tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima dziękuję :* Ja jutro zamawiam żel. Z jednej strony chciałabym próbować dalej bez wspomagania, ale z drugiej mam wrażenie,że samo się nie stanie...ehhh.....

    Oglądam wykresy w galerii i znalazłam kilka, gdzie był spadek, a mimo to później ciąża....nienawidzę siebie za takie chore łudzenie się :(

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Maxima dziękuję :* Ja jutro zamawiam żel. Z jednej strony chciałabym próbować dalej bez wspomagania, ale z drugiej mam wrażenie,że samo się nie stanie...ehhh.....

    Oglądam wykresy w galerii i znalazłam kilka, gdzie był spadek, a mimo to później ciąża....nienawidzę siebie za takie chore łudzenie się :(
    Bedzie dobrze nie martw sie :) zobaczysz jutro czy bedzie skok :)

    Skierka lubi tę wiadomość

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, przykro mi z powodu córeczki :(

    Ciri, trzymam kciuki! :)

    Ja jestem ciekawa, czy jutro wzrost, czy spadek, na razie wszystko na równi, ale spadek też nie byłby martwiący, bo będzie jutro 8 dpo.

    Gorzej, że mnie brzuch pobolewa na @, którą miałam dostać niby jutro, a teraz to 20tego..

    Dziewczyny, a nie lepiej Wam robić glutek z siemienia lnianego? Naturalna metoda i ponoć skuteczna :)

    No i też picie dużej ilości wody, OF ostatnio podpowiedziało :) Ja piję b. dużo wody i widzę, że ten śluz płodny jest naprawdę niezły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2015, 17:20

    Maxima, Skierka lubią tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Maxima dziękuję :* Ja jutro zamawiam żel. Z jednej strony chciałabym próbować dalej bez wspomagania, ale z drugiej mam wrażenie,że samo się nie stanie...ehhh.....

    Oglądam wykresy w galerii i znalazłam kilka, gdzie był spadek, a mimo to później ciąża....nienawidzę siebie za takie chore łudzenie się :(
    Od kilku dni oglądam wykresy i coraz czesciej lapie sie na tym, ze objawy sobie ubzduralam. Choc od kilku dni mam bole i skurcze a jeszcze niemal tydzień do miesiączki...

    Skierka lubi tę wiadomość

‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ