X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma po co. Jeszcze nic nie boli ale w srode mnie zaleje.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, Picja okresu jeszcze nie ma,piłka w grze ;) &&&&&&&&&

    Liskova gdzieś Ty?

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wierze w to. Juz mnie nic nie boli drug dzien. Troszcze wczoraj cycki dawaly o sobie znac ale to nie porownywalne bylo do piatku.

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj mnie koleżanka zapytała jakim termometrem mierze tempke bo jakiś ten mój wykres teraz płaski :/ No i dumam nad tym...Myślałam,że to dobrze, że większych wahań temp nie mam. Termometr geon, kupiony specjalnie do tego celu, z dwoma mijscami po przecinku. Jestem bardzo skrupulatna. Mierze w pochwie....co wy na to?

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie pobolewa podbrzusze i wkręcam sobie, że to fasol mości się w macicy :/ głupia jestem, ale nie potrafię pozbyć się tych myśli. W sobotę testuję, a do tego czasu zdążę sobie więcej objawów wkręcić :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Dziewczyny wczoraj mnie koleżanka zapytała jakim termometrem mierze tempke bo jakiś ten mój wykres teraz płaski :/ No i dumam nad tym...Myślałam,że to dobrze, że większych wahań temp nie mam. Termometr geon, kupiony specjalnie do tego celu, z dwoma mijscami po przecinku. Jestem bardzo skrupulatna. Mierze w pochwie....co wy na to?
    Ja zaczęłam się zastanawiać nad powrotem do mierzenia w pochwie :D Tempki są ponoć bardziej stabilne i nie ma dużych wahań. Ja myślę, że w Twoim przypadku nie ma się czym martwić :) Wahania są, bardzo delikatne, ale są :) Ważne, żeby był ładny skok, a taki jeśli dobrze pamiętam ostatnio miałaś, prawda?

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzo. Ja juz nie mam zludzen...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Dziewczyny wczoraj mnie koleżanka zapytała jakim termometrem mierze tempke bo jakiś ten mój wykres teraz płaski :/ No i dumam nad tym...Myślałam,że to dobrze, że większych wahań temp nie mam. Termometr geon, kupiony specjalnie do tego celu, z dwoma mijscami po przecinku. Jestem bardzo skrupulatna. Mierze w pochwie....co wy na to?
    Spojrz na moj tez wahan nie bylo ;)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka, ja mam Kardioline z 2 miejscami po przecinku.

    Dziewczyny, bety nie mam... Co za babsko okropne w tej przychodni.

    Jak byłam w sobotę, to była świetna babeczka, wzięła nr ode mnie i powiedziała, że jak będą wyniki do 12:00, to zadzwoni, a jak nie, to widocznie lab się nie wyrobiło. Nie zadzwoniła, więc stwierdziłam, że zadzwonię dzisiaj z rana i an dzień dobry dostałam opieprz nie z tej ziemi, że co ja sobie myślę, że mi przez telefon wynik podadzą, żeprzecież ochrona danych osobowych itd. Więc mówię, że babka z soboty mówiła, że mi poda przez tel, więc myślałam, że jak zadzwonię dziś, to mi podadzą. Ale nie...

    A nie wiem, czy dam radę podjechać po pracy, bo pracuję do 15:00, a muszę podjechać jeszcze do drugiego biura po paczkę (sukienki na wesele zamówiłam), a potem do mamy miałam jechać poprzymierzać i pogadać, a na 17:15 mam do endokrynologa, czyli od mamy muszę wyjść tak o 16:30..

    Lab jest w centrum, średni dojazd, nie ma gdzie zaparkować, no nie wiem czy sie wyrobię...
    Ale chyba w takim razie oleję sukienki (przymierzę jutro), a pojadę po betę. Przydałoby mi się dzisiaj/jutro betę powtórzyć, żeby zobaczyć przyrost.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh, co za babsko :/ ale co się odwlecze to nie uciecze :) bądź spokojna <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie brazowy sluz... wiec okres idzie...

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    A mnie pobolewa podbrzusze i wkręcam sobie, że to fasol mości się w macicy :/ głupia jestem, ale nie potrafię pozbyć się tych myśli. W sobotę testuję, a do tego czasu zdążę sobie więcej objawów wkręcić :P

    Oby, oby to na fasolke :D
    LISKOVA ale ladny suwaczek. My tez taki chcemy ....

    littleladybird lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Maxima :) Co ma być to będzie. Będzie fasol to super. Nie będzie fasola, to będę mogła zrobić resztę badań i dowiem się czy faktycznie mam PCO/PCOS.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird w zeszłym cyklu miałam skok,tylko tempki drugiej fazy były marne.

    Ciri będziesz robiła jakieś badania w tym cyklu jeśli to faktycznie @? patrzyłam na Twoj wykres i jednak te temperatury troszkę się różniły. U mnie faktycznie linia prawie prosta :/ Sama nie wiem,czy to dobrze,czy źle?

    Liskova no bez sensu! Wystarczyło spytać kilka danych i bez problemu by potwierdzili Twoją tożsamość.

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird ja juz tyle razy byłam w ciążyi tyle razy się starałam,a i tak teraz od tych dwóch cykli nakręcam się strasznie. Ot,taka głupia jestem :P

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Ladybird w zeszłym cyklu miałam skok,tylko tempki drugiej fazy były marne.

    Ciri będziesz robiła jakieś badania w tym cyklu jeśli to faktycznie @? patrzyłam na Twoj wykres i jednak te temperatury troszkę się różniły. U mnie faktycznie linia prawie prosta :/ Sama nie wiem,czy to dobrze,czy źle?

    Ja to bym chciała, żeby mój wykres był bardziej płaski i się zastanawiam czy to w porządku, że mam takie wahania w I fazie?
    Skierka wrote:
    Ladybird ja juz tyle razy byłam w ciążyi tyle razy się starałam,a i tak teraz od tych dwóch cykli nakręcam się strasznie. Ot,taka głupia jestem :P

    To nie jestem sama :P

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird haha...i tak źle i tak nie dobrze :P

    Ja właśnie jadę oddać krew na prolaktynę,a w czwartek pójdę do mojego GP,bo miałam w zeszłym tygodniu masę badań z krwi ( zlecone od gastroenterologa jeszcze w związku z poprzednią ciążą). Odbiorę wszystkie wyniki razem.

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Liskova no bez sensu! Wystarczyło spytać kilka danych i bez problemu by potwierdzili Twoją tożsamość.
    No raczej!

    Po pierwsze - no tak każdy prosto z ulicy dzwoni akurat do TEGO laboratorium, zna moje imię, nazwisko, wie jakie robiłam badania i kiedy i dzwoni o wynik zapytać.

    Po drugie, wystarczyło spytać o PESEL i adres.. Sorry, ale też nie każdy z ulicy zna mój PESEL.

    Spotykam się z odmową podania wyniku przez telefon, jak coś jest nie tak, wtedy pada info - proszę przyjechać, lekarz z panią porozmawia.


    No i.... teraz sobie wkręcam, że beta wyszła niska i jednak nie jestem w ciąży i dlatego mi nie chciała podać... Oszaleję tu do 15:00.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba na razie nie bede robic badan... poczekam jeszcze te dwa cykle a potem lekarz i badania...

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 18 maja 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my razem z Toba oszalejemy.

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ