X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CIRI to wyglda dzisiaj na @ :(
    PICJA tez :( Ale to nic zaczniecie razem :D
    My z SKIERKA a Wy razem, zobaczymy ktora grupa bedzie 1-sza ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 07:12

    Skierka lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo raczej tak ale jakos na to po mnie splywa. Musze usiasc i zastanowic sie jakie wspomagacze kupic...

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 21 maja 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri, faktycznie @ idzie :(

    Picja, widzę że u Ciebie też :(

    Skierka, oby żel zadziałał właściwie :)

    Little, a co to za wzrościk u Ciebie?

    Ja też mam ochotę, ale na razie przymusowy celibat, może jutro już będziemy mogli :D

    Skierka lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)

    Likskova, dzisiaj u mnie jednak spadek i nie wiem o co chodzi. Mam tylko nadzieję, że @ przyjdzie szybko i zrobię w końcu resztę badań :)

    Jak się czujesz?

    Ciri, Picja @ już puka do Was, prawda? Mam nadzieję, ze u mnie tez już jest za rogiem :)

    Maxima, Skierka niech Wam się uda z tym żelem :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Little, aaa faktycznie, ten skok był wczoraj, patrzyłam zanim dodałaś tempkę :)

    Czuję się dobrze, tylko popołudniami zmęczenie ogromne. Nie robię w domu NIC, nie gotuję, nie piorę, nie sprzątam, nie robię zakupów.. Ale muszę coś ogarnąć, bo ileż można.

    Wczoraj mocno ciągnął mnie brzuch na @, ale niby wczoraj miałam dostać, więc to dlatego, gin mnie uprzedzała że tak może być i żeby w tych dniach nie uprawiać seksu.

    Ale wyleżałam się porządnie wczoraj i dzisiaj już okej. Objawów jakichkolwiek brak ;)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No powinna być.zawsze 29 dni a dzis juz 33. A lutka odstawiona juz dawno:(. Teraz to sie boje torbieli czy cos...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri przynajmniej ma plamienie a ja niesamowite ilości....plodnego sluzu

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Little, aaa faktycznie, ten skok był wczoraj, patrzyłam zanim dodałaś tempkę :)

    Czuję się dobrze, tylko popołudniami zmęczenie ogromne. Nie robię w domu NIC, nie gotuję, nie piorę, nie sprzątam, nie robię zakupów.. Ale muszę coś ogarnąć, bo ileż można.

    Wczoraj mocno ciągnął mnie brzuch na @, ale niby wczoraj miałam dostać, więc to dlatego, gin mnie uprzedzała że tak może być i żeby w tych dniach nie uprawiać seksu.

    Ale wyleżałam się porządnie wczoraj i dzisiaj już okej. Objawów jakichkolwiek brak ;)
    Odpoczywaj ile się da, później będziesz dźwigać brzuszek, a po porodzie będziesz marzyć o chwili snu, bo maleństwo nie da Ci spać :P samych przyjemności Ci życzę :)
    Picja wrote:
    Ciri przynajmniej ma plamienie a ja niesamowite ilości....plodnego sluzu
    Płodny śluz to też ponoć na @, estrogeny rosną i za ich sprawą znów pojawia się płodny śluz.

    Liskova lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam okres:D!

    littleladybird, Liskova, Maxima, ciri22 lubią tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Landryneczka :)

    Może cykl jest bezowulacyjny? Albo masz niski progesteron. Badałaś może? Twój wykres jest bardzo podobny do mojego.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 10:54

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 21 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka, wygląda na bezowulacyjny.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PICJA no to START do dziela ;)

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakos tak sie odstresowalam teraz:). W tym cyklu podwojna dawka clo i dieta niskoweglowodanowa.pycha!

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    W tym cyklu nie badałam progesteronu. Owulację myślałam że będę miała koło 17-22dc a tutaj nic. Ech... Faktycznie mamy podobne wykresy
    Liskova dzięki za odp ;)
    w lutym miałam owulkę w 26dc
    Więc może jesteś jeszcze przed owulką :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Mam okres:D!
    Kurde zazdroszcze a ze mnie nic nie leci...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie,
    nie powiem, że jestem nowa, bo zaglądam tu już chyba z 10 miesięcy ale dopiero się przełamałam by coś naskrobać :)
    Mam do Was prośbę, pomożecie mi z interpretacją moje wykresu? Bardzo wolniutko wzrasta mi tempka po spadku i nie wiem czy może oznaczać to, że owulacja się odbyła? Nie zanotowałam super extra śluzu płodnego, jedynie śluz kremowy, czasem z domieszką śluzu rozciągliwego, ale naprawdę może z raz dziennie przez 3 dni (w dniach 15-17). Zaczynam już powoli głupieć :)



    https://ovufriend.pl/graph/307999fb7fd627781612345ad4d19cde

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Namida :)
    Wygląda jak bezowulacyjny. Chyba że ciałko żółte u Ciebie nie domaga i nie produkuje progesteronu, który jest odpowiedzialny za wyższa tempkę. A teraz tempka rośnie od luteiny.

    Miałaś potwierdzoną owulację monitoringiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 11:25

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird ja generalnie mam badania ok, ale strasznie długie cykle (Bóg jeden wie czemu) po 40-60 dni i od 3mcy biorę luteinę na regulację. Wcześniej ładnie temperatura mi skakała a tu taki psikus. Jak byłam na monitoringu to nie było widać jajeczka ale lekarz i tak mimo wszystko kazała mi wziąć tą luteinę od 16 dc. Myślisz, że właśnie wiedziała, że będzie bezowulacyjny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyłam teraz na papierze, trochę rozciągliwego, płodnego śluzu i nie wiem co sądzić. A jak luteina teraz mi wszystko zepsuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest taka szansa. Jak nie bylo owulacji to w 16 dniu jak wzielas (a mowisz ze masz dlugie cykle czyli owulacja tez jest pozniej) mogli Ci owu zablokowac. ;/

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ