X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze go przyciśnij i wyciśnij z niego wszystko co ma :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo juz mu powiedzial ze jak bedzir tylko marudzil na brak dziecka a nie bedzie dzialal to normalnie krzywde mu zrobie...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko czasem mu czegoś w złości nie urywaj bo z dzieci nici będą :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z kolei w tym cyklu ograniczę współżycie. Bo może za często jest w moim przypadku i "wypstrykamy" się przed owulacją? Zmienię taktykę i zobaczymy:. Chociaż z drugiej strony jeśli mój maż ma fajne wyniki- to chyba nie trzeba się oszczędzać. Sama nie wiem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czasem mu mowie ze nim bede bo jest kochany ale dziecko to sobie z kims innym zrobie ;p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Ja z kolei w tym cyklu ograniczę współżycie. Bo może za często jest w moim przypadku i "wypstrykamy" się przed owulacją? Zmienię taktykę i zobaczymy:. Chociaż z drugiej strony jeśli mój maż ma fajne wyniki- to chyba nie trzeba się oszczędzać. Sama nie wiem...
    Niby wtedy nie trzeba ale wy jak czesto seksik?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam z kolei "problem" e drugą stronę- bo im większy staż tym częściej hahaha i czasem mam go "dość" :P
    Ciri- prawie codziennie kilka razy, chyba że w pracy mam duzo roboty albo papierologia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 14:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kilka razy dizennie moze byc za duzo ale raz dziennie spoko. Bo przy kilku to nie ma opcji zeby sie nowe plemniczki naprodukowaly. To spasujcie do raz dziennie w okresie owulacyjnym tak na 3-4 dni. A reszta jak chcecie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu zmiana taktyki i tak właśnie zrobimy a skoro mam owulację ok. 18 dnia to nawet myślałam, żeby się np. od 10 do 15-16 dnia całkowicie wstrzymać. Ale z drugiej strony czy nie będziemy sfrustrowani czy coś. Tak przynajniej sie nie czuje, że na żądanie w owulację. Tylko, gdy oglądam wykresy- widzę, że wiele dziewczyn dość mało ma serduszek i se własnie wtedy udaje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie calkiem nie ma co sie wstrzymywac. Szczegolnie ze najlepszej jakosci plemniczki sa takie co maja 3-4 dni. Wiec jak dluzej to juz sa "stare" trzeba po prostu sie wstrzelic. Ale jak macie wysokie libido to po co az tak sie wstrzymywac. Najwyzej jak masz owu ok 18 dnia cyklu to od 12 czy 13 co drugi dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zrobię, mam nadzieję, że będzie owulacja w tym miesiącu:(. Że mi nie przestymuluje ta podwójna dawka. Ale najbardziej muszę powalczyć o endometrium. Zawsze cienkie a po 2 x CLo to wogóle będzie kiszka. Zostaje mi wińsko, bo orzechy mi strasznie szkodzą, nawet jak ze skórek obiorę i zjem z czymś to mi staja na żołądku okropnie:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nad endo tez musze popracowac bo mam okresy z samej krwi ale bez blony ;/ takie mialam dwa ostatnie... Ciekawe jak teraz bedzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak jakaś alkoholiczka sobie z rana "chlapnęłam" wino czerwone i wieczorem jeszcze raz- może coś da:). Sąsiadka wpadła na chwilę- sie spojrzała na butelke i kieliszek o 7 rano i myśli chyba, że mam jakies problemy rodzinne:P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 14:50

    Liskova, Maxima lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie lubie wina... Ale chyba sie przemoge..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja nie lubie wina... Ale chyba sie przemoge..
    Ja zatykam nos i chlup- bo ja ogólnie niealkoholowa jestem i ostatnio to na ślubie piłam szmpana bezalkoholowego:P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak jak ka. Ja lubie piwo ;p

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu ruch dziś :)

    Maxima pisz wrażenia po użyciu żelu ;) U mnie na razie cisza z serduszkowaniem, bo my będziemy polować na złoty strzał jak przy synku i Kaji :P

    Liskova życzę Ci samych przyjemnych objawów w postaci rosnącego brzuszka. Reszta niech Cię omija szerokim łukiem kochana ;)

    Picja powodzenia! :)

    Namida lekarz który zaleca picie luteiny bez potwierdzonej owulacji nie jest godny zaufania. Wszedzie piszą,że luteina może blokować owulację i bierze się ją 3 dni po skoku. Porozmawiaj o tym z lekarzem koniecznie ;) Ciri bardzo dobrze pisze :) Jaki masz progesteron 7dpo?

    Ciri rety, ale ten Twój cykl pokręcony? :/ Może spróbuj z costangusem? To ziołowe tabletki i wielu osobom pięknie wyregulowały cykle. Poszperaj w sieci ;) Ja piję kilka dni i czuję się świetnie po nim :)

    Ladybird no oby i Twój cykl się wyklarował. Potrzymam kciuki za to :)



    Dziewczyny najlepiej jest działać po 4 dniach wstrzemięźliwości. Naukowo udowodnione, że taka sperma jest najbardziej wartościowa. Ja tak zaskoczyłam z Marcelem i Kają. Raz w cyklu żeśmy działali (nie mieliśmy jak, bo mąż był w rozjazdach). Na 4 dni przed miał nakaz pozbycia się nadmiaru i po 4 dniach była akcja :) Plemniki muszą dojrzeć,żeby były silne. Takie częste serduszkowanie nie jest ok. Poza czasem płodnym ok, ale poza lepiej się wstrzymać :)






    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 16:25

    Liskova, Maxima lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo to ja tez mialam po 4 dniach bez seksu i o... mam pokrecony cykl dalej bez krwi... :(

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 21 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie rozkecilyscie.
    PICJA na co pomaga picie czerwonego wina ?
    SKIERKA dam znac ale mam zamiar uzywac od nastepnego tyg.bo chyba w nastepnym powinnam miec owulacje.Ty kedy zamierzasz uzyc zelu ?
    CIRI ciekawy ten Twoj cykl bo niewiadomo co dalej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 17:55

    Skierka lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej okres tylko pytanie kiedy :P

‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ