X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam jak popędzić do lekarza w tym tygodniu, zdążyłam wziąć tylko jedną tabletkę. Zastanawiam się wstrzymać. Jedna tabletka chyba nic mi nie namiesza? a jak namiesza? Zaczynam panikować :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja lekarzem nie jestem ale jesli mierzysz temperature to wiem ze dziewczyny dopiero jak maja 4 wyzsza temperature zaczynaja wcinac luteine ;P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to odstawie. A kij tam, co ma być to będzie. Najwyżej zmuszę męża do wzmożonej "aktywności fizycznej" :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja 2015, 12:19

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie czemu lekarz tak kazal brac chyba ze dal ten cykl na straty albo po to zeby dlugosc unormowac. A na owulacjw cos bierzesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 właśnie nic mi na owulację nie przepisała, powiedziała, że nie ma takiej potrzeby. Przepisała luteinę i powiedziała, że jak przez pół roku się nie uda zajść to się do niej zgłosić i "będziemy wtedy myśleć"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i inofolic mi kazała pić 2x dziennie po jednej saszetce, bo rzadko występuje u mnie śluz płodny. Niby ma mi to śluz poprawić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? Kretynka przeciez jesli nie wie kiedy masz owulacje to bez sensu. Bo jesli masz cykle np 35 dni jak ja to ja owulacje mam 23 dc. To wiadomo ze jak wezme 16dc to sobie moge ja zablokowac. Eh. Ja bym zmienila lekarza. Mierzysz temperature?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namida wrote:
    A i inofolic mi kazała pić 2x dziennie po jednej saszetce, bo rzadko występuje u mnie śluz płodny. Niby ma mi to śluz poprawić.
    Podobno to tez na owu dziala. Tak mi sie wydaje... Ale nie njestem pewna.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ma racje, przy długich cyklach i późnej owulce, luteina wzięta za wcześnie blokuje owulację :/
    Przez pół roku z luteiną od 16 dc możecie nie doczekać się ciąży, bo nie będzie owulki. Zmień lekarza. Ja już słyszałam od mojego lekarza "proszę wrócić za pół roku" i już do niego nie poszłam.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja rozumiem opcje za pol roku tak jak u mnie bo lekarz chce miec pewnosc ze oczyscil mi sie organizm po tabletkach ale u Ciebie. To jakas kpina...

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis rano byłam u kolejnego lekarza. Zagaiłam go o teluteinę- że owu mam zawsze między 16 a 19 dniem cyklu i że inny specjalista kazał mi brać od 16 dnia...i ten tez powiedział że nic luteina nie blokuje, bo gdyby tak było, to nie byłoby tabletek wczesnoporonnych tylko by się brało luteine. Swoją droga ja zawsze brałam od 16 i nic mi nie zablokowało...teraz też pęcherzyk pękł...ale dzidzi jak nie było tak nie ma....

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja nowa lekarka powiedziała, że nawet duphaston może zablokować, mimo że to syntetyczny progesteron i działa trochę inaczej niż luteina, ale z tym samym skutkiem.
    Ja myślę, że to zależy od organizmu. U niektórych zablokuje, a u innych nie.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno tam dwa czy trzy sni przed owu nic nie daje ale u niej bylby tydzien i juz moze zablokowax. Ja sluszalam taka opinie. Ze czasem lekarze dziewczyna przepisuja tak na dzien lub dwa przed owu i wtedy spoko ale ttyfzien to za duzo.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bo progesteron naturalnie już wzrasta 2-3 dni przed owu, pomaga w pęknięciu pęcherzyka, ale jak jest go za dużo to blokuje. Tydzień przed to stanowczo za długo.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wrażenie, że lekarze jakoś po macoszemu traktują wykresy....Może to dlatego, że nie liczą na skrupulatność. Sama mam wiele koleżanek, które mierzą temperaturę o którejkolwiek godzinie elektronicznym termometrem do czoła lub ucha;). I traktują to jako kalendarzyk, a potem płacz bo zaszła- i wielkie gderanie, że kalendarzyk się nie sprawdza:).

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahah nie zle...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja lekarka bardzo się ucieszyła, gdy zobaczyła wykresy. Stwierdziła, ze to może dużo pomóc :) i na razie wywnioskowała tylko tyle, ze nie mam owulacji i szukamy przyczyny.

    Jak się nieumiejętnie i nierzetelnie prowadzi obserwacje to tak jest. Chociaż ja uważam, że kalendarzyk jest bardziej pomocny przy planowaniu poczęcia niż odkładaniu. Można mieć 10 cykli takich samych, a w jedenastym się coś poprzestawia i bach! Jest niechciana ciąża :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niechciana... Ja zawsze taka chcialam ;)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chciałam taką z zaskoczenia, ale się nie da niestety :p

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo zobacze. Ja to swojego moze kolo 10dc zaczne przyciskac na seks i moze wyjdzie ;p

‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ