X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co ja ostatnio wyczytałam odnośnie spadków implantacyjnych? (To było w zeszłym cyklu, gdy każda z Was o tym mówiła, a u mnie go nie było, więc szukałam info jak to z nim jest). Ponoć takie coś wcale nie istnieje :O Powiadają,że polowanie na spadek implantacyjny to pogoń za wiatrakami i miejska legenda :/ Znacznie częściej na wykresach ciążowych dochodzi do jak gdyby drugiego skoku. PTC dodatkowo rośnie w fazie lutealnej i utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie przez odpowiednią liczbę dni. Obejrzałam mase wykresów i chyba faktycznie....na prawdę nie wiele widziałam z takim wyraźnym spadkiem. Na bocianie wyczytałam,że takie spadki to niedomoga lutealna :O Nie nadążam już za tym :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to miałam teraz giga spadek, prawie na glebe....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Ciri, zobacz jaka tempka jutro i w piątek i zadecyduj, czy testujesz :)

    Picja, zobaczysz jeszcze co i jak, na razie jest ładnie :)

    Little, a Ty zawsze takie długie cykle masz? Bo też ładna temperatura!

    Ja powtórzyłam betę i jest okej :)

    16.05 492,9
    19.05 2114
    Liskova- szczęściaro:)! Trzymam kciuki. Ja zgłosiłam die do darmowego programu invicty- tego z pierwsza wizyta gratis...i dzwonili a ja nie zdązyłam odebrać.A teraz zajęte i zajęte- oj tam oj tam- i tak pójde na płatną jakby co...Wizyta kosztuje tyle ile u mojego gina- węc pójdę od razu do specjalistów:)

    Liskova lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liskova wrote:
    Ciri, zobacz jaka tempka jutro i w piątek i zadecyduj, czy testujesz :)

    Picja, zobaczysz jeszcze co i jak, na razie jest ładnie :)

    Little, a Ty zawsze takie długie cykle masz? Bo też ładna temperatura!

    Ja powtórzyłam betę i jest okej :)

    16.05 492,9
    19.05 2114

    Ślicznie beta rośnie a razem z nią maleństwo :D

    Cykle mam z reguły dłuższe niż 30 dni, średnio 33-38. A temperatura jest raczej kiepska, cykl bezowulacyjny, chociaż patrząc na to, że prawie od tygodnia mam płodny śluz to może owulka będzie, ale to by oznaczało, że cykl wydłuży mi się o co najmniej tydzień :/

    Liskova lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    A wiecie co ja ostatnio wyczytałam odnośnie spadków implantacyjnych? (To było w zeszłym cyklu, gdy każda z Was o tym mówiła, a u mnie go nie było, więc szukałam info jak to z nim jest). Ponoć takie coś wcale nie istnieje :O Powiadają,że polowanie na spadek implantacyjny to pogoń za wiatrakami i miejska legenda :/ Znacznie częściej na wykresach ciążowych dochodzi do jak gdyby drugiego skoku. PTC dodatkowo rośnie w fazie lutealnej i utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie przez odpowiednią liczbę dni. Obejrzałam mase wykresów i chyba faktycznie....na prawdę nie wiele widziałam z takim wyraźnym spadkiem. Na bocianie wyczytałam,że takie spadki to niedomoga lutealna :O Nie nadążam już za tym :/
    A to bardzo ciekawe :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 20 maja 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ślicznie beta rośnie a razem z nią maleństwo :D

    Cykle mam z reguły dłuższe niż 30 dni, średnio 33-38. A temperatura jest raczej kiepska, cykl bezowulacyjny, chociaż patrząc na to, że prawie od tygodnia mam płodny śluz to może owulka będzie, ale to by oznaczało, że cykl wydłuży mi się o co najmniej tydzień :/
    Właśnie widziałam, że owu nie zaznaczyło i się zastanawiałam czemu tak.. Faktycznie jakby dopiero była, to cykl będzie dłuuuugaśny. Ale to też nie przeszkadza :) Moje cykle średnio po 37 dni (max 46...) więc też szału nie ma.

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owu miałam wyznaczoną w 26dc, ale wczoraj zbadałam progesteron (niby to był 7dpo) i wyszedł 0,89 czyli owulki raczej nie było. Zignorowałam tempkę z dnia 29 i program nie wyznaczył owulki. Wkurzała mnie ta linia na wykresie :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis zwariuje... ja chce okres... :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja dzis zwariuje... ja chce okres... :(

    Doskonale Cię rozumiem :/ Przewrotność losu: jak chcemy żeby @ nie przyszła to przyłazi, a jak już na nią czekamy to się spóźnia :/
    Ciekawe kiedy do mnie przyjdzie.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam do piatku... a potem tescior albo lekarz albo nie wiem co... straszne...

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym, że te spadki implantacyjne nie istnieją, to już wiele razy czytałam....nie wiem ile w tym prawdy, ale faktem jest że jest wiele wykresów ciążowych bez takiego spadku. Są też i ze spadkiem....hmmm......wiecie coś więcej w temacie?

    Liskova mam nadzieję,że Twój maluszek będzie rósł zdrowo, a ciąża nie przyspoży Ci zbyt wielu problemów. Powodzenia kochana!

    Ciri kurcze, rozumiem Cię doskonale. Ja po ostatnim wyniku progesteronu tez juz chciałam tylko dostać okresu :/ Może u Ciebie jednak to nie @? No oby w końcu się wyklarowało!

    Maxima patrz, nie zauważyłam :) Fajnie! Muszę poczytać o tym żelu, bo jeszcze nie zamówiłam i sama nie wiem co brać :/ Za duży wybór :D

    Picja no u Ciebie to mega zagadka ;) Kciuków nie puszczam! Ja mierzę tempki też wieczorami i tak, w fazie niższych mam wieczorami ok 36,7, a w fazie wyższych 37,3 także kto wie, kto wie :P

    Ladybird no przy tym progesteronie to faktycznie owulki jeszcze nie było, ale piłka w grze, także czekamy :)


    Ja jutro idę po wyniki prolaktyny. Robiłam ją w 3 dzień przyjmowania castus agnus. Odkąd go biorę czuję ciągle jajniki. Myślicie,że to dobrze, czy źle? :/

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze dzisiejsza noc jakies zmiany przyniesie...

    Skierka lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka wrote:
    Ladybird no przy tym progesteronie to faktycznie owulki jeszcze nie było, ale piłka w grze, także czekamy :)


    Ja jutro idę po wyniki prolaktyny. Robiłam ją w 3 dzień przyjmowania castus agnus. Odkąd go biorę czuję ciągle jajniki. Myślicie,że to dobrze, czy źle? :/

    Pilka w grze, ale ja chcę @ :)

    Niepokalanek stymuluje owulację, więc to chyba normalne że czujesz jajniki :) chyba sobie też sprawię go od przyszłego cyklu :)

    Skierka lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby tego bylo mal ooo.....chcice mam taką jak stąd do Honolulu!

    Presja czasu, Skierka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Jakby tego bylo mal ooo.....chcice mam taką jak stąd do Honolulu!
    ja bym powiedziala ze to oznaka zblizajacej sie @ ja zawsze wtedy mam taka chcice :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 20 maja 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Picja wrote:
    Jakby tego bylo mal ooo.....chcice mam taką jak stąd do Honolulu!
    Jeśli masz chłopa pod ręką to weź go w obroty :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 20 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybird w sieci znowu też wiele sprzecznych info na temat aagnusa, ale ja trzymam się wersji,że ma wpływ stymulujący na owulację :P Na prawdę....nigdy tak nie czułam jajników poza owulacją :O

    Picja no ja właśnie też mam chcicę zawsze przed @, ale wierzę,że u Ciebie to jednak nie to! Ehhh.....emocje, jak nie wiem :)

    Ciri byle do rana ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 20 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam żel, ale jednak conceive plus. Myślałam nad preseed, ale z szybką dostawą był tylko conceive, a ja mogę mieć owulację już w niedzielę, więc muszę być ubezpieczona :P

    Maxima, littleladybird lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie chciałam pytać jak sie ten drugi sprawdza. Ech...jeszcze sie naczytalam na forach ze od tego, ze sie za szybko weźmie luteine może być torbiel. A jesli to dlatego nie mam wciąż @:(? Mimo odstawienia luteiny niemal tydzień temu?

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 21 maja 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SKIERKA bedziemy sie smarowac ;) Ja PRE-SPEED poniewaz nie bylo CONCIEVE a wolalabym ten. Jak sie naie ma cos sie lubi to sie lubi co sie ma. Oby skutek byl.U mnie dzhidiaj skok.

    Skierka lubi tę wiadomość

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ