X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz tez mu to proponowalam ale wiesz jak on nie chce isc do lekarza to gdzie do seksuologa... Chcialam zaczac od zwyklych badan krwi ktora i tak oddaje honorowo.
    Noo ja tez z moim problemem z przed lat powinnam pojsc. Ale moj na szczescie z biegiem czasu znikl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2015, 10:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh ciężka sprawa w takim przypadku skoro on chce. A jak co do czego to nie chce. Może potrój mu głowie na temat nowej kampanii "nie odkładaj macierzyństwa na potem" . Może poszukaj jakiś film gdzie kobieta długo starała się o dziecko i przez przypadek mu powiedz, że koleżanka Ci go poleciła na "romantyczny wieczór" a później stwierdź że nie miałaś pojęcia o czym on byl...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale tak jak powiedziałaś wcześniej, jak ktoś nie jest na Twoim miejscu to nie wie co ma radzić... ;/ a szkoda, bo fajna babka jest z Ciebie i nie powinnaś płakać !

    musimy się zebrać wszystkie i mu przetłumaczyć do rozumu :P że dziecka mu bocian nie podrzuci .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawda jest taka, ze i tak te wszystkie nasze rady są do niczego bo skoro to osiągnęło juz ten etap to Ciri dawno tego probowala...nieciekawa sytuacja:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Sama sobie zmien meza. Czy Ty jestes normalna? Chyba nie chodzi o to zeby zmieniac jak Ci sie cos nie podoba lecz zeby znalezc przyczyne i to zmienic. Jemu nie szkoda kasy na mnie czy na zycie lecz na siebie. To taki typ. On jie rozumie ze jego szczescie i zdorowie to moje szczescie. I chodzi o znalezienie rady i pomyslu jak do niego dotrzec bo to ja jestem z nim szczesliwa jak z nikim innym on daje mi nadzieje i szczescie. Ja wspolczuje twojemu partnerowi. To co jak ci sie cos nie spodoba od razu go zmienisz na lepszy model? Ja wiedzialam na co sie porywam tylko czasem trace nadzieje.


    Spójrz co piszę PICJA, ona jest szczęśliwa, ja uważam, że jeśli się nie układa to nie ma co na siłę się męczyć. Nie rozumiem jego postępowania poprostu, a jak jest już teraz tak to później będzie tylko gorzej. Może Ty znasz się na wykresach itd ale ja znam się na małżeństwie i zobaczysz, że z takim podejściem jakie on ma, starania o dziecko będą trwały lata. Okrutne, ale prawdziwe

    Maxima lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On wie na przykladzie mojej rodziny ze mozna dlugo sie starac. Do tego. Wiecie jak to jest z chlopami u niego wsrod znajomych wszyscy zaszli od tak bo nagle im sie zachcialo dziecka. I mysli ze tak bedzie z nami. Rzeczywistosc jest inna i mu to tlumacze. Nie wiem zobaczymy powiedzialam wczora juz wszystko co mi lezalo wytlumaczylam jeszcze raz jak to jest. Wiec od niego teraz zalezy... Na bede szukac dalej sposobu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri trzymam kciuki, żeby wczorajsza rozmowa poskutkowała :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz do niego. Taki dlugi list. Wszystko to co tu nspusalas. Rozmowa nic nie daje. Może jak to zobaczy czaarno na białym to jakos nim szarpnie. O wszystkich obawach o tych wyliczeniach ze wam 10 zejdzie. O tym ile razy sie kochaliscie w ciagu ostatniego pól roku.
    W emocjach i płaczu nie wszystko sie da powiedziec. Czego oczekujesz i czego ty chcesz i jak możesz mu pomoc. Innej mądre rady nie mam. I trzymam mocno kciuki

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;* najlepsza rada. Niby mu to wszystko powiedzial co tu napisalam ale w emocjach on tez mogl nie sluchac za uwaznie... Przygotuje cos takiego i mu "wrecze" nastepnym razem ja ta rozmowa nic nie dala.

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czekaj. Zacznij pisać od razu. Bo i tak będziesz zmieniac kilka razy;).

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Napisz do niego. Taki dlugi list. Wszystko to co tu nspusalas. Rozmowa nic nie daje. Może jak to zobaczy czaarno na białym to jakos nim szarpnie. O wszystkich obawach o tych wyliczeniach ze wam 10 zejdzie. O tym ile razy sie kochaliscie w ciagu ostatniego pól roku.
    W emocjach i płaczu nie wszystko sie da powiedziec. Czego oczekujesz i czego ty chcesz i jak możesz mu pomoc. Innej mądre rady nie mam. I trzymam mocno kciuki


    Ja mojemu byłemu mężowi też napisałam list, bo słowa do niego nie docierały, nie chodziło akurat o ciąże, bo wtedy już w niej byłam, tylko o inne sprawy, list nie pomógł :/ teraz wiem, że dobrze się stało, bo on mimo obiecanek, nie zmienił się, każda jego kolejna kobieta, przechodzi przez to samo co ja. A przykład mojego przyszłego męża.. za którego wychodze za miesiąc :D też napisałam mu list, ale to nie dlatego że słowa nie docierały, on za granicą, ja tu, a czekać aż przyjedzie nie mogłam, więc usiadłam, napisałam, popłakałam i zrozumiał pewne sprawy któych obawiałam sie, że ne zrozumie i nie zaakceptuje. Ale jest pięknie, a jakby udało Nam się z dzidziusiem byłoby jeszcze piękniej. Chociaż tak z drugiej strony myśląc, gdybym teraz zaszła w ciąże, to przed ołtarzem mogłabym nie złego pawia na księdza puścić :/ hehehe

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri tez jestem za listem. Miałam właśnie pisać. Ja tak robię z moim,bo w takich trudnych rozmowach ciężko panować nad emocjami. List możesz przemyśleć. Powiedzieć wszystko od początku do końca. Wiesz...na pewno to wiesz ;) Faceci inaczej postrzegają pewne sprawy. Często nie umieją sami nazwać swoich emocji. Nie znam Was,więc nie będę się tu mądrzyć,ale powiem Ci ze mój mąż,to bardzo ciężki typ. Nigdy,ale to nigdy bym go nie zostawiła tylko dlatego, że w czymś mamy inne zdanie. Nawet jeśli tyczy się to tak ważnej sprawy! Trudno powiedzieć,co kieruje Twoim. Co tam chowa na dnie serca,ale może się boi? Może jeszcze sam tego nie wie? Ty jesteś silna babeczka. Na pewno znajdziecie razem wspólne wyjście z tego. Nie umiem Ci nic więcej poradzić niż ten list, ale mogę Ci powiedzie, że jak razem przetrwacie to wszystko,to Wasze dzieci będą miały najlepszych rodziców świecie! Bo sztuką jest sobie pomagać, rozumieć, szukać rozwiązań,a nie skopac leżącego ;) Trzymaj się kochana. Będę Ci kibicować bardzo mocno i wierzę,że w końcu. CI pogratuluje! :)

    Picja, dotik lubią tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze to jakis sposob na niego. Trzeba wiele wyprobowac ale na razie daje mu spokoj. Do kolejnej owulacji ;p ale list sobie przygotuje bede w nim dopisywac wszystko co mi lezy na sercu. On na pewno ma problem z rozmowami na ten temat bo boi sie ze go zostawie albo zdradze jak poprzednia.ale z drugiej strony daje mi tyle milosci i szczescia i mimo peoblemow z kazdym dniem coraz bardziej go kocham

    Skierka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test Quixx przed chwilą i jest cień cienia chyba... Ciężko zdjęcie zrobić :-/ W rzeczywistości jest wyraźniejsza tylko aparat mam słaby :-/
    Ale się jeszcze nie nastawiam. Tym bardziej, że jestem po poronieniu.

    e730c1794447da6fmed.jpg

    a769bb89a7fc871bmed.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    On wie na przykladzie mojej rodziny ze mozna dlugo sie starac. Do tego. Wiecie jak to jest z chlopami u niego wsrod znajomych wszyscy zaszli od tak bo nagle im sie zachcialo dziecka. I mysli ze tak bedzie z nami. Rzeczywistosc jest inna i mu to tlumacze. Nie wiem zobaczymy powiedzialam wczora juz wszystko co mi lezalo wytlumaczylam jeszcze raz jak to jest. Wiec od niego teraz zalezy... Na bede szukac dalej sposobu
    A może tu jest pies pogrzebany? Może to ze dlugo sie staracie ugodzilo w jego.. Poczucie...no wiesz...samca...moze ciężko mu o tym mówić?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    ;* najlepsza rada. Niby mu to wszystko powiedzial co tu napisalam ale w emocjach on tez mogl nie sluchac za uwaznie... Przygotuje cos takiego i mu "wrecze" nastepnym razem ja ta rozmowa nic nie dala.
    Ja kiedys tak zrobiłam.wstyd sie przyznać...spreparowalam pamiętnik. Napisałam co ni leży na sercu...i schowalam pod poduszkę...on zawsze strzepuje mi poduszkę żebym miała puchatą przed snem. Zamknęłam sie w lazience i mowie ze biorę dluga kapiel. I nic. Nie zajrzal. Szanowal prywatność...az w końcu po miesiącu isania preparowanych wpisów ze niby 3 miesiace pisałam....przeczytal....i wszystko sie zmienilo. Potem pisałam dalej.juz prawdziwie.jaka jestem szczęśliwa:)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sie nie staramy dlugo. Tabletki odstawialam w styczniu ale z ilosci seksu to tamren cykl byl taki naprawde gdzie ja zabiegalam caly czas o seks i bylo go z 7 razy i trafilam w owulacje i nie wyszlo i bylo marudzenie JEGO bo ja to ze spokojem przyjelam ze sie nie udalo. A ja juz mu tlumaczylam wiele razy ze tak naprade sa 2-3 dni w ktore trzeba sie wsrzelic zeby moglo cos z tego byc.a z seksem raz na... To ciezko tak zeobic. A druga rzecz ze plemniki musza byc swieze a nie takie co maja ponad miesiac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Zrobiłam test Quixx przed chwilą i jest cień cienia chyba... Ciężko zdjęcie zrobić :-/ W rzeczywistości jest wyraźniejsza tylko aparat mam słaby :-/
    Ale się jeszcze nie nastawiam. Tym bardziej, że jestem po poronieniu.

    e730c1794447da6fmed.jpg

    a769bb89a7fc871bmed.jpg

    Ja też tak miałam raz, niby kreska druga była, a @ przyszła w terminie :/ ile jestes przed @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusiakpp wrote:
    Ja też tak miałam raz, niby kreska druga była, a @ przyszła w terminie :/ ile jestes przed @?
    Jestem 3 dni przed @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę na betę. To będę miała 100% pewności. Wynik powinien być jeszcze dziś. To 11 dni po owulacji wyznaczonej przez ovufriend

‹‹ 167 168 169 170 171 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ