X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Adus88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! śledzę Wasze wypowiedzi już 2 miesiąc. Od pół roku staram się o dziecko. Czy któraś z Was może pomóc mi przy odczytaniu wykresu? ten dzisiejszy spadek temperatury chyba zwiastuje okres? ;( temperatury miałam dość wysokie, detektor oznak ciąży pokazuje mi dziś 88 %, w poprzednim cyklu już 10 dni po owulacji dostałam okres, teraz spóźnia mi się 4 dni. 2 dni temu zrobiłam test i niestety wyszedł negatywnie :( jak sądzicie, nie ma już nadziei? :(

    980d09461a580c4ef6381db608cf29a0.png

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyglada to niestety na okres, chyba ze owulacja byla troche pozniej niz ovu wyliczyl to moznaby miec nadzieje na spadek implantacyjny. Test jakis robilas?

  • Adus88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobiłam 2 dni temu i był negatywny ;( a powiedzcie mi co oznacza to 88% w detektorze ciąży? myślałam, że szanse na ciążę, ale widzę że nie zmienia się to nawet jeśli wpiszę temperaturę poniżej kreski :/

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam ze ten detektor oblicza procenty mechanicznie, w sensie objawy na ciaze sa takie jak przed okresem bardzo czesto wiec moze to byc mylne

  • Adus88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 listopada 2013, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eh :( a takie miałam nadzieje! :( same zobaczcie jak wyglądał mój poprzedni wykres

    4ec0a79d383805dc72034971177fba10.png

    dlatego teraz tak się cieszyłam ;( no nic, pewnie lada chwila odwiedzi mnie okres, a potem kolejny miesiąc oczekiwać i nadziei :(

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 1 listopada 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie łam sie.. glowa do gory

  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 1 listopada 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak miałam detektor obliczył mi w poprzednim cyklu 92% temperatura nie spadała i co i dostałam okresu, więc w kolejnym cyklu nie zapisuję żadnych objawów są podobne do tych na @ nakręcam się jak widzę te procenty a potem to tylko płakać się chce jak wychodzi że to nie ciąża

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2013, 16:40

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adus88 wrote:
    eh :( a takie miałam nadzieje! :( same zobaczcie jak wyglądał mój poprzedni wykres

    4ec0a79d383805dc72034971177fba10.png

    dlatego teraz tak się cieszyłam ;( no nic, pewnie lada chwila odwiedzi mnie okres, a potem kolejny miesiąc oczekiwać i nadziei :(

    Aduś radzę zbadać progesteron i w ogóle hormony bo kiepsko to wygląda. Nie dość że @ tylko 1 dzień to jeszcze za krótka faza lutealna.

    Po chwili spojrzałam na aktualny wykres i niby nie jest źle. A który to cykl z mierzeniem tempki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 listopada 2013, 17:55

  • Pola lola Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 1 listopada 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spojrzycie na moj wykres? Wyzej pisalam o co michodzi :-)

  • Adus88 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 1 listopada 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anoolka wrote:
    Aduś radzę zbadać progesteron i w ogóle hormony bo kiepsko to wygląda. Nie dość że @ tylko 1 dzień to jeszcze za krótka faza lutealna.

    Po chwili spojrzałam na aktualny wykres i niby nie jest źle. A który to cykl z mierzeniem tempki?

    dopiero drugi miesiąc regularnego mierzenia temperatury. Okres mam zawsze do 4 dni, tylko nie zaznaczony był uzupełniłam dokładnie pierwszego miesiąca kiedy zaczęłam korzystać z ovufriend ;) jeśli chodzi natomiast o fazę lutealną to wydaję mi się że średnio mam ją 12 dni ;( w tym miesiącu była nieco dłuższa, ale niestety jak już pisałam dziś temperatura spadła i popołudniu przyszedła @ ;( chyba faktycznie sprawdzę hormony ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny.. będę wdzięczna za interpretację wykresu. gdy na niego patrzę ewidentnie owulacja wypada na 8 dc, to bardzo wcześnie.. czy też tak uważacie? to dopiero moj drugi cykl z ovuF i mierzeniem temp stąd brak doświadczenia...
    Robiłąm rownież testy owu - opis w notatkach...

    Będę wdzięczna za pomoc..

    AnBe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam maly problem. wczoraj jeszcze byl piekny cudny wrecz sluz mega rozciagliwy jak bialko kurze. a dzisiaj troszke lepki ale malutko i taki mleczno-kremowy. spadek temp. o 0,1. co o tym sadziie? wczoraj rano sluz byl troche lepki a potem cudny sie zrobil. moz tez tak dzisiaj bedzie??

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    ja mam maly problem. wczoraj jeszcze byl piekny cudny wrecz sluz mega rozciagliwy jak bialko kurze. a dzisiaj troszke lepki ale malutko i taki mleczno-kremowy. spadek temp. o 0,1. co o tym sadziie? wczoraj rano sluz byl troche lepki a potem cudny sie zrobil. moz tez tak dzisiaj bedzie??
    Całkiem mozliwe ze masz dzis owulke - ja tak miałam nawet jestzcze rano był wodnisty - a juz po 13 lepki :) a około 11 test owu wyszedl pozytywny :)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Kokilka Przyjaciółka
    Postów: 100 28

    Wysłany: 2 listopada 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zajrzycie też do mnie, na mój wykres... już nie mam do niego siły... Co myślicie? Jest jeszcze jakaś szansa, że @ nie przyjdzie? Pewnie przyjdzie itak...

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 2 listopada 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jest nadzieja a spadek moze bedzie chwilowy :) póki nie ma małpy jest sznsa na zielone ;) jutro pewnie sie odbije ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 2 listopada 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajrzyjcie też do mnie jeśli możecie, powiedzcie co myślicie..

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2013, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lookałam później jeszcze śluz i był piękny rozciągliwy, teraz jest troszkę lepki. Nie znam się na tym co to może znaczyć :)

    Dodatkowo bolał mnie dzisiaj znowu prawy jajnik jajnik i cały dół brzucha - pobolewało i przestawało. No i jeszcze bolała mnie dolna część pleców (nie mylić z pupą ;)) Taki ból niby jak na okres ale też zupełnie inny, wiecie o co mi chodzi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wrrr i znowu spadek :(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 3 listopada 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnula87 wrote:
    wrrr i znowu spadek :(
    Widać owu czeka na odpowiedni moment ;)

    Czarnula87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Widać owu czeka na odpowiedni moment ;)

    Mam nadzieję ;)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ