Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Anusiak ale 6dc? No już 2 dni praktykuje gwałt w domu :) dziwie się, że sąsiedzi na policje nie zadzwonili :D
    nie zdziwiłabym sie twoja wczesna owulką juz nie jeden wpis czytałam o owu koło 10dc.

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patka19 wrote:
    dziewczyny pomożecie w interpretacji wykresu kurcze już sama nie wiem co myśleć tempka niby się trzyma w równej linii a jednak lekkie krwawienie jest wiem że nie ma sensu testu robic

    9796873471d28a9c1055193bd15375cb.png
    a może to tylko plamienie a nie @.niektóre maja plamienia na początku ciąży.i widze spadek wyrażny 9dpo i wzrost temp.może to implantacja tego 9 była

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak poprzednią miałam w 20dc, ale tamta była zaraz po odstawieniu antyków. Mam nadzieję, że tym razem mnie nie zaskoczy :)
    A tak swoją drogą jak się kończyły te cykle? Owocne czy raczej nie? ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    a pamiętasz może w którym wątku tego oczekiwania na testowanie to czytałas
    W oczekiwaniu na testowanie I potem beta hcg

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha to dobrze szukałam.wogóle to dzieki za info

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Anusiak poprzednią miałam w 20dc, ale tamta była zaraz po odstawieniu antyków. Mam nadzieję, że tym razem mnie nie zaskoczy :)
    A tak swoją drogą jak się kończyły te cykle? Owocne czy raczej nie? ;)
    chyba róznie.nie chce cie skłamac

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po odstawieniu anty potrzeba trochę czasu aby się wszystko ustabilizowalo Ukija tak więc można się wszystkiego spodziewać ale przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość.

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Po odstawieniu anty potrzeba trochę czasu aby się wszystko ustabilizowalo Ukija tak więc można się wszystkiego spodziewać ale przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość.
    Tego właśnie mi brakuje. Cierpliwość to nigdy nie była moja mocna strona ;) mam szczerą nadzieję, że kolejnego cyklu już nie będzie :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 9 lutego 2016, 06:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje koleżanki, które odstawiły anty szybko zaszły :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • wariatka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 9 lutego 2016, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży po anty pół roku się starałam i teraz czeka mnie chyba to samo :-(

    Wariatka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grunt to przestać się zabezpieczać :-)

    Maciejowa lubi tę wiadomość

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 9 lutego 2016, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha tak - to podstawa :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie takie łatwe :D jakaś tam część ginekologów mówi, że już w 1 miesiacu można zajść, no ale w praktyce jest w większości przypadków inaczej ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tempka w górę ale czuje @ w ubiegłym cyklu w dzień testowania przyszła. Leżą 2 testy ale boję się powtórki a zobaczyć nic to dla mnie żadna frajda trza czekać ☺

  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna - w takim razie życzę cierpliwości :) ja też dzisiaj czekam...na wynik bety.

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to ja trzymam kciuki mocno żeby wyszła pozytywna

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa wrote:
    Marcjanna - w takim razie życzę cierpliwości :) ja też dzisiaj czekam...na wynik bety.
    o której będziesz miec wyniki?u mnie temp w dół.więc czekamy na wredote

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maciejowa, trzymam kciuki :) a i Tobie Marcjanna spokoju i cierpliwości życzę, w końcu wszystko to co zwiastuje @, może być też objawem ciąży, więc oby tak było w Twoim przypadku :)

    Dobrego dnia dla każdej z Was Dziewczyny :)

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam nowy cykl i tak sobie myślę, że może powinnam zrobić jakieś badania. Od czego powinnam zacząć?


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
‹‹ 579 580 581 582 583 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ