Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby nie przyszła!

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 24 marca 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec, dzięki pierwszy cykl mam taki dziwny i miałam wczoraj straszne bóle owulacyjne. Stad mój niepokój :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam, tu się jeszcze nie udzielałam, ale mam problem z analizą wykresu, już chyba głupieje jak go co chwile oglądam (mimo ze i tak sie juz nic nie zmieni w ciągu dnia), ktoś cos może podpowie do mojego wykresu? Dzieki z góry!

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamiliaa24- Ten spadek może wyglądać na implantację ale to plamienie..., czytałam, że może trwać do trzech dni, jeszcze nadziei nie trać ale jak będzie się to ciągnęło dłużej to raczej nie implantacja , ale to teoria...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 11:12

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz ja mam pytanie :) od wczoraj mam bóle podbrzusza, nie jest to straszny ból ale tez nie delikatny, przypomina ten mięsiączkowy , na początku myślałam, że może to implantacja ale nie zauważyłam ani plamienia ani spadku temp, wiem, że nie zawsze widać spadek albo plamienie ale chciałabym się dowiedzieć co to może znaczyć. Mój wykres 7aabd5938aa0703ac00f5a94b8e97739.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 11:20

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie, najczęściej widzę zabarwiony śluz rano przy badaniu, na zwenątrz ani na papierze nic ;/ Nie tracę nadzei ale się nie nastawiam, w sumie jak w pierwszy dzień zobaczyłam plamkę to stwierdziłam ze nic z tego ;/ A u Ciebie Rudzielec91 ja niby widze drugi skok temp więc szansa jest, mnie w tym cyklu brzuch tak ćmi jak na okres ale inaczej troche juz chyba 7 dzień jak nigdy więc może u Ciebie jest to pozytywny ból. Tego Ci życzę! ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie tak to czuje, jak opisałaś: "brzuch tak ćmi jak na okres ale inaczej troche", oby to był dla nas dobry znak :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy, powodzenia! ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i wzajemnie :) testuje dokładnie za tydzień, wszystko będzie wiadomo ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który Twoj cykl starań? :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy :) wiem, że rzadko się tak udaje ale mam nadzieję, że pierwszy i ostatni ;D
    właśnie oglądałam wykres jednej dziewczyny której plamienie trwało 6 dni i ... jest w ciąży! myślę, że to może Cię trochę ucieszyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 13:02

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to ten wykres, mam nadzieję, że dziewczyna do której on należy nie będzie mi miała tego za złe ;)
    https://ovufriend.pl/wykres,e761bf877e6d09a1667fdf8e8421a931.html

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszy taka wiadomość napewno, mam nadzieje ze do niedzieli małpa mnie nie nawiedzi a w poniedziałek bede sie cieszyc, poki co czekamy ;)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 24 marca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się uda to koniecznie daj znać! Trzymam kciuki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 24 marca 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rydzielec, a mozze to implantacja?? Masz super wykres :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 marca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak przez chwilę pomyślałam, czekałam na jakieś plamienie albo spadek temp ale cisza :P ale wiem, że czasami wcale nie musi się to niczym objawiać także, mam nadzieję, że masz rację :) czekamy...;)

    agulka0629 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 25 marca 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp jednak spadła, mierze o 9 dlatego wcześniej napisałam, że spadku nie było :) oby to była implantacja <3 zobaczymy jaka jutro będzie temp

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze to czekanie

  • agulek121 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 25 marca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam , nie wiem co z moim cyklem w tym miesiącu :/cały czas dużo śluzu ,ból jajników ustąpił a ja zachodzę w głowę czy owu była czy nie :/ podpowie ktoś?

    :)
  • Maciejowa Autorytet
    Postów: 1315 352

    Wysłany: 25 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura się właśnie podnosi więc... upojnego wieczoru :)

    Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc."
    Po roku starań nadszedł mój świt...
    xnw4skjobnsltuoy.png
‹‹ 620 621 622 623 624 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ