X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 4 lutego 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o interpretację wykresu, proszę o poradę bo przed chwilą pojawiło mi się lekkie krwawienie, a jestem po @. Nigdy tak nie miałam. :(:(:(

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    renatkach wrote:
    Cześć dziewczyny, bardzo proszę o pomoc.
    Powiedzcie mi proszę od kiedy mam właściwie liczyć fazę lutealną?
    Od pierwszego dnia po wyznaczonej owulacji czy od pierwszego dnia tych wyższych temperatur i jeszcze pytanie: Jaki może być powód, że tempka spadła na rugi dzień po owulacji:

    f6e93f697d92e2ec77bf4ab8000e76c1.png
    od pierwszego dnia wyzszych temperatur. Tempka czasami moze spasc po owulacji, nie powinno sie brac pod uwage pojedynczych tempek tylko caly wykres. Wazne ze jest skok...czasami rowniez tempka skacze do gory lekko przed sama owulacje, dzieje sie tak z powodu malej ilosci progesteronu, ktory jest produkowany przez nasz organizm do peniecia jajeczka. Jesli nie sugerujac sie u ciebie szyjka czy sluzem stawialabym na owulacje dzien pozniej...ale szyjka zaczela sie obnizac i zamykac, wiec raczej program wyznaczyl ja poprawnie.

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 4 lutego 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mychaa22 wrote:
    Proszę o interpretację wykresu, proszę o poradę bo przed chwilą pojawiło mi się lekkie krwawienie, a jestem po @. Nigdy tak nie miałam. :(:(:(

    iludniowe masz cykle? w ktorym dc masz zazwyczaj owulacje? bierzesz jakies leki?

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • renatkach Autorytet
    Postów: 558 633

    Wysłany: 4 lutego 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję :)

    3i49tv7325tdkkap.png
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 5 lutego 2014, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    iludniowe masz cykle? w ktorym dc masz zazwyczaj owulacje? bierzesz jakies leki?
    mam cykle 32 33 34 -dniowe. Pierwszy cykl z mierzeniem temperatury, więc dokładnie nie wiem kiedy mam owulację. Biorę tylko Femibion natal. O co chodzi z tym krwawieniem :( strasznie mnie to martwi.

  • Mika85 Autorytet
    Postów: 499 710

    Wysłany: 5 lutego 2014, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, Dziewczyny czy możecie zerknąć na mój wykres? Jest szansa na owu w ogóle przy takiej temperaturze? Czy przy wzroście (jeśli nastąpi), program powinien ją zaznaczyć?

    20130921310117.png
    7d80510a16.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika85 to wygląda jakby próba podejścia do owu była i niestety coś nie zaskoczyło. Teraz pozostaje obserwować, bo obecny spadek sugeruje, że organizm szykuje się do kolejnego podejścia.

    Mika85 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • madziallena Autorytet
    Postów: 651 320

    Wysłany: 5 lutego 2014, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej to moj pierwszy miesiac z ovu mozecie zerknac na wykres.... ovu jeszcze mi nie wyznaczylo owulki a po moich obserwacjach mialam ja w zeszly weekend.... nic nie kumam :/

    ug378u69ac3gn4lp.png

    c55fqqmzw4bt7k7s.png
  • Kasiula09 Autorytet
    Postów: 2497 1837

    Wysłany: 5 lutego 2014, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, Dziewczyny możecie zerknąć na mój wykres robiłam testy ovu i miałam pozytywne ale ovulki mi nie wyznaczyło może to przez ten dzisiejszy spadek?

    3jgx43r8irebp29g.png
    iv09ej28dcmqad95.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam mnóstwo wątków z prośbą o pomoc w interpretacji wykresu i nie bardzo wiedziałam, gdzie się dopisać. Wybrałam wątek z największą liczbą postów, mimo że ostatni był rok temu.

    A więc proszę o rzut okiem na mój wykres i spostrzeżenia. Potrzebuję obiektywnej opinii. Sama nie bardzo potrafię. Staram się nie nakręcać, ale to wcale nie jest takie proste.

    Z góry dziękuję.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i super, wreszcie mądra dziewczyna, która nie zakłada nowego wątku :)

    ciężko jest powiedzieć coś nt Twojego wykresu, ponieważ jest ubogi w temperatury, ciężko więc określić czy był odpowiedni skok, czy też nie ;) postaraj się kolejny cykl ( życzę, abyś już nie musiała) mierzyć temperaturę zaraz po miesiączce, pozwoli to na dokładniejszą interpretację cyklu.

    ALE, polecam przeczytać wpis z linka, którego Ci podaję :)
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/uwaga-zanim-zalozysz-temat-nr-975124577-pt-czy-mialam-owulacje,7003.html

    nie podchodź więc do wykresów tak całkiem na poważnie :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) Wiem, że kobiece ciało może nieźle zaskoczyć. Czasami wysyła błędne sygnały (już kiedyś obserwowałam swoje cykle mierząc temperaturę, badając śluz i szyjkę - robiłam to z czystej ciekawości dawno temu, zanim zaczęłam myśleć o dziecku na poważnie). Później ograniczyłam się tylko do zaznaczania pierwszego dnia cyklu w kalendarzu. I znów postanowiłam wrócić do mierzenia tempki i pozostałych obserwacji.
    Kobiecy umysł też lubi płatać figle, może nawet bardziej niż ciało :P

    Zobaczymy co z tego wyjdzie :) A jeśli nic nie wyjdzie teraz, to może w następnym cyklu.

    Pozdrawiam i wszystkim życzę spokojnych, radosnych, zdrowych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt Wielkanocnych :)

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wzajemnie :) oby kolejne były już z naszymi króliczkami...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam przedświątecznie:* Dziewczyny takie pytanko mam czy możliwe ze temperatura z porannego mierzenia -36,84, za 4 godziny skacze az na 37,4 .....czy to normalne ?i tak powinno byc?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś ma pomysł co się może u mnie dziać? @ spóźnia się 2 dni. Mam regularne cykle. Zawsze mam owulacje. Testy wyszły negatywne ale ten drugi robiłam w południe. Czy jest sens robić kolejne czy czekać na coś czy iść do lekarza? Nie wiem czy się przejmować już czy jeszcze mieszczę się w normie :-)

  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 4 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Ja tak z innej beczki. Jest mozliwosc zobaczyc jakiejs uzytkowniczki poprzedni wykres?

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest mozliwosc, ale chyba dana uzytkowniczka musi miec udostepniane każde swoje wykresy. Jesli obecny jest udostepniony, a poprzedni nie, to nie zobaczysz. tak mi sie wydaje

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Loletta Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam pobolewania podbrzusza i brak okresu po luteinie już 10 dzien... czy cos jest nie tak ? robilam juz testy i wychodzily negatywnie. Prosze spójrzcie !

    57748ec42239b089444e51c7df5b9063.png

    JaStarająca
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, kobietki :)

    Widać, że to pytanie od nowicjuszki - dlaczego linia jest przerywana skoro podaję codziennie temp i śluz?

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko! Dla uwiarygodnienia danych zmieniłam dwa ostatnie śluzy z rozciągliwego na lepki (bo właściwie było go tak mało, że miałam problem z interpretacją) i oto nagle linia przerywana stała się ciągłą.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ