X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cucciola wrote:
    dziewczyny proszę o wypowiedz co myślicie o moim wykresie bo dziś jest 14 dpo a test negatywny wczoraj spadek temp.a dziś urosła czy coś to może znaczyć?
    f0e6ad6fccf63f34892919aaf4097b24.png

    To może oznaczać ciążę a na testach jeszcze nic nie wychodzi. Jednak moż eteż oznaczać @. Opcje są dwie i tylko czas pokaże, co z tego wyszło. Robiłaś test z krwi, wiec prawdopodobnie ciąży nie ma, ale możesz zrobić drugi raz. Jeśli znów wyjdzie negatywna to będziesz miała pewność. Chociaż beta w 12dpo powinna już coś wykazać jeśli byłabyś w ciąży.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2015, 09:32

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marianetka wrote:
    45c871247b487da17aa3ff991f2c1d00.png


    Hej czy ktos podpowie mi skad ten spadek temperatury 3 dni po owulacji? Obserwuje to juz od 3 miesiecy i zawsze w 3-4 dni po ovu temperatura spada a potem znow wzrasta i utrzymuje sie na wyższym poziomie az do miesiączki...

    Z reguły taki spadek obserwowały dziewczyny, które były w ciąży. Jest to tak zwany spadek implantacyjny, ale występuje raczej ok. 8dpo, czyli trochę później. U Ciebie sytuacja się powtarza. Może tak już po prostu reaguje Twój organizm na niezapłodnione jajeczko? Nie mam pojęcia, wiec zgaduję.

    Maxima lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • cucciola Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    To może oznaczać ciążę a na testach jeszcze nic nie wychodzi. Jednak moż eteż oznaczać @. Opcje są dwie i tylko czas pokaże, co z tego wyszło. Robiłaś test z krwi, wiec prawdopodobnie ciąży nie ma, ale możesz zrobić drugi raz. Jeśli znów wyjdzie negatywna to będziesz miała pewność. Chociaż beta w 12dpo powinna już coś wykazać jeśli byłabyś w ciąży.
    a możliwe by było ze owulacja była jednak z 2 dni póżniej niż program wyliczył ?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Program może się mylić. Jednak na podstawie Twojego bardzo ładnego wykresu ja wyznaczyłabym owulkę na 24dc, czyli nawet dzień wcześniej niż program. Od 25dc Twoja temperatura wzrosła. Widoczne są dwie fazy: niskich i wysokich temperatur.

    Maxima lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • cucciola Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Program może się mylić. Jednak na podstawie Twojego bardzo ładnego wykresu ja wyznaczyłabym owulkę na 24dc, czyli nawet dzień wcześniej niż program. Od 25dc Twoja temperatura wzrosła. Widoczne są dwie fazy: niskich i wysokich temperatur.

    tak pomyślałam że może ja coś źle pomierzyłam na początku bo dopiero w tym cyklu mierzę i sprawdzam na początku mierzyłam pod językiem . W każdym razie wprowadziłam zmiany w wykresie zakładając że pomyliłam się i teraz wygląda tak może jest teraz bardziej racjonalny co pani myśli? bo nie wiem jak inaczej, najgorsze jest to że myślę o tym 24h non stop. dziękuję za pomoc
    f0e6ad6fccf63f34892919aaf4097b24.png

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jaka pani? Ewelina jestem :D

    Musisz mierzyć cały cykl w jednym miejscu, inaczej wykres nie będzie wiarygodny. Od przyszłego cyklu zacznij albo w ustach albo waginalnie, ponoć w pochwie temperatury są stabilniejsze. Ja jednak mierzę w ustach, jest dużo wygodniej :)

    Mam nadzieję, że nie doczekasz się @ a na wykresie pojawią się zielone kropy <3

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • cucciola Debiutantka
    Postów: 8 3

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Hej jaka pani? Ewelina jestem :D

    Musisz mierzyć cały cykl w jednym miejscu, inaczej wykres nie będzie wiarygodny. Od przyszłego cyklu zacznij albo w ustach albo waginalnie, ponoć w pochwie temperatury są stabilniejsze. Ja jednak mierzę w ustach, jest dużo wygodniej :)

    Mam nadzieję, że nie doczekasz się @ a na wykresie pojawią się zielone kropy <3
    Dziękuję ci Ewelinka ja jestem Izabela miło mi bardzo.

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    https://ovufriend.pl/graph/80dd39779ac4f17e0c81851c2c6cfb62 czy według was była ovu tak jak zaznaczyłam czy później hmm

    wg mnie jest dobrze zaznaczone

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami91 wrote:
    wg mnie jest dobrze zaznaczone

    ja też myślę, ze jest dobrze zaznaczone :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Izabela23 Autorytet
    Postów: 540 292

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam prośbę zerkniecie na mój wykres czy tu coś będzie się działo w kierunku owulacji? jestem kompletnie zielona w temacie temperatur, a mam pco i hashimoto, do tej pory rzadko miałam jakiekolwiek objawy owulacji a w tym cyklu jakieś pobolewanie jajników itp.
    614c97927f2a9bc9cb2ace5d6320c8e2.png

    PCO,hashimoto,wtòrny brak @,brak owu

    wwgzvfxmo5sww7ny.png

    ANIOŁEK 28 tc <3
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wykres może potwierdzić owulację dopiero po jej zaistnieniu. Niestety wcześniej nie da się tego przewidzieć. Dopiero gdy temp wzrośnie to będzie widać czy owulacja była czy nie. A nawet to nie daje 100% pewnosci.

    Izabela23 lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela23, może warto się wybrać na monitoring USG?

    Izabela23 lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno warto :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Izabela23 Autorytet
    Postów: 540 292

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bardzo mogę,bo jestem za granicą, a ja tak z ciekawości zapytałam, bo jestem zielona w temacie temperatur :)

    PCO,hashimoto,wtòrny brak @,brak owu

    wwgzvfxmo5sww7ny.png

    ANIOŁEK 28 tc <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zainwestuj przynajmniej w testy owulacyjne :)

  • Maxima Autorytet
    Postów: 297 105

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird sobie niezle radzisz z tymi temp. Ja powoli zaczynam kumac jak czytam Twoje posty. Co oznacza wachania temp. jak u mnie ? Czy to hormony nie sa spokojne ? Bo jak juz widze jak mi spada tak duzo to juz mysle, ze w tym cyklu znowu nic. Czy nie powinna byc bardiej stabilna temp.w ciaglu cyklu ?

    0d1y3e3k6tpiot5r.png
    30.05.2004[*] 5 tyg.
    15.08.2014[*] 6 tyg.
    89554e5b2dd7fc480db40ad2398d7c04.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maxima, spokojnie :). Akurat w tej fazie cyklu spadek nic nie znaczy :). Trzeba spokojnie czekać na rozwój wydarzeń :)

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Maxima, kieruję się ogólną zasadą, a resztę biorę "na czuja". Malami91 ma rację w tej fazie spadek nic nie znaczy. Dopiero później, po owulce, można zacząć coś wnioskować :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zrobic Test czy czekac dalej na @???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a moj dzisiejszy test wiarygodny? jak mowicie?

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ