X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    Właśnie udostępniłam mój wykres. Możecie rzucić okiem?
    Od 7 dni moja temperatura wynosi 37,0. Mój termometr wskazuje do jednego miejsca po przecinku. Mam ten:
    f9bf5fb3b30394c2med.jpg

    Dziś mój 13 dzień cyklu. Poczułam że mam od rana jakoś "mokro" i postanowiłam zrobić test owulacyjny. Wynik - pozytywny! Ale w zeszłym cyklu do póki miałam testy to jak pozytyw wyszedł mi 14 dnia cyklu, tak do póki je roiłam były cały czas pozytywne... Aż w końcu przestałam je robić. Dziwna sprawa że one w zeszłym cyklu tak się utrzymywały pozytywne...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dość wysokie masz te temperatury jak na fazę przedowulacyjną.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Dziewczyny!
    Właśnie udostępniłam mój wykres. Możecie rzucić okiem?
    Od 7 dni moja temperatura wynosi 37,0. Mój termometr wskazuje do jednego miejsca po przecinku. Mam ten:
    f9bf5fb3b30394c2med.jpg

    Dziś mój 13 dzień cyklu. Poczułam że mam od rana jakoś "mokro" i postanowiłam zrobić test owulacyjny. Wynik - pozytywny! Ale w zeszłym cyklu do póki miałam testy to jak pozytyw wyszedł mi 14 dnia cyklu, tak do póki je roiłam były cały czas pozytywne... Aż w końcu przestałam je robić. Dziwna sprawa że one w zeszłym cyklu tak się utrzymywały pozytywne...


    Jesli masz takie wysokie temperatury to musisz od tej z dnia pierwszej miesiaczki minimum dwie kreski dodac zeby byla owulacja, niektore dziewczyny maja albo bardzo wysokie albo niskie temperatury.
    A co do owu to moze powinnas zrobic testy na hormony?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prolaktynę badałam i mam 32,5 i biorę bromergon od 3 dnia tego cyklu.
    Oto link do mojego poprzedniego cyklu:
    33f67ad34afd46f3cd4c54b15643e582.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 16:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty ogolnie masz wysokie temperatury a po lekarz mozesz miec jeszcze wyzsze... hmmm musisz czekac jak na razie...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim miejscu mierzysz ta temperature?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Prolaktynę badałam i mam 32,5 i biorę bromergon od 3 dnia tego cyklu.
    Oto link do mojego poprzedniego cyklu:
    33f67ad34afd46f3cd4c54b15643e582.png

    Czyli Twoje temperatury są w normie :) sugerując się poprzednim wykresem to za około 2-3 dni tempka powinna skoczyć do góry :) na razie nic więcej się nie da powiedzieć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 16:31

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A w jakim miejscu mierzysz ta temperature?
    Z czoła. Zawsze o 6:30 przed wstaniem z łóżka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Czyli Twoje temperatury są w normie :) sugerując się poprzednim wykresem to za około 2-3 dni tempka powinna skoczyć do góry :) na razie nic więcej się nie da powiedzieć :)
    Z tym, że wcześniej temperatura miała swoje naturalne odchylenia a teraz od kilku ni cały czas wynosi 37,0

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czola do za przeproszeniem w pupe mozesz sobie wsadzic temperature liczy sie tylko wewnetrzna temperatura ciala, najlepiej mierzona w pochwie.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na temperature zewnetrzna za duzo czynnikow wplywa, i nie musi skoczyc temperatura zewnetrzna po owu a wewnetrzna moze.

    PrimaSort, littleladybird lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Z czola do za przeproszeniem w pupe mozesz sobie wsadzic temperature liczy sie tylko wewnetrzna temperatura ciala, najlepiej mierzona w pochwie.
    OK :) Rozumiem :)
    A powiedz mi jak nie w pochwie to gdzie jeszcze mogę dokonać pomiaru? Tu w grę wchodzi tylko termometr owulacyjny z tego co piszesz?

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    Z tym, że wcześniej temperatura miała swoje naturalne odchylenia a teraz od kilku ni cały czas wynosi 37,0
    Pamiętaj, ze Twój termometr ma tylko jedno miejsce po przecinku, jednego dnia możesz mieć 37,0, a drugiego 37,3 to też są naturalne odchylenia, których Twój termometr nie pokazuje.

    Ciri ma rację, powinnaś mierzyć temperaturę w pochwie lub w ustach. Liczy się wewnętrzna.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    OK :) Rozumiem :)
    A powiedz mi jak nie w pochwie to gdzie jeszcze mogę dokonać pomiaru? Tu w grę wchodzi tylko termometr owulacyjny z tego co piszesz?
    termometr owulacyny najlepiej do dwoch miejsc po przecinku, w aptece u mnie taki kupilam za 13 zl.

    A w najlepiej w pochwie w ustach bardziej skacze temperatura, do tego nie mozesz wczesniej pic i za duzo czynnikow na nia wplywa.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze moze byc odbyt ale to juz nieprzyjemne jest... ;/ ja wole pochwe, najstabilniejsza temperatura

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    OK :) Rozumiem :)
    A powiedz mi jak nie w pochwie to gdzie jeszcze mogę dokonać pomiaru? Tu w grę wchodzi tylko termometr owulacyjny z tego co piszesz?

    Usta, pochwa, odbyt.
    Termometr owulacyjny albo zwykły elektroniczny. Praktycznie wcale się nie różnią. I najlepiej taki z dwoma miejscami po przecinku :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Jeszcze moze byc odbyt ale to juz nieprzyjemne jest... ;/ ja wole pochwe, najstabilniejsza temperatura

    Ja kiedyś sprawdzałam, czy jest różnica miedzy pochwa a ustami. U mnie wykresy wyszły takie same. Jedyna różnica polegała na tym, że w pochwie tempki były o około 0,2 stopnia wyższe :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem u mnie to wlasnie roznie bylo. A ten moj termometr to poprosilam zwykly elektoroniczny zeby mial dwa miejsca po przecinku i dostalam taki do planowania ciazy wiec to jest zwykly :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termometry są inne, ale tylko z nazwy :P i mimo że mają dwa miejsca po przecinku to dokładność tylko do 0,1 :/

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja mialam wczesniej tej samej firmy do jednego miesca po przecinku i byl mniej dokladny niz ten. Wiec mam porownanie.

‹‹ 79 80 81 82 83 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ