X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak ja chciałabym mieć dziecko... Chociaż jedno :(
    Jak wreszcie zaszłam w upragnioną ciążę to ciąża obumarła, serduszko przestało bić... Potem szpital... :(

    Teraz staram się znów 3,5 miesiąca :(

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prima, już raz Ci się udało, więc znów się uda. Na pewno <3 musisz tylko wierzyć i być dobrej myśli. Ja też bym już chciała, każda staraczka chce mieć dziecko :) I to nas łączy na tym forum :) wszystkie się doczekamy i będziemy znosić niedogodności chodzenia w ciąży a potem będziemy wychowywać małe krzyczące stworzonko :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja chce owulacje :P Wlasnie ogladam moje testu owu z kilku dni w sumie od 26.04 i zaden nie jest pozytywny, i to jest najgorsze... I z kazdym dniem coraz slabsza krecha jest, najmocniejsza choc i tak negatywna jest 28.04 potem znow slabsze i znow 1.05... i w sumie to juz nie wiem ... temperatura nadal nie wzrasta...

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi testami to też różnie bywa, ja ostatnio miałam trzy pozytywne: każdy po około czterodniowej przerwie. Niemożliwe, żebym miała 3 owulacje w jednym cyklu. Ewentualnie to były tylko podejścia do owulacji, ale jednak organizm się rozmyślił :P
    Może u Ciebie też nie umie się zdecydować czy to już?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zadnego pozytywnego nie bylo, ale czuje sie troche jak na okres i myslalam ze jednak to bedzie owulacja bo cycki mnie bola, ciagnie w pochwie i w ogole wiec siklam na test, a tu nic...

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze opcja, że skok LH jest krótki i mogłaś go przegapić. Robisz test raz dziennie? Temperatura powinna wzrosnąć, ale czytałam że owulka może być nawet trzy dni przed wzrostem tempki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 18:05

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i tez tak czytalam ale dalej jest niska... noo robilam raz dziennie a potem po 3 razy dziennie i teraz znow raz dziennie.

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to będzie cykl bezowulacyjny? :/

    Albo owulacja jednak była, test żaden nie pokazał, ale nie ma wzrostu tempki. Masz progesteron w normie? Bo to on głównie odpowiada za wyższą temperaturę po owulce.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie wiem. Dokladnych badan mi jeszcze gin nie robil, powiedzial ze za 3 cykle jak nie zajde bedziemy robic wiecej badan.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. ;) Co myślicie o moim wykresie? ;) Myślicie że dzisiejszy spadek to może być implantacja? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia ja już Ci mowilam co o tym mysle :) TO NA PEWNO IMPLANTACJA!!!

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    A nie wiem. Dokladnych badan mi jeszcze gin nie robil, powiedzial ze za 3 cykle jak nie zajde bedziemy robic wiecej badan.

    Ja też czekam na badania, może one nam coś więcej powiedzą :) Powodzenia :)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Hej. ;) Co myślicie o moim wykresie? ;) Myślicie że dzisiejszy spadek to może być implantacja? ;)


    Może być, ale niekoniecznie. Różnie bywa. Nie nastawiaj się za bardzo i nie myśl o tym za dużo. Lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować.

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No racja. ;) Dlatego narazie się nie cieszę. ;)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri ty bociany wszędzie widzisz więc musisz mieć rację. ;)

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem,że mój termometr daje mi takie same pomiary nawet , jeśli mierzę kilka razy pod rząd. Fakt,że lepszy termometr jest z dwoma miejscami po przecinku, bo np temperatura 36,62 i 36,69 to spora rozbieżność. Jeśli się mierzy na czole, to wiadomo,że pomiar będzie mało adekwatny ;)

    Prima Sort jeśli wychodza Ci testy owulacyjne pozytywne kilka dni pod rząd, to i tak liczysz tylko ten moment, kiedy test wyszedł pozytywnie pierwszy raz. Często podwyższone LH występuję w całym cyklu przy policystycznych jajnikach. Sprawdzałaś sobie poziom lh i fsh?

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Ja też czekam na badania, może one nam coś więcej powiedzą :) Powodzenia :)
    Noo ja jestem 4 cykl po odstawieniu tabletek wiec lekarz dal mi pol roku na ustabilizowane albo ciaze

  • Skierka Autorytet
    Postów: 1063 378

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia jest, czy nie jest....życzę Ci powodzenia!!! ;)

    Nelly 10.2008, Nicol 05.2010,
    Marcel 01.2013, Kaya 09.2014 29tc [*]
    yuudhqvk9d8kvr2u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ciri ty bociany wszędzie widzisz więc musisz mieć rację. ;)
    Ja juz oddalam swojego Morelli wiec potem trafi do Ciebie :) Ja jestem wrozka :P

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skierka nie-dziękuję. ;)

    Skierka lubi tę wiadomość

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ