X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od niedawna używam takiego z dwoma miejscami i owszem wykresy nie są takie "zębiaste", ale nic nie daje mi gwarancji, że ten nowy termometr mierzy dokładnie ;)
    Zrobiłam próbę i zmierzyłam 4 razy pod rząd i każda tempka była inna. Niemożliwe, żeby w ciągu dwóch minut tempka spadła o prawie stopień :) dlatego teraz mierzę tylko raz i nie zastanawiam się czy pomiar jest ok :P a wykres traktuję z przymrużeniem oka :)
    Opcja jest jeszcze taka, ze mam jakiś wadliwy sprzęt :P

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja sluszalam ze to zalezy tez od tego jak gleboko jest wsadzony termometr, ze po ktoryms razem sie ogrzewa wiec jest wyzsza temperatura i nigdy nie bedzie dwa razy taka sama :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo ja sluszalam ze to zalezy tez od tego jak gleboko jest wsadzony termometr, ze po ktoryms razem sie ogrzewa wiec jest wyzsza temperatura i nigdy nie bedzie dwa razy taka sama :P

    o tym nie pomyślałam :P

    Z drugiej strony termometr nie powinien się nagrzać bardziej niż moje ciało :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 16:58

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A podobno sie nagrzewa metalowa koncowka :P w sumie to nie wiem ale podobno nigdy dwa razy taka sama nie wyjdzie temperatura :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurka a ja zawsze robię 3 pomiary pod rząd i wyciągam średnią bo wyniki wychodzą rozbieżne np. pierwszy pomiar 36,9, drugi 37,0, trzeci 37,0 i wtedy wpisuję na wykresie 37,0...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2015, 17:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i tak nie wolno, temperarura musi byc poranna po 3-5 godzinach nieprzerwanego snu, mierzona w wewnatrz ciala (w ustach to pod jezykiem) przed wstaniem z lozka (co prawda ja ronie tak ze dzwoni budzik ide do kibelka mierze temperature, siku i prysznic) ale powinna to byc pierwsza czynnosc przed wstaniem z lozka.

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jednak jest :) z ciekawości poszłam po termometr i między pierwszą a czwartą tempką był cały stopień różnicy :D więcej śmiechu przy tym niż pożytku :P

    ale przynajmniej nie myślę w kółko o owulacji, która gdzieś błądzi i nie wiadomo czy znajdzie właściwą drogę :P a tak poza tym, to jutro poproszę dużo wyższą tempkę od dzisiejszej - to jest prośba do mojego termometru :P niech mu się jutro przed pomiarem dobrze nagrzeje metalowa końcówka :D

    ciri22, PrimaSort lubią tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    littleladybird wrote:
    Coś w tym jednak jest :) z ciekawości poszłam po termometr i między pierwszą a czwartą tempką był cały stopień różnicy :D więcej śmiechu przy tym niż pożytku :P

    ale przynajmniej nie myślę w kółko o owulacji, która gdzieś błądzi i nie wiadomo czy znajdzie właściwą drogę :P a tak poza tym, to jutro poproszę dużo wyższą tempkę od dzisiejszej - to jest prośba do mojego termometru :P niech mu się jutro przed pomiarem dobrze nagrzeje metalowa końcówka :D

    Ja tak od tygodnia prosze :P i nic

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja teraz zmierzyłam i pierwszy pomiar 37,2, drugi 37,2, trzeci 37,3

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja tak od tygodnia prosze :P i nic

    Hmm... jak nie prośbą to groźbą: ja swojemu powiem, że go wyrzucę jeśli nie pokaże właściwej tempki :P Może się opamięta :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba ze juz jest zmeczony i chce isc na emeryture :P

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PrimaSort wrote:
    No a ja teraz zmierzyłam i pierwszy pomiar 37,2, drugi 37,2, trzeci 37,3

    Czyli tendencja wzrostowa. Ciri22 kolejny dowód na potwierdzenie Twojej teorii :)

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Chyba ze juz jest zmeczony i chce isc na emeryture :P

    Nie tak szybko, musi popracować do 67 roku życia :) jeszcze nie zasłużył na odpoczynek. Ewentualnie rozpatrzę wniosek o przejście na wcześniejszą emeryturę gdy sikacz pokaże dwie krechy :D

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie na urlop wypoczynkowy 9 miesieczny? :P

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację :) tylko na przedłużony urlop wypoczynkowy :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mu to dam albo przekwalifikuje :) tylko dzieci bedzie badal :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu trafi w inne miejsce, a nie tylko wagina lub pod językiem :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dupcie :P bo biedne dzieci musza to znosic .... HIHIHI najpierw mamusia musi w cipke a potem one w dupcie i jest sprawiedliwosc

    littleladybird lubi tę wiadomość

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha ;) dobre :D

    PrimaSort lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coz w koncu je rodzimy, wychowujemy i karmimy wiec niech zniosa chociaz dzielnie to :P

    PrimaSort lubi tę wiadomość

‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ