X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Prośba o pomoc w interpretacji wykresu

Oceń ten wątek:
  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Dziekuje Marzenia i Inaa89. Chyba niecierpliwa troche jestem i niechcialabym przegapic tego dnia :p czas wszystko pokaze. Ucze sie tez dopiero to wszystko interpretowac stad moje pytania. Wiadomo malo ktory wykres jest ksiazkowy.
    Aha,na brak śluzu polecam olejek z wiesiołka,ja biore Oeparol i pomaga,przez długi czas nie miałam prawie wogóle śluzu,a wiesiołek łykam od 2 cykli i pomaga😊Bierze sie od 1dc do owu

  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Aha,na brak śluzu polecam olejek z wiesiołka,ja biore Oeparol i pomaga,przez długi czas nie miałam prawie wogóle śluzu,a wiesiołek łykam od 2 cykli i pomaga😊Bierze sie od 1dc do owu
    Biore juz wiesiolek 3 cykl i nic nie pomaga :(

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Biore juz wiesiolek 3 cykl i nic nie pomaga :(

    Polecam dong quai pomaga na endometrium i śluz ❤️

  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Polecam dong quai pomaga na endometrium i śluz ❤️
    Ooo, nie slyszalam o tym. To jakies tabletki czy bardziej ziola? Gdzie to mozna kupic? Na sluz jeszcze pije (dluzej od wiesiolka) siemie lniane. I pije ziolka na I faze a potem na II faze. Ale susza dalej :/ takze z checia sprubuje cos nowego :)

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/b094f7c2c4eb3.jpg.html
    Ja taki kupuje można kupić w aptece! To lek ziołowy! Ja brałam w jednym cyklu samego donga plus inofolic i inne witaminy! Owulacja piękna! Piękny pęcherzyk i endometrium śluz. Była ciąża! W tym cyklu spróbowałam wziąść clo donga inofolic i witaminy! Tyle że clo miałam 2x1 zaś donga brałam tylko jedną tabletkę gdyż clo na mnie dobrze działa ale on niszczy endometrium! Miałam monitoring i pani doktor powiedziała że wszystko idealnie przygotowane owulacja piękna ❤️ i czekam dzisiaj jest 9dpo i ciekawe czy się uda! A nawet jak nie uda się to się cieszę że chociaż są owulacje może w końcu się uda! Śluz jest piękny rozciągliwy przezroczysty i na dodatek dużo go! Przedtem tak nie miałam! To jest zioło tak więc warto spróbować! Kosztuje tylko 25 zł 🙂 ja jestem zadowolona! Można na internecie więcej poczytać albo prześlę informacje jeżeli ktos chce pozdrawiam 🥰
    25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 14:03

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Ooo, nie slyszalam o tym. To jakies tabletki czy bardziej ziola? Gdzie to mozna kupic? Na sluz jeszcze pije (dluzej od wiesiolka) siemie lniane. I pije ziolka na I faze a potem na II faze. Ale susza dalej :/ takze z checia sprubuje cos nowego :)

    Nagana napisałam wyżej o tym specyfiku 😉

  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Nagana napisałam wyżej o tym specyfiku 😉
    Super. Dzieki :) powiedz tylko czy to sie bierze caly cykl? i jak myslisz, przestac brac wiesiolka? Mi sluz zniknal (i niestety libido okoloowulacyjne) jak zaczelam brac castagnus. To juzv3 cykl jak go nie biore ale sluz (i moje ulubione libido) nie chca wrocic :(
    Ps. Spojrzalam z ciekawosci na twoj wykres, i teraz bede trzymac kciuku bo wyglada super :)

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nagana wrote:
    Super. Dzieki :) powiedz tylko czy to sie bierze caly cykl? i jak myslisz, przestac brac wiesiolka? Mi sluz zniknal (i niestety libido okoloowulacyjne) jak zaczelam brac castagnus. To juzv3 cykl jak go nie biore ale sluz (i moje ulubione libido) nie chca wrocic :(
    Ps. Spojrzalam z ciekawosci na twoj wykres, i teraz bede trzymac kciuku bo wyglada super :)

    Moim zdaniem powinnaś przestać brać ten wiesiolek i zaryzykować brać dong quai! Bierze się od całkowitego ustania krwawienia @ nawet jak plamienie jeszcze jest to nie bierz! Do przypuszczalnej owulacji! Po owulacji nie można brać! Może akurat coś pomoże! Ja jestem bardzo zadowolona!. Musisz sama wypróbować bo każdy organizm inaczej reaguje! To zioło to nie zaszkodzi 😉 Jeżeli chodźi o mój wykres to jakoś niewiem chyba nie udało się! Po owulacji piersi i sutki bolały i na dodatek zachorowałam i temu ten spadek temperatury! A teraz piersi nie bolą tylko kilka dni kłuje w dole i z lewej strony tam gdzie był pęcherzyk! No ale zobaczymy!
    25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png
    P. S spojrzałam na twój wykres i jeszcze myślę że powinnaś wziąść tego donga w tym cyklu kilka tabletek do owulacji!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 16:39

  • Nagana Przyjaciółka
    Postów: 154 36

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Moim zdaniem powinnaś przestać brać ten wiesiolek i zaryzykować brać dong quai! Bierze się od całkowitego ustania krwawienia @ nawet jak plamienie jeszcze jest to nie bierz! Do przypuszczalnej owulacji! Po owulacji nie można brać! Może akurat coś pomoże! Ja jestem bardzo zadowolona!. Musisz sama wypróbować bo każdy organizm inaczej reaguje! To zioło to nie zaszkodzi 😉 Jeżeli chodźi o mój wykres to jakoś niewiem chyba nie udało się! Po owulacji piersi i sutki bolały i na dodatek zachorowałam i temu ten spadek temperatury! A teraz piersi nie bolą tylko kilka dni kłuje w dole i z lewej strony tam gdzie był pęcherzyk! No ale zobaczymy!
    25845cb577788bafb9fc0120f1354b9f.png
    P. S spojrzałam na twój wykres i jeszcze myślę że powinnaś wziąść tego donga w tym cyklu kilka tabletek do owulacji!
    Posluchalam sie rady. Juz drugi dzien jem donga (2 tabletki po 550 mg) ale wiesiolka tez kontynuuje. I juz dzisiaj szyjka wysoko i powiedzmy ze zauwazylam sluz :) niewiele ale jednak. Moze i tak by dzisiaj przyszedl ten dzien a moze dong cudotworca :) U ciebie zdzialal cuda - gratuluje :) teraz tylko sie nie stresuj za duzo i odpoczywaj ile sie da bo poczatki sa bardzo "meczace".

    poczatek staran - 02.2018
    06.2019 - 9 tc [*]
    02.2020 - 5 tc [*]
    30.04.21 - 16tc [*]
  • Niesia Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprosilabym o pomoc w interpretacji. Przyznam się że dopiero zaczęłam mierzyć temp.i nie wiem dokładnie co i jak. Jak wygląda mój cykl?

    187a440a45db8945a2ee8ddd8c2ad5cb.png

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia wrote:
    Poprosilabym o pomoc w interpretacji. Przyznam się że dopiero zaczęłam mierzyć temp.i nie wiem dokładnie co i jak. Jak wygląda mój cykl?

    187a440a45db8945a2ee8ddd8c2ad5cb.png

    Moim zdaniem wszystko idzie w dobrym kierunku piękny wykres i trzymam mocno kciuki ✊❤️🌹

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niesia wrote:
    Poprosilabym o pomoc w interpretacji. Przyznam się że dopiero zaczęłam mierzyć temp.i nie wiem dokładnie co i jak. Jak wygląda mój cykl?

    187a440a45db8945a2ee8ddd8c2ad5cb.png
    Wygląda dobrze. 😃 Zazdroszczę wam takich temperatur... U mnie przed owulacją poniżej 36°C, a po owulacji wzrośnie do maks. 36,3°.😔

  • Anusiaczek 89 Koleżanka
    Postów: 60 21

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Hej kochane😚😊 jestem tu dopiero od msc z mężem staramy się o dzidziusia już ponad rok i nic..pomożecie mi w interpretacji tego wykresu😚 dziękuję za każdą pomóc i radę


    852fe486c510e135b0c6c4a5cdf31063.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiaczek 89 wrote:
    Hej kochane😚😊 jestem tu dopiero od msc z mężem staramy się o dzidziusia już ponad rok i nic..pomożecie mi w interpretacji tego wykresu😚 dziękuję za każdą pomóc i radę


    852fe486c510e135b0c6c4a5cdf31063.png
    Wykres ładny, ale macie słabe serduszkowanie. Nie wstrzelacie się w owulację.

    Anusiaczek 89 lubi tę wiadomość

  • Anusiaczek 89 Koleżanka
    Postów: 60 21

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edyciak wrote:
    Wykres ładny, ale macie słabe serduszkowanie. Nie wstrzelacie się w owulację.

    Przejrzałam cały wykres i widzę że on jest jakoś dziwnie przesunięty podpiwiesz mi dlaczego według tego wykresu co udostępniłam są Zupełnie inne.daty 😖 nie wiem o.co chodzo

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiaczek 89 wrote:
    Przejrzałam cały wykres i widzę że on jest jakoś dziwnie przesunięty podpiwiesz mi dlaczego według tego wykresu co udostępniłam są Zupełnie inne.daty 😖 nie wiem o.co chodzo
    Wykres ładny😊Trzymam kciuki!
    Jak wstawia sie wykres to te daty rozjeżdżają się,udostępnij na swoim profilu i wtedy jak wejdzie sie na Twój nick to bedzie można podejrzeć wykres i tam jest już ok🙂

    Anusiaczek 89 lubi tę wiadomość

  • Anusiaczek 89 Koleżanka
    Postów: 60 21

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    Wykres ładny😊Trzymam kciuki!
    Jak wstawia sie wykres to te daty rozjeżdżają się,udostępnij na swoim profilu i wtedy jak wejdzie sie na Twój nick to bedzie można podejrzeć wykres i tam jest już ok🙂

    Dziękuję Ci bardzo kochana 😘 udostępniłam możesz dac znać czy widać?😉

  • Marzenia Autorytet
    Postów: 1170 729

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz pięknie widać😊Tempka wskazuje na owu 15dc,ale śluz,szyjka,ból jajników 2-3dni wcześniej,poza tym w 15dc miałaś już zamkniętą szyjkę,więc raczej po owu już było.Wg mnie owu mogła być 11dc ale nie mierzyłaś wcześniej temperatury wiec nie ma 6 niższych temperatur przed 11dc,więc ciężko stwierdzić.
    A tak poza tym nieźle wygląda😉trzymam kciuki!🍀

    Anusiaczek 89 lubi tę wiadomość

  • Anusiaczek 89 Koleżanka
    Postów: 60 21

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzenia wrote:
    No teraz pięknie widać😊Tempka wskazuje na owu 15dc,ale śluz,szyjka,ból jajników 2-3dni wcześniej,poza tym w 15dc miałaś już zamkniętą szyjkę,więc raczej po owu już było.Wg mnie owu mogła być 11dc ale nie mierzyłaś wcześniej temperatury wiec nie ma 6 niższych temperatur przed 11dc,więc ciężko stwierdzić.
    A tak poza tym nieźle wygląda😉trzymam kciuki!🍀


    Dziękuję Ci bardzo😘 może tym razem się uda.
    Trochę już jestem tym zmęczona. Jak.w tym mac nie wyjdzie to zaciągam męża i idziemy w styczniu na badania. Choć jakiś cień nadzieję jest apka mi pozakujze za 20% 🤔

  • Gatta Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potrzebuje porady. Moja temperatura stale rośnie a mimo to beta hcg z krwi w 23dniu cyklu wyszła negatywna. Cykle mam co 26dni jak w zegarku a owulacja była 14dnia cyklu. Jak myślicie, jest jeszcze szansa? Dziś 24dc.

‹‹ 889 890 891 892 893 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ