X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów TEMPERATURA A CIAZA?
Odpowiedz

TEMPERATURA A CIAZA?

Oceń ten wątek:
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 3 lipca 2013, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcelinka a nie myślałaś aby iść na betę dla pewności?

    Zośkaaa lubi tę wiadomość

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie poszłabym na tą bete, ale nie mam kiedy,bo jutro wyjeżdzam i wracam w weened :( a test taki z apteki robiłam wczoraj, to był 30 dc i NEGATYW. nie wiem co mam o tym myśleć.

    Marcelina
  • Marcelinka Koleżanka
    Postów: 38 15

    Wysłany: 3 lipca 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie to w 26 dniu cyklu temp spadła mi do 36,5. a teraz taki wzrost od razu :/ czy taki spadek oznacza brak ciązy?

    Marcelina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 22 dc i temp. pow. 37 st. I też nie wiem jak to interpretować.

    Chyba i tak co organizm to inaczej..

  • DORI Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 października 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie odnośnie temperatur. Czy temperatura 36,2 i 36,3 w 19 dc i dalej przy 28dniowych cyklach to dobra temperatura dla fazy lutealnej. Dodam, że temperatura przed owulacją wynosiła 35,8-36,0. Do tego po badaniu testem owulacyjnym w 13 dniu cyklu wyszły dwie kreski, ale śluz był bardziej wodnisty, dzien po owulacji śluz był biały kremowy a od 19dc mam zmienny śluz. Raz biały lejący raz kremowy raz rozciągliwy a czasem nawet ten przypominający "białko kurzego jaja". Czy jest czansa na ciąże czy to raczej zaburzenia hormonalne? Dziękuję za odpowiedź

    DORI
  • Catherine Koleżanka
    Postów: 40 53

    Wysłany: 29 marca 2014, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej a mozecie zobaczyc mój wykres? Dziś 10 dpo mam znaczny spadek, ale nie ponizej linii, biore duphaston bo mam niski progesteron. Dzis podczas siusiania mialam ból w szyjce macicy.... pierwszy raz....

    Chwalebny Ojcze, święty Dominiku, który otrzymałeś od Boga tyle pomocy dla tych, którzy polecają się Tobie w obrazie z Soriano , weź także i mnie pod swoją łaskawą opiekę i wyjednaj łaski dla duszy oraz inne dobrodziejstwa, tak mi obecnie potrzebne. Amen.
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki. Możecie podzielic się ze mną opinią odnośnie mojego wykresu?

    Konkretnie chodzi mi o te dwa spadki tempki w 21 i 22dc, czy to mozliwe ,że to spadki wynikające z zagnieżdżenia? Czytalam ,że w sytuacji zagnieżdżenia tempka spada tylko raz ,a pozniej szybuje w górę...
    Ja obserwuję się już 5 cykli i nigdy wcześniej nie miałam takiego dużego dołka w drugiej fazie cyklu :P Pomóżcie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki nie ma reguły, że aby być w ciąży temp musi być powyżej 37 stopni :)) czasami bywają wykresy naprawdę obiecująco, gdzie temp utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie, kobiety maja wszystkie objawy wczesnej ciąży a pod koniec cyklu temp nagle spada i przychodzi w odwiedziny @...

    a bywają wykresy jak te, ktore zaraz ponizej podam, gdzi nic nie zapowiadało się na zieloną kropę a tu proszę :)) naprawdę nie ma reguły :))

    jedne kobiety robią testy ciążowe w 9 dpo i jest + a inne robią w 13 jest - i dopiero w 16 jest +, kazdy organizm jest inny, trzeba się obserwowac:)

    http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54588.html?u=1
    http://www.fertilityfriend.com/ChartGallery/54590.html?u=1


    pooglądajcie sobie wykresy ciążowe w galerii wykresów :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda spadek nie jest gwarancją zagnieżdzenia tak samo brak spadku nie daje prawa do myslenia ze ono nie nastąpiło :)

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta wiem ale pierwszy raz tak mam i to u mnie podejrzana sprawa :P zobaczymy co będzie

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahh, co my się naprzeżywamyy :)))

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 15 kwietnia 2014, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie...do tego cały dzien obserwuję u siebie pomarańczowy śluz kremowej konsystencji...tez po raz pierwszy mam cos takiego, wtf :/?

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Mam do was pytanko może wariuje ale co wy o tym sądzicie
    8 kwietnia na badaniu lekarz zalecił intensywne przytulanie mój pęcherzyk Graffa był powiększony do 18-19 mm był tak też uczyniliśmy przez kolejne dwa dni.przez sobotę i niedziele odczuwałam silny ból sutków nie tak jak zawsze całych piersi na @, 14 kwietnia rano odczułam silny ból w podbrzuszu tak silny ze oblał mnie zimny pot od tego dnia boli mnie codziennie głowa mam zawroty głowy temperatura utrzymuje się w granicach 37.2-37 do dziś. sutki na dzień dzisiejszy mnie nie bolą ale podbrzusze nadal ale delikatniej. Śluzu nie ma za dużo ale czasami mam wrażenie ze w środku jest mokro badając mam kolor biały lepki czasami bardziej mokry. Do planowanego okresu zostało mi 5 dni ale u mnie to różnie bywa co wy sadzicie o tym??
    Naprawdę nie chce sobie nic wkręcać ale staramy się o dzidzie już dość długo i takiego czegoś nigdy nie miałam. Obydwoje z M. mamy problemy a dzidzia tak jak dla wielu z nas jest czymś wyśnionym

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2014, 07:26

  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no wszystko jest możliwe, ciężko cokolwiek stwierdzić na 100%, ilu dniową masz fl?
    Jeżeli Twój organizm zachowuje sie inaczej niż zwykle to myślę ,że to dobry znak, ja też czekam na rozwój sytuacji ,wszystko jest u mnie inaczej niż zwykle :) trochę się denerwuję...także wspieram i rozumiem !

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 16 kwietnia 2014, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ja to mam takie cykle ze trudno określić kiedy co będzie ale potwierdzone owu miałam przez lekarza. trzymam za ciebie kciuki Młoda :D ja coś czuje ze to nie teraz :( chodź może nareszcie się udała taki prezencik na święta :D Dziś bardziej czuje się na okres. Już sama nie wiem :(

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ochane mam pytanie, odnośnie temperatur, u mnie dzisiaj rano temp.37,00 st. czekam (właściwie nie czekam ale dziś lub jutro @ powinna przyjść)zmierzyłam o 12 temperaturę w pochwie i była 37,5 czy jeśli miałabym dostać dziś @ czy powinna już się obniżyć? , boli mnie niesamowicie jajnik-właściwie tak kłuje i brzuch też taki ciężki.dziękuję za pomoc...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperature powinno sie m8erz6c rano poniewaz popoludniu zawsze podnosi sie ona o kilka kresek.wiec tej nie mozesz brac pod uwage .ja dla sprawdzenia mierzylam ja nawet podczas @ rano i w poludnie dla porownania i tez w5edy byla podwyzszona .ale trzymam kciuki zeby sie 7dalo !

    <3
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a macie jakieś odczucia inne niż ból jajników lub podbrzusza? ja coraz częściej mam zawroty głowy i osłabienie a temperatura nadal 37 a piersi zupełnie mnie nie bolą i dziwne rozkojarzenie

  • julaa85 Autorytet
    Postów: 518 175

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki a czy możliwe jest plamienie inplantacyjne w 12dpo? boli mnie strasznie lewy jajnik , i nie wiem czy to @ się rozkręca czy może.... na bieliźnie miałam takie lekko pomarańczowo-brązowe plamki...

    3jvz82c33fw7rxzh.png
    3jvzanlizwq4fxt1.png
  • majeczkakrk Debiutantka
    Postów: 15 4

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem tak :D

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ