X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

temperaturka

Oceń ten wątek:
  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 1 lipca 2013, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem świeżaczkiem :) dziś założyłam konto i zaczęłam mierzyć temperaturkę.... z racji tego że mam dwa miesiące urlopu postanowiłam że mają godziną na mierzenie będzie 9.00 i tu pojawia się moje pytanie do Was moje drogie: Jutro o 2 w nocy wyjeżdżam z mężem więc kiedy powinnam zmierzyć temperaturke??? będę wdzięczna za pomoc

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturkę mierzy się minimalnie po 3 godzinach snu. Więc jeśli prześpisz conajmniej 3 h to już możesz zmierzyć. Najlepiej jak sie obudzisz gdyż np wieczorna może się różnić.

  • skrzatek85 Przyjaciółka
    Postów: 88 46

    Wysłany: 1 lipca 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    dziekuję Ci bardzo :)

    https://www.maluchy.pl/li-68994.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)

    respondeca lubi tę wiadomość

  • Viola25 Znajoma
    Postów: 30 10

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) Mnie wogóle wykres nie pokazuje temperatury:( chociaz codziennie mierze i wprowadzam dane.czy cos robie nie tak?

    Viola25

    Ludzie,którzy mają marzenia,nigdy nie tracą nadziei...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aneczka2076 wrote:
    hej dziewczyny! jestem tu nowa, dopiero zaczynam przygode z tym portalem, jednak ze o dzidzie staramy sie juz z męzem ok 5 lat tzn, nie zabezpieczamy sie, zawsze było na luzie bedzie to bedzie, jednak teraz kurcze chyba budzi mi sie instynkt macierzynski i zaczełam obserwacje z wykresem, od 13 czerwca miałam przewidywana owulke, 14 maiłam chwilowe plamienie dosłownie pare kropli, 4 lipca miała nadejsc @ jednak jej nie ma pobolewa mnie pod paru dni podbrzusze, tempka utrzymuje sie na poziomie 37.5-.37.9. nie wiem sama co o tym sadzic, nie chce sie nastwaiac, a pozniej rozczarowac:(
    swego czasu miała problemy z nadczynnością tarczycy.
    jesli @nie pojawi sie do 10 lipca bede testowac, a nóz widelec;)


    Kochana temperaturę mierzy się zaraz po obudzeniu się, najlepiej jeszcze zanim wstanie się z lóżka, wtedy jest najbardziej wiarygodna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy mogłabym prosić o sprawdzenie mojego wykresu? To mój pierwszy poprawnie mierzony i od razu stał się dla mnie czarną magia :(

    Antosia79 lubi tę wiadomość

  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 9 lipca 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś temperatura raptownie w dol :( ? Czy to stracony cykl ?

  • patixx Koleżanka
    Postów: 43 14

    Wysłany: 9 lipca 2013, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    h

  • maggda Autorytet
    Postów: 1101 938

    Wysłany: 9 lipca 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej! aby zmierzyc tempke, i byla wiarygodna musisz miec co najmniej 3godz snu.

    yuuds65g3xczefvz.png

    twfgs7p.png

    63nqryl.png[/url]
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam takie pytanko gdyz na ovu nie podali akurat tej mozliwosci pomiaru temperatury jaka mnie najbardziej interesuje mianowicie pod pachą , czy któraś z was tak mierzy ? W ustach mi wychodzi dziwnie wysoko 37 pod pacha 36,4 a waginalnie to nie ukrywam ze troche uciazliwe ja to taki leniuszek jestem :-P
    Prosze o pomoc dowiadczone forumowiczki ;-)

    atdci09k18tcna0b.png
  • Lissa Autorytet
    Postów: 606 458

    Wysłany: 12 lipca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, a czy ktoras z Was mierzy temperature pod pacha ??

    atdci09k18tcna0b.png
  • monjaa78 Znajoma
    Postów: 19 105

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wspaniale Kobiety, przepraszam ze moze blache pytanie zadaje ale czy ja mam mierzyc temperature w czasie miesiaczaki?? pozdrwiam uprzejmie :)

    monjaa78
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyśka wrote:
    Temperaturkę mierzy się minimalnie po 3 godzinach snu. Więc jeśli prześpisz conajmniej 3 h to już możesz zmierzyć. Najlepiej jak sie obudzisz gdyż np wieczorna może się różnić.
    male srpostowanie... tempke nalezy miezyc rano, zanim sie wstanie o tej samej poze, po minimum 3h snu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do: Viola25,
    Słońce sprawdź na innym komputerze.

    Ja na komputerze w pracy tez tak mam... Nie pokazuje mi wykresu, ale w domku i na innym w pracy już pokazuje :)

    Ale informatykiem nie jestem wiec nie wiem dlaczego tak się dzieje ;/

  • Antosia79 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti a czy Ty bierzesz jeszcze jakieś inne wspomagacze? Mam na myśli np.progesteron? Badałaś prolaktynę?

    Antosia79
  • Antosia79 Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 2 sierpnia 2013, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti, a czy Ty bierzesz jeszcze jakieś inne wspomagacze? Mam na myśli np.progesteron? Badałaś prolaktynę?

    Antosia79
  • ewakwiatek Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak sobie radzić z właściwym pomiarem temperatury kiedy w nocy wstaję 3-4 razy na siku? Ustaliłam godz. pomiaru na 6:30 ale zdarza mi się wstać i pójść do łazienki godzinę przed. Trwa to moment, jestem na wpół śpiąca...ale jednak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2013, 20:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    trochę nie rozumiem tej temperatury, jestem tu od miesiąca i dziś 33dc testy negatywne, śluz mleczny, i temperatura 37,5. Ogólnie moje cykle trwają 28-30max a tu cisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2013, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    j

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ