X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioła przy staraniach
Odpowiedz

Zioła przy staraniach

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    No chciałabym by juz przyszła by rozpocząć nowy cykl. Też zamierzam mierzyc temperature w tym cyklu. 22 cykl starań..
    To może spróbuj domowych sposobów na wylowanie. Ja mierzylam już wcześniej ale teraz zrobiłam sobie dwa cykle luzu ale i tak nic z tego :/ to też długo się starasz

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem cie bardzo dobrze. Mozna zwariować :/ Ja mam PCOS i niski progesteron ale nic mi na to nie chca dac zadnych tabletek ani nic. No i bede miala 16.07 jesli miesiaczka pojawi sie na dniach jakos laparoskopie i histeroskopie robiona sprawdzic czy jajowody sa drozne. Ja bralam CLO i tez nie pomoglo a pecherzyki ladnie rosly i owulacja byla za kazdym razem.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczesniej mierzylam i tez zrobilam sobie kilka miesiecy odpoczynku od tego tylko ten cykl przed laparo probowalam jeszcze z ziolami i ovarinem...

    A jakie sa domowe sposoby ? Znasz jakies sprawdzone ? Chyba goraca kapiel ?

    No dlugo... juz czasem mysle ze to może przez to że tak bardzo się chce i co cykl czeka na to gdzieś nas blokuje ale nie myslec nie da się niestety

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Rozumiem cie bardzo dobrze. Mozna zwariować :/ Ja mam PCOS i niski progesteron ale nic mi na to nie chca dac zadnych tabletek ani nic. No i bede miala 16.07 jesli miesiaczka pojawi sie na dniach jakos laparoskopie i histeroskopie robiona sprawdzic czy jajowody sa drozne. Ja bralam CLO i tez nie pomoglo a pecherzyki ladnie rosly i owulacja byla za kazdym razem.
    To dobrze że będziesz mieć takie badanie może znajdzie się przyczyna. A twój mąż /partner się badał?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u niego wszystko ok. Pije ze mna ziola nawet.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Ja tez wczesniej mierzylam i tez zrobilam sobie kilka miesiecy odpoczynku od tego tylko ten cykl przed laparo probowalam jeszcze z ziolami i ovarinem...

    A jakie sa domowe sposoby ? Znasz jakies sprawdzone ? Chyba goraca kapiel ?

    No dlugo... juz czasem mysle ze to może przez to że tak bardzo się chce i co cykl czeka na to gdzieś nas blokuje ale nie myslec nie da się niestety
    Też już próbowałam z Ovarinem, castagnusem, witaminami, odpoczynek i dalej nic.
    Goraca kapiel, wysiłek fizyczny i czerwone wino. U mnie to się sprawdza 😊

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A castagnus nie psuje nic w cyklu? Bo czytalam duzo negatywnych opinii a wlasnie tez go zakupilam.

    Sprobóje 👍choć w tym i poprzednim tygodniu mam duzo wysilku, ale to moze i tak za mało..

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A castagnus nie psuje nic w cyklu? Bo czytalam duzo negatywnych opinii a wlasnie tez go zakupilam.

    Sprobóje 👍choć w tym i poprzednim tygodniu mam duzo wysilku, ale to moze i tak za mało..
    Nie zauważyłam żadnej różnicy po nim. A sprawdzasz szyjke i śluz?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie szyjki nie umiem sprawdzac. A sluz tyle ile wydostanie się go na zewnątrz. I w tym cyklu mialam plodny , jeszcze pije siemie lniane wlasnie na polepszenie sluzu .

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Nie szyjki nie umiem sprawdzac. A sluz tyle ile wydostanie się go na zewnątrz. I w tym cyklu mialam plodny , jeszcze pije siemie lniane wlasnie na polepszenie sluzu .
    Ja brałam olej z wiesiołka ale coś na mnie za bardzo nie działa, miałam tylko troszkę płodnego. A po tych ziołach miałaś większą ilość? U mnie jest go dużo i nie wiem czy to ich zasługa.

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mialam zwiekszona ilosc i mokro ciagle. Przez to tez ze duzo plodnego sluzu moglam uznac ze mam owulacje :) przede wzzystkim po ziolkach to bylam pelna energii codziennie dobry humor i przypisalam zaslugi wlasnie im. A ty pijesz ziolka od 1dc ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie. Pije od 8dc. Za późno je zamówiłam ale trudno może się uda bo owu dopiero 22dc. A jak z twoim libido po ziołkach?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 3 lipca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamawiałaś z internetu ? No z tym też miałam problem i polepszyło się :) a jak je pijesz ? Zalewasz czekasz 30 min i przed spaniem pijesz ? Czy już wcześniej sobie szykujesz ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z internetu. Mieszkam w bardzo małym miasteczku i nie ma tu sklepu zielarskiego. Przed spaniem je pije :) łyżeczkę ziół na pół szklanki wrzątku i czekam 30 min. Dziś mierzylam temperaturę i coś bardzo niska 😐

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem. A gdzie zamawiasz ? A ja zalewam je na cala szklanke ... to nie szkodzi ?
    Hmm moze dzien spadku to o niczym nie swiadczy a moze zbliza ci sie owulacja 😊

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Rozumiem. A gdzie zamawiasz ? A ja zalewam je na cala szklanke ... to nie szkodzi ?
    Hmm moze dzien spadku to o niczym nie swiadczy a moze zbliza ci sie owulacja 😊
    Na allegro zamówiłam je. Właśnie nie wiem może to ma jakieś znaczenie bo u mnie na opakowaniu pisze żeby pół szklanki zalać. Ale tak szybko by był spadek?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze ja tez zamawiam z allegro, ale u mnie nie jest napisane albo nie zwrociłam na to jakiejś szczególnej uwagi. Podobno czasem tak jest ze przed skokiem temperatury jest spadek i w tym czasie moze byc owulacja.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ktory to jest twoj dc ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    O kurcze ja tez zamawiam z allegro, ale u mnie nie jest napisane albo nie zwrociłam na to jakiejś szczególnej uwagi. Podobno czasem tak jest ze przed skokiem temperatury jest spadek i w tym czasie moze byc owulacja.
    U mnie dopiero 15dc więc do owu jeszcze trochę

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze przesunela ci sie owulacja i bedzie szybciej. Jaka jest twoja dlugosc srednia cyklu ?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ