X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zioła przy staraniach
Odpowiedz

Zioła przy staraniach

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 maja 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciała bym zapytać czy któras z was piła zioła i pomogło to w owulacji i ciąży?

  • Pani Ciasio Autorytet
    Postów: 1210 872

    Wysłany: 4 maja 2019, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję zioła Ojca Sroki. W poprzednim cyklu miałam ciążę biochemiczną- ale nie wiem, czy zadziałały zioła, czy stymulacja. Może obydwa ;)

    Leki: Luteina, Glucophage, Acard, foliany, Euthyrox, Bromergon

    MTHFR 1298C hetero

    4 lata starań o córkę, 3 ciąże biochemiczne po drodze


    1.10.2020r. Jesteś, córeczko!
    Cudzie trwaj! <3

    09.2021: wracamy po rodzeństwo <3

    Czekamy na Ciebie ;*
  • ladybug Znajoma
    Postów: 24 5

    Wysłany: 20 maja 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije zioła ojca Klimuszki w połączeniu z suplementami głównie krzemem, wit d, + żywność nieprzetworzona.

  • karolina7 Przyjaciółka
    Postów: 158 32

    Wysłany: 28 maja 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piję zioła o. Sroki. Chyba już trzeci cykl. W poprzednim cyklu pierwszy raz odkąd chodzę na monitoringi, okazało się, że był pęcherzyk dominujący :) co prawda nie pękł nawet po Ovitrelle, ale dla mnie to i tak sukces, który zawdzięczam chyba właśnie tym ziołom :)

    Letrox 100, Formetic 3x500, dostinex, acard, actifolin, zioła o. Sroki

    06.2019 - sonoHSG (jajowody drożne)
    06.2019 - histeroskopia (macica łukowata, delikatnie dwurożna)
    07.2019 - brak śladu po PCOS (3 miesiące od rozpoczęcia picia ziół o. Sroki)
    08.2019 - pierwszy cykl z CLO - nieudany :(
    10.2019 - drugi cykl z CLO
    11.2019 - trzeci cykl z CLO - ciąża biochemiczna
    12.2019 - inseminacja i <3
    01.2020 - Aniołek w 8 tc [*]
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktorejs z was spoznial sie okres podczas picia ziol ojca sroki nr3 ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 14:26

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pije zioła ojca sroki nr 3 pierwszy cykl i z niecierpliwością czekam na efekty:) gdzieś czytałam że te zioła pije się tylko do owu jeśli się jest pewnym kiedy ona jest a inna opinia to pić do końca cyklu. Jak wy robicie dziewczyny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2019, 16:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A czy ktorejs z was spoznial sie okres podczas picia ziol ojca sroki nr3 ?
    Ja dopiero się uczę z tymi ziołami ale czytałam na innym forum że może się spóźnić jak się zacznie je pić nie od początku cyklu. A ty od kiedy je pijesz?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczelam od 2 dc i przez caly cykl bo nie wiem nigdy kiedy mam owulacje. I w sumie miesiaczka spoznia mi sie 3 dni. Bylam wczoraj u gin i powiedzial ze endometrium grube i wyglada jak wczesna ciaza jak nie przyjdzie miesiaczka do 2 tyg mam przyjsc znow. A mam miec jeszcze laparoskopie i histerokopie i bylam dzis w klinice na rozmowie pobrali krew na bete i wyszlo <0.5 wiec nie ma ciazy...a juz myslalam ze ziola pomogly :( jest jeszcze chyba torbiel ale gin w klinice powiedziala ze to moze oznaczac ze jeszcze jajeczko nie do konca peklo wiec juz sama nie wiem :( owulacja byla...bo jest tez plyn... czy to te ziola robia mi torbiele i to znaczy ze nie pomaga , a na poczatku super sie po nich czulam i na prawde sobie chwalilam... ja do ziolek biore jeszcze ovarin bo mam PCOS... moze tez ovarin mi opoznia miesiaczke...

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty kiedy masz dostac @?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Ja zaczelam od 2 dc i przez caly cykl bo nie wiem nigdy kiedy mam owulacje. I w sumie miesiaczka spoznia mi sie 3 dni. Bylam wczoraj u gin i powiedzial ze endometrium grube i wyglada jak wczesna ciaza jak nie przyjdzie miesiaczka do 2 tyg mam przyjsc znow. A mam miec jeszcze laparoskopie i histerokopie i bylam dzis w klinice na rozmowie pobrali krew na bete i wyszlo <0.5 wiec nie ma ciazy...a juz myslalam ze ziola pomogly :( jest jeszcze chyba torbiel ale gin w klinice powiedziala ze to moze oznaczac ze jeszcze jajeczko nie do konca peklo wiec juz sama nie wiem :( owulacja byla...bo jest tez plyn... czy to te ziola robia mi torbiele i to znaczy ze nie pomaga , a na poczatku super sie po nich czulam i na prawde sobie chwalilam... ja do ziolek biore jeszcze ovarin bo mam PCOS... moze tez ovarin mi opoznia miesiaczke...
    Razcej to nie ovarin. Ja go brałam na skrócenie cyklu i bardzo mi pomog z 60 dni zrobił mi cykl 36dni. A odczuwlas owulację?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ ma być 24.07 a owu będzie 10.07 ale od jutra mierze temperature i będę robić testy owu od poniedziałku żeby to jeszcze potwierdzić

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w takim razie nie wiem moze te upaly.. tak odczulam owulacje w 19dc. Potem jeszcze troche jajniki pokluly i w zeszly czwartek mialam kilka plamek krwii na wkladce i papierze toaletowym co mi tez nadzieje narobilo bo pozniej bialo az do tej pory nawet nie mam zadnych boli przedmiesiaczkowych..

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki jest twoj problem i ile sie starasz ? Czy po prostu nie wychodzi i nie wiesz dlaczego?

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    To w takim razie nie wiem moze te upaly.. tak odczulam owulacje w 19dc. Potem jeszcze troche jajniki pokluly i w zeszly czwartek mialam kilka plamek krwii na wkladce i papierze toaletowym co mi tez nadzieje narobilo bo pozniej bialo az do tej pory nawet nie mam zadnych boli przedmiesiaczkowych..
    No to faktycznie to dało dużo do myślenia. A bete dawno robiłaś?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj robilam bete. Okres powinnam dostac 30.06

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    A jaki jest twoj problem i ile sie starasz ? Czy po prostu nie wychodzi i nie wiesz dlaczego?
    Staram się 11miesiecy. W marcu 2018 poroniłam puste jajo. Byłam już kilka razy u ginekologa i wszystko jest ok. Jajeczkuje bo był płyn z zatoczce ale nie sprawdzilam jakie są te jajeczka. A co do badań mój gin nie widzi takiej potrzeby.

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chociaż coś.. ze wiesz ze możesz zajść w ciąże. I na pewno Ci sie uda nie długo.

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    Dzisiaj robilam bete. Okres powinnam dostac 30.06
    To teraz tylko czekać na @. A który to twój cs?

  • luksierre0131 Koleżanka
    Postów: 219 13

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chciałabym by juz przyszła by rozpocząć nowy cykl. Też zamierzam mierzyc temperature w tym cyklu. 22 cykl starań..

    24 cs...
    PCO.
    16.07.19 - laparoskopia z histeroskopią. -jajowody drożne,wszystko OK.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luksierre0131 wrote:
    To chociaż coś.. ze wiesz ze możesz zajść w ciąże. I na pewno Ci sie uda nie długo.
    Właśnie już tracę nadzieję :/ a u cb wiadomo jaki problem?

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ