Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta hcg
Odpowiedz

beta hcg

Oceń ten wątek:
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca...to już nic nie rozumiem...sama mówiłaś u mnie że najważniejszy jest przyrost a ty masz przecież dobry bo w ciągu 48h wzrosło ci z 28 do 61.To przecież więcej niż wymagane 66% w tym czasie...

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca, jesteś pewna że nie masz żądnych szans???Ja już teraz naprawdę nic z tego nie rozumiem...

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79!Czekamy na pozytywne wieści od Ciebie :*

    po prostu m
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ale ja jestem po in vitro i troche inaczej się liczy. Raczej nadziei juz nie mam. Zbadam jeszcze w środę a jutro mam konsultacje z moim lekarzem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2018, 18:35

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha...myślałam, że tak samo...tak czy siak trzymam za Ciebie mooocno kciuki!!Daj znać po konsultacjach...i trzymaj się ciepło!Pamiętaj, że w końcu musi się udać!

    po prostu m
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdziłam wynik i u mnie beta wygląda tak;
    17.01-139.1
    19.01-289.2
    22.01-1079.0
    Tak więc przyrost jest i to chyba za duży?!

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79!!!Pięknie!!:)))Dlaczego za duży??:)Zobacz sobie na kalkulatorze przyrostu bhcg i od razu się uspokoisz :) Oby tak dalej!!!:)

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://perinatology.com/calculators/betahCG.htm

    żebyś nie szukała ;)

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.babymed.com/tools/hcg-calculator
    miało być to

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde :)
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html

    o ten mi chodziło już na 100% :) no i jak Twój przyrost?

    Jola79 lubi tę wiadomość

    po prostu m
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No super, na kalkulatorze pokazuje że w normie, tak więc dzięki za linka.
    W środę popołudniu idę do gina, ciekawe czy coś będzie widać.Teraz mam 4t5d.

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz:)) Daj znać po lekarzu :) Może już coś zobaczycie:)

    po prostu m
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu m wrote:
    Dziewczyny i jak wasze bety?Wiecie już coś?Ja postanowiłam, że pójdę jutro (po 72h).Ale dzisiaj już nie czuję się jakbym była w ciąży...Mam nadzieję, że u Was ok:) Trzymam mocno kciuki!

    Ja w ogóle nie czuję się jak bym była w ciąży, żadnych mdłości czy osłabień, nawet piersi mnie mniej bolą niż 2 miesiące temu jak byłam wtedy w ciąży.
    A jak się dziś czujesz, zrobiłaś tą betę?

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • Jola79 Ekspertka
    Postów: 182 87

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *SmoczycA* wrote:
    Tak ale ja jestem po in vitro i troche inaczej się liczy. Raczej nadziei juz nie mam. Zbadam jeszcze w środę a jutro mam konsultacje z moim lekarzem.

    I jak po konsultacji z lekarzem, co Ci powiedział?

    Syn 21 lat.
    Aniołek 25.11.2017 (5tc) 05.03.2018 (10tc)
    Wyniki męża-OK.
    Niskie AMH
    wrzesień-wspomagacze.
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś rano na "becie"-czekam na wyniki...oczywiście mam cichą nadzieję, że będzie dobrze...ale jeśli ma być źle to chciałabym przepraszam, że tak wprost powiedzieć - już poronić żeby nie było żądnych przygód z ciążą pozamaciczną, łyżeczkowaniem itd...nie mam już po prostu na to wpływu...choć nie ukrywam, iż nadzieja umiera ostatnia...

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79-każda ciąża jest inna.

    po prostu m
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i po nadziei...po 72h wyszło 38,18...mam nadzieję, że szybko dostanę okres i że to nie jest ciąża pozamaciczna.Dziewczyny mam nadzieję, że u Was skończy się wszystko pięknymi ciążowymi brzuszkami.Tego Wam życzę!!

    po prostu m
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jola79 wrote:
    I jak po konsultacji z lekarzem, co Ci powiedział?
    No u mnie tak jak myślałam,nie pozwolili odstawić leków. Jutro mam pojechać do novum na hcg i progesteron i po wynikach podejmiemy decyzje. Niby hcg rosnie bo test ciemnieje,ale cycki dzisiaj prawie wcale nie bolą już;) ja okresu nie dostane do momentu odstawienia lekow bo progesteron dostaje w zastrzykach i to mocno trzyma takką ciążę.

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • *SmoczycA* Autorytet
    Postów: 629 401

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po prostu m wrote:
    no i po nadziei...po 72h wyszło 38,18...mam nadzieję, że szybko dostanę okres i że to nie jest ciąża pozamaciczna.Dziewczyny mam nadzieję, że u Was skończy się wszystko pięknymi ciążowymi brzuszkami.Tego Wam życzę!!
    Po prostu m jestem tego samego zdania że jesli ma sie skonczyc to jak najszybciej. Chce uniknąć kolejnego lyzeczkowania :/

    km5szbmh5pl1vtix.png
    2nn3gywlmnvu4555.png
  • po prostu m Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 23 stycznia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoczyca!ja wykorzystałam limit smutków na ten post-ty teraz nie masz wyjścia ;) musi być dobrze :)

    po prostu m
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ